ENGWE® Įgaliotasis Lietuvos platintojas. Engwe Parduotuvė sveikina jus. ♡
riebi padanga
X 26 4 inch
Patogesnis
Deal Score+103
Deal Score+4
PLONA PADANGA
24 - 28 inch
Pigesnė kaina
FAT TYRE vs THIN TYREDu geriausiai parduodami motociklai!
VS
Jaučiasi stabiliaiTvirtas stabilus važiavimas
VS
Naudojimas visureigiaisKelias, sniegas, paplūdimys, bekelė
VS
Atsparus smūgiuiSugeria papildomą smūgį
VS
ManevringumasGreitesnis sukimasis
VS
Aukščiausia traukaPlatesnis kontaktas su žeme
VS
Greitas greitisSuderinamas dideliu greičiu
VS

„Fat-Tire“ ir „Thin-Tire“ palyginimas

Padangų specifikacijų ir elgsenos palyginimas

Kalbant apie padangas elektroniniams dviračiams, pirmiausia yra dvi galimybės: plonos ir storos. Abi padangos skiriasi dydžiu, priežiūros poreikiais, svoriu, kaina ir netgi slėgio ribomis. Vadinasi, nuo pasirinktų padangų priklausys ne tik jūsų greitis, bet ir dviračio manevringumas, pakaba ir tai, kiek galite nuvažiuoti.

Iš esmės riebios padangos turi daug pranašumų, palyginti su plonomis padangomis, ypač skirtos važiuoti visureigiais, taip pat užtikrinti pagrindinį saugumą ir stabilumą bet kuriame kelyje. Dėl daug didesnių kamerų ir padangų bet kokie smūgiai nuo nelygumų ar skylių bus daug geriau sugeriami, todėl vairuotojui bus patogiau.

Kas yra „Fat Tire“ elektroninis dviratis?

Riebalinės padangos yra didelės dviračių padangos, kurios geriau tinka važiuojant nelygiu reljefu ir nelygiais keliais didesniu greičiu. Dėl šios priežasties kalnų ir visureigių e-dviračių padangos yra storos. Tarkime, kad važiavote keliu su puriu smėliu ar žvyru.

Jie išlieka mėgstami lauko dviratininkų ir aistringų alpinistų, nes riebių padangų elektroniniai dviračiai turi geresnę pusiausvyrą ir leidžia lengvai valdyti šią aplinką. Tiesą sakant, jie yra geresnis pasirinkimas važiuojant laisvų rankų įranga.

Riebalų padangų elektroniniai dviračiai yra maždaug 4–5 pločio inchir užtikrina puikų sukibimą, todėl tinka bet kokio tipo paviršiams. Jie lengvai kerta paplūdimį, purvą, akmenuotus paviršius ir net snieguotus kelius.

Dėl padangų pločio žymiai sumažėja dviračio slėgis, o tai suteikia padangai tvirtą sukibimą. Jo viduje oro slėgis yra nuo 10 iki 30 PSI. Dėl visos šios papildomos sukibimo vairuotojas yra geriau stabilus ir pusiausvyra, nors pedalus yra šiek tiek sunkiau.

Be to, plaukiant šlapiais šlaitais paprastai nereikia jaudintis dėl paslydimo. Tačiau jie skirti ne tik nelygiems ar slidiems keliams. Jie puikiai veikia ir ant lygaus asfalto paviršiaus, suteikdami jiems pranašumą prieš plonas padangas.  

Tačiau taip pat turėtumėte žinoti, kad riebalus sunkiau lopyti keliaujant. Skirtingai nuo plonų padangų, jums reikės daugiau nei vieno CO2 bako, kad jį išvėdintumėte. Idealiu atveju jums prireiktų elektrinio siurblio, kad būtų patogiau, bet užtrunka tik 2 minutes, kol jis vėl pradės veikti.

Apskritai riebios padangos yra praktiškos ir labai funkcionalios, o jose laukia visi lauko nuotykiai, kuriuos galite įsivaizduoti.   

