ENGWE® Įgaliotasis Lietuvos platintojas. Engwe Parduotuvė sveikina jus. ♡
- 4%

ENGWE E26

(12 klientų atsiliepimai)

1.399

(-4%)
Produktas įvertintas kaip #4 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Šios Engwe E26 yra geriausias visureigis elektrinis dviratis, kuriame dera galia, komfortas ir stilius. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad jūsų vairavimo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.

Engwe E26: Aukščiausias visureigis elektrinis dviratis🏆

Patirkite jojimo įspūdžių viršūnę su Engwe E26, pakels jūsų kelionę į aukščiausią lygį

Ar pavargote nuo tos pačios senos kelionės į darbą ir atgal? Ar trokštate jaudinančio pasivažinėjimo, kuriame derinama galia, komfortas ir stilius? Neieškokite toliau nei Engwe E26, geriausias visureigis elektrinis dviratis. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad užkariauti bet kokį reljefą ir kiekvieną kelionę paverstų vėjeliu. Nesvarbu, ar naršote miesto gatvėmis, ar tyrinėjate nuostabią gamtą, Engwe E26 yra jūsų bilietas į puikų ir jaudinantį pasivažinėjimą.

Engwe E26 elektrinio dviračio išmanusis ekranas, LED lemputės ir keli važiavimo režimai. Engwe E26 elektrinis dviratis Paprastas, galingas, ekologiškas Engwe E26 elektrinio dviračio greitis ir tvarumas visiems Engwe E26 elektrinis dviratis, galingas, ekologiškas ir ilgai veikiantis akumuliatorius

Engwe E26 Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Shimano 7 laipsnių pavarų dėžė lengvam pavarų perjungimui ir prisitaikymui.
 • Galingas 250 W bešepetis variklis Su 70 Nm sukimo momentu ir 30° pakilimo galimybe.
 • Priekinės pakabos šakės patogiam važiavimui bet kokiu reljefu.
 • Nuimama 48V 16Ah ličio baterija su vienu įkrovimu nuvažiuoja 140 km.
 • Didelio našumo 26×4.0-inch riebios padangos įvairioms ekskursijoms.
 • Galimi žingsniniai ir perkeliami modeliai kad atitiktų individualius pageidavimus.
 • Tvirtas galinis stovas 55 svarų (25 kg) keliamoji galia suteikia papildomo praktiškumo.
 • Hidraulinė stabdžių sistema didesniam saugumui ir kontrolei.
 • Pakaba komfortiška sėdynė sklandžiam važiavimui bet kokiu reljefu.
 • Galima rinktis iš trijų ryškių spalvų: Galaxy Grey, Bumblebee Yellow ir Gem Blue.
 • LED priekinis ir galinis žibintas geresniam matomumui ir saugumui.
 • Spalvingas LCD ekranas stebėti greitį, atstumą, akumuliatoriaus lygį ir kt.

Engwe E26 elektrinis dviratis Shimano 7 pavaros

„Shimano 7“ pavaros

Pritaikymas yra labai svarbus elektriniam dviračiui Engwe E26 išsiskiria šiuo aspektu. Dėl Shimano 7 greičių pavarų dėžės pavarų perjungimas tampa be vargo, todėl vairavimas yra sklandus ir sklandus. Nesvarbu, ar važinėjate lygiais keliais, ar įveikiate stačias įkalnes, E26 pavarų sistema suteikia jums galimybę rasti idealų perdavimo santykį maksimaliam našumui pasiekti.

Galingas variklis be šepetėlių

Šis elektrinis dviratis, pasižymintis įspūdingu 70 Nm sukimo momentu, yra jūsų raktas į daugybę kalvų. Įrengtas 250 W bešepetis variklis ir stulbinantis maksimalus 30° laipiojimo gebėjimas, Engwe E26 užtikrina sklandų ir malonų važiavimą, be vargo įveikiant stačias įkalnes ir sudėtingas vietoves.