Šiuo metu perkamiausi motociklai su riebiomis padangomis Engwe EP-2 Pro elektrinis dviratis ir Engwe Engine Pro ebike.

Argumentai "už"

🔻 Didžiosios padangos elektroniniai dviračiai puikiai tinka alpinistams ir keliaujantiems bekele

🔻 Riebios padangos gali užtikrinti geresnę smūgių absorbciją

🔻 Jie turi tvirtesnį sukibimą nei plonų padangų elektroniniai dviračiai, todėl jie idealiai tinka nelygioje vietovėje.

🔻 Lengviau stabdyti ir manevruoti naudojant riebias padangas e-dviračius nei plonomis padangomis.

🔻 Naudodami riebias padangas e-dviračius galite įveikti didesnį atstumą valdomu greičiu.

🔻 Riebalinės padangos dažniausiai yra estetiškos ir visur atrodančios.

🔻 Didžiosios padangos elektroniniai dviračiai puikiai tinka bet kokiam orui, nes jie sukurti lankstumui bet kokiomis oro sąlygomis.

🔻 Riebios padangos paprastai laikomos saugesnėmis, palyginti su plonomis padangomis e-dviračiais.

🔻 Atitinkamai galima reguliuoti riebių padangų oro slėgį

Trūkumai

🔻 Nusipirkti ir prižiūrėti elektroninius dviračius su riebiomis padangomis kainuoja brangiau nei plonas padangas, 

🔻 Riebios padangos ebike paprastai yra sunkūs ir sunkiau mauti pedalus.

🔻 Daugeliui riebių padangų reikia papildomos priežiūros, jei jos nenaudojamos ilgą laiką.

🔻 Gali būti labai sunku rasti riebių padangų ebike dalių, kurias reikia pakeisti, nes jas dažnai sunku rasti.

🔻 Esant tokiam pačiam rato matmeniui, riebios padangos dviračiai turi didesnį išorinį skersmenį, todėl 26 inch riebios padangos motociklai gali būti per aukšti žmonėms iki 160 cm.

🔻 Keliaujant juos taisyti sunkiau.

Kas yra Thin Tire elektroninis dviratis?

Plonos padangos yra siauros, lygaus protektoriaus padangos, dažniausiai naudojamos važinėjant dviračiais miesto keliais, pavyzdžiui, lenktynėse ir važinėjant į darbą ir atgal. Jie užtikrina tvirtą sukibimą, kuris leidžia lengvai valdyti, ypač jei esate dviračių lenktynių gerbėjas. Plonos padangos visada buvo skirtos visų tipų dviračiams, įskaitant elektroninius dviračius. Jie yra žinomi dėl savo greičio dėl savo glotnumo ir apdailos formos.

Plonos padangos paprastai yra nuo 1.5 iki 2.5 inches pločio. Dėl mažo dydžio jais lengviau važiuoti, nes paprastai jie yra lengvi. Didžiulis storų padangų dydis reiškia, kad jos sveria daugiau nei plonos. Tačiau riebios padangos geriau tinka nelygiam reljefui.

Vienas didelis plius plonų padangų padanga, kurią mėgsta e-dviračių vairuotojai, yra tai, kad pavaras reguliuoti gana paprasta. Be to, pedalus yra lengviau valdomas, ypač perjungiant pavaras.

Kitas pranašumas, palyginti su riebiomis padangomis, yra aukštas oro slėgis. Realiai naudojant tai reiškia, kad plonos padangos nėra taip lengvai pradurtos. Dauguma plonų padangų e-dviračių vairuotojų negali sau leisti laiko taisydami padangas įtemptoje kelionėje į darbą ir atgal, todėl tai yra didelis pliusas.

Plonų padangų elektroniniai dviračiai taip pat paprastai tarnauja ilgiau nei kitų tipų elektroninių dviračių padangos. Jei jums reikia elektrinio dviračio, kuris padėtų lengvai važiuoti mieste, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti plonos padangos elektroninį dviratį.