Engwe E26 elektrinė dviračio pakabos šakė

Priekinė pakabos šakutė

Padidinkite savo važiavimo patirtį su Engwe E26 priekinės pakabos šakė, sukurta išskirtiniam komfortui bet kokioje vietovėje. Nesvarbu, ar susiduriate su duobėmis, nelygumais ar nelygiais paviršiais, ši pažangi pakabos sistema puikiai sugeria smūgius ir vibracijas, užtikrindama nuolat sklandų ir patogų važiavimą.

Nuimamas 48V 16Ah akumuliatorius

Su nuimama 48 V 16 Ah ličio baterija, kuri vienu įkrovimu nuvažiuoja įspūdingą 140 km atstumą. Idealiai tinka kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal bei savaitgalio išvykoms, jo nuimama baterija užtikrina nepertraukiamą važiavimą ir patogų įkrovimą patalpose. Be to, turėdami atsarginį akumuliatorių, jūsų važiavimo atstumas padvigubėja, todėl ilgesnės kelionės tampa lengvos. Naršykite naujus horizontus su Engwe E26 universalumas ir patogumas.

Engwe E26 26x4 riebalų padangos

26 × 4.0-inch Riebios padangos

Įrengtas aukščiausios kokybės 26×4.0 inch riebios padangos, Engwe E26 elektrinis dviratis yra profesionalus enginesuteiktos ekskursijoms po visą reljefą. Šios pritaikomos padangos užtikrina puikų sukibimą su įvairiais paviršiais, tokiais kaip šaligatvis, sniegas, smėlis ir net sudėtinga bekelės džiunglių aplinka. Mėgaukitės neprilygstamu stabilumu ir valdomumu sklandžiai važiuodami įvairiomis vietovėmis su MX06 elektrinio dviračio didelio našumo storomis padangomis.

Pritaikyti variantai išrankiems motociklininkams

At Engwe, pirmenybę teikiame individualiems poreikiams. Štai kodėl mes su pasididžiavimu siūlome E26 modelius su žingsniu ir žingsniu, pritaikytus įvairiems važiavimo stiliams. Nesvarbu, ar siekiate peržengiamo rėmo patogumo, ar nesenstančios estetinės perkeliamo dizaino estetikos, Engwe E26 variantas puikiai atitinka jūsų skonį ir patogumą.

Engwe E26 ebike galinis laikiklisTvirtas galinis stovas

Šios Engwe E26 yra ne tik galia ir komfortas – jis taip pat sukurtas dėl praktiškumo. Šis elektrinis dviratis su tvirta galine bagažine ir 55 svarų (25 kg) keliamoji galia siūlo neprilygstamą patogumą. Nesvarbu, ar vežate bakalėjos prekes, kuprinę ar būtiniausius daiktus, E26 galinis stovas yra jūsų patikimas kompanionas. Saugiai pritvirtinkite savo daiktus ir važiuokite užtikrintai, žinodami, kad viskas, ko jums reikia, yra po ranka.

Hidraulinių stabdžių sistema

Savo saugumui teikiant pirmenybę aukščiau už viską, Engwe E26 turi hidraulinę stabdžių sistemą, kuri užtikrina bekompromisę stabdymo galią, žymiai padidindama saugumą ir kontrolę važiuojant. Nesvarbu, ar jums reikia greito sustojimo kritinėse situacijose, ar sklandžiai važiuojant triukšmingame eisme, E26 tikslūs hidrauliniai stabdžiai suteikia jums reikiamo pasitikėjimo. Važiuokite ramiai, žinodami, kad savo elektrinį dviratį galite saugiai ir kontroliuojamai sustabdyti, kai to reikalauja situacija.

Engwe E26 Comfort sėdynė su pakaba

Pakaba komfortiška sėdynė

Patirkite kitą komforto lygį su Engwe Pakabos sėdynė. Sukurta su pažangia pakabos sistema, ši sėdynė sugeria smūgius ir vibracijas, todėl užtikrina sklandų važiavimą bet kokiu reljefu. Nesvarbu, ar važiuojate nelygiais takais ar miesto gatvėmis, Engwe Suspension Seat užtikrina patogią ir malonią važiavimo dviračiu patirtį.