Argumentai "už"

🔻 Plonų padangų elektroniniai dviračiai paprastai yra greitesni, nes padangos skirtos greičiui.

🔻 Paprastai jie yra įperkami dėl masinės gamybos dėl jų populiarumo.

🔻 Galite pasitikėti puikiu sukibimu.

🔻 Elektroninius dviračius su plonomis padangomis lengviau valdyti, todėl jie geriausiai tinka naujiems motociklininkams.

🔻 Jie labai efektyvūs, ypač įveikiant didelius atstumus be pastangų. 

🔻 Jos toleruoja didesnį pasipriešinimo riedėjimui lygį nei riebios padangos

🔻 Plonų padangų elektroniniai dviračiai turi mažiau sukibimo siūlų, todėl lengva judėti lygiu paviršiumi

🔻 Jums nereikės tiek daug keisti padangų.

🔻 Plonų padangų elektroniniai dviračiai dažniausiai yra patvarūs.

Trūkumai

🔻 Plonos padangos nėra idealios nelygiai, nelygiai kelio dangai

🔻 Jie netinka alpinizmui ar kelionėms bekele

🔻Plonos padangos neleidžia per daug spausti droselio, nes judriuose keliuose tai gali sukelti avarijas.

🔻 Norint išlaikyti kontrolę, plonas padangas reikia švelniai stabdyti.

🏆 Nugalėtojas: FAT TYRE

„Fat-Tire“ ir „Thin-Tire“ palyginimo santrauka

Kai kuriais atvejais renkantis padangas greitam elektriniam dviračiui gali būti plonos padangos, riebios padangos yra labai rekomenduojamos ar net būtinos. Kai tik elektrinis dviratis pasiekia greitį virš 20 km/h ar net iki 45 km/h, norisi riebių padangų papildomo stabilumo ir asmeninio saugumo. Padangų specifikacijų ir elgsenos palyginimas.

Naujausios vartotojų apžvalgos

Patikrinkite, ką galvoja kiti vartotojai Engwe Fat-Tire elektroniniai dviračiai

 1. ENGWE EP-2 PRO - 999

  Peržiūrėta Vasaris 12, 2024 by PayHelp

  Sveiki Dovydas,

  Vielen Dank für Ihr Atsiliepimai! Bitte wenden Sie sich an unser Support-Team unter palaikymas @engwe. Grynasis. Das Team hilft Ihnen gerne bei der Geschwindigkeitsbegrenzung.

  Pagarbiai,
  Engwe-Komanda

 2. ENGWE EP-2 PRO - 999

  5
  Peržiūrėta Vasaris 11, 2024 by Davidas

  Sveiki eine Frage ho una engwe ep-2 pro Ich habe etwas auf dem Display berührt und leider fährt das Fahrrad jetzt nur noch 7 km/h und läuft nicht mehr. Kann mir jemand sagen, wie ich es auf die normale Anzeige zurücksetzen kann? Danke

  + PROS: 4
  - MINUSAI: 5
 3. ENGWE EP-2 PRO - 999

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Hola manuel,

  Envíenos un correo electrónico a palaikymas @engwe. Grynasis y nuestro equipo de soporte estará encantado de proporcionarle el certificado de conformidad.

  Thank you!
  Equipo inglés

 4. ENGWE EP-2 PRO - 999

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Sveiki, Pablo,

  Sí, ofrecemos financiación con Klarna. ¡No dude en visitar nuestro sitio web y enviarnos un correo electrónico a palaikymas @engwe. Grynasis si tiene alguna pregunta!

  Pagarbiai,
  Equipo inglés

 5. ENGWE EP-2 PRO - 999

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Bonjour Dušan,

  Nous vous remercions d'avoir pris le temps de partager vos commentaires detaillés avec nous. Nous apprécions sincèrement vos idées et stebėjimai, susiję su patirtimi avec notre vélo. Nous sommes heureux d'apprendre que, dans l'ensemble, vous trouvez que le vélo est de bonne qualité et que vous êtes satisfait de ses performances. Vos commentaires sur l'emballage, le processus d'assemblage et les conseils d'utilisation sont précieux pour nous, et nous les prendrons bizonyosement en compte pour de futures améliorations. Si vous avez d'autres klausimų ou préoccupations, n'hésitez pas à nous contacter. Nous sommes là pour vous aider. Merci encore d'avoir choisi notre vélo.

  Pagarbiai,
  komanda Engwe

 1. ENGWE ENGINE PRO - 1.479

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Bonjour Huteau,

  Voici une video montrant komentaras pensininkas le pédalier et le capteur d'un Engine PRO : https://www.youtube.com/watch?v=XhPhdBVuebw

  J'espère que cela vous aidera et n'hésitez pas à nous écrire à palaikymas @engwe. Grynasis si vous avez besoin d'aide supplémentaire !

  Pagarbiai,
  Équipe d'assistance Engwe

 2. ENGWE ENGINE PRO - 1.479

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Bonjour Pietro,

  Merci d'avoir partagé vos commentaires et de nous avoir informés que vous avez bien reçu votre vélo et que vous l'avez adoré. Nous sommes heureux de proposer à nos clients des produits de qualité.

  Pagarbiai,
  L'équipe de support Engwe

 3. ENGWE ENGINE PRO - 1.479

  Peržiūrėta Vasaris 3, 2024 by PayHelp

  Witaj Jacenty,

  Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią z nami i naprawdę doceniamy Twoje zainteresowanie. Chcielibyśmy zapewnić Cię, że wszystkie niezbędne części są dostępne. Prosimy o kontakt za pośrednictwem el. paštu na palaikymas @engwe. Grynasis, az przyjemnością pomożemy Ci w zorganizowaniu potrzebnej części zamiennych do Twojego roweru. Warto zauważyć, że chociaż nie sprzedajemy części zamiennych bezpośrednio na naszej stronie internetowej, to z pewnością możemy zorganizować ich dostawę dla Ciebie.

  Pozdrovienė,
  mikrofon

 4. ENGWE ENGINE PRO - 1.479

  3
  Peržiūrėta Gruodis 18, 2023 by jacentas

  Rowerek fajny wygodny ale nie do dźwigania na piętra. Chcącym dokonać zakupu radzę pierw zorientować się że zakupienie przekładni która jednak się zużywa to wielki problem jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne gdziekolwiek, informacji ojcizna takowniedzizznować…

  + PROS: Patogus
  - MINUSAI: Wady konstrukcyjne, łańcuch trze o oponę SUPPORT, TO DNO.
 5. ENGWE ENGINE PRO - 1.479

  4
  Peržiūrėta Lapkritis 16, 2023 by Petras

  Je viens de recevoir mon Engine pro 750 „melioré“. Livré per 8 dienas. Emballage très complet, chaque pièce est protegée. Pas de sudėtingos majeures à le monter bien que le mode d'emploi soit inexistant(seul mauvais point). J ai un peu galéré avec le guidon mais ça marche. Le vélo est effectment lourd mais très maniable et très beau . Parduodamas itin patogus, pakaba AV/AR au top avec un confort de conduite incroyable. Les freins hydrauliques avant et arrière sont un vrai plus. L éclairage est aussi très bon et les information sur selelecteur très intuitives et complètes. Reste à valider l' autonomie en tout electrique. En un mot J adore ce vélo

  + PROS: Monté à 70%. Tvirta ir estetinė koncepcija. Puissance et confort au top avec ir puikus rapport qualité prix
  - MINUSAI: Pas de mode d'emploi

Įsigykite šiandien ir gaukite nuolaidą

Pirkdami tiesiai iš mūsų svetainės, garantuojame naujausią versiją su visais atnaujinimais!

999 Į krepšelį

1.479 Į krepšelį

klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
 • Iš viso (0)
palyginti
2
Prekių krepšelis