Įvairūs stiliai ir ryškios spalvos

Elektrinių dviračių pasaulyje stilius yra ne mažiau svarbus nei našumas. Atraskite Engwe E26, siūlantis trijų elegantiškų spalvų pasirinkimą: Galaxy Grey, Bumblebee Yellow ir išskirtinę Gem Blue. Pasirinkite atspalvį, kuris atspindi jūsų asmenybę ir palikite ilgalaikį įspūdį, kad ir kur eitumėte. Savo elegantišku ir madingu dizainu E26 neabejotinai patrauks dėmesį ir pavydės kolegų dviratininkų.

Engwe E26 stiprus led priekinis žibintas

LED priekinis ir galinis žibintas

EngweAukštos kokybės LED priekinių ir galinių žibintų rinkinys sukurtas taip, kad jūsų kelionę pagyvintų galingu apšvietimu. Nesvarbu, ar važiuojate dviračiu tamsiu keliu, ar bekelės taku, mūsų žibintai apšvies kelią priekyje ir palengvins navigaciją. Be to, galinis žibintas užtikrina, kad kiti eismo dalyviai galėtų jus pastebėti iš mylių atstumu, o tai skatina saugumą ir matomumą. Dėl patvarios konstrukcijos ir ilgai veikiančios baterijos šis rinkinys puikiai papildys bet kurį dviratį ir suteikia ramybę važiuojant.

Spalvingas LCD ekranas

Su spalvinga ir lengvai skaitoma sąsaja galite be vargo stebėti greitį, atstumą, baterijos lygį ir kitą svarbią informaciją kelyje. Valdykite savo važiavimą reguliuodami pedalo pagalbos lygius arba įjungdami droselio režimą – visa tai vienu mygtuko paspaudimu. Ekrane taip pat pateikiami realaus laiko duomenys apie dabartinius važiavimo parametrus, užtikrinant, kad būsite informuoti ir valdysite kiekvieną žingsnį.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe E26 paketą sudaro

 1. E26 e-dviratis (75% iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 48V16Ah ličio baterija
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe E26 Sąlygos ir politika

Engwe E26 elektriniai dviračiai

9.5Eksperto balas
Šios Engwe E26 yra geriausias visureigis elektrinis dviratis, kuriame dera galia, komfortas ir stilius. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad jūsų vairavimo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.
Pakaba
9.5

Specifikacija: ENGWE E26

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

16

Didžiausia variklio galia (WATT)

250W

Didžiausias greitis (KM/H)

25 km / h

Stabdžių sistema

Hidrauliniai diskiniai stabdžiai

rato dydis (inch)

X 26 4.0

Engwe Spalva

Bumblebee Yellow, Galaxy Grey, Gem Blue

Shimano pavaros

7 greitis

Įkrovimo laikas (valanda)

5.5 - 6

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

50 - 60

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

120-140

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

25 kg

Matmenys (cm)

X X 194.5 118 75

Sulenkti matmenys (cm)

/

Balnelio aukštis (cm)

90 - 102

Vairo aukštis (cm)

118 - 120

Didžiausia apkrova (KG)

150

Tinkamas aukštis (cm)

165 - 200

Amortizatorius (priekyje)

Mechaninis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

Didelio našumo judesio amortizatorius

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IPX4

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

9 Atsiliepimai už ENGWE E26

4.9 iš 5
8
1
0
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. Mauro Manenti -

  Puikus.

  Comprata poco tempo fa, bici bellissima e che funziona perfettamente, oltre ogni aspettativa.

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 2. VOKIETIŠKAS MARTINEZAS -

  ES UNA BICICLETA INCREIBLEMENTE POTENTE Y MUY MANEJABLE, FUERTE Y ROBUSTA. ESTOY ENCANTADO CON ELLA. UNA PANTALLA Y UN MENU INTERNO SUPER COMPLETO, BYUENISIMAS RUEDAS Y SUSPENSION DELANTERA Y LO MEJOR EN LA TIJA DEL SILLIN TAMBIEN.

  + PROS: VISI
  - MINUSAI: QUIZAS EL PESO PERO SU ESTRUCTURA LO MERECE
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 3. samuele -

  perfetta

  diciamo che la ENGWE E26 E bike si presenta molto bene,ben fatta tutti i particolari sono ben curati e molto robusta,nello sterrato va che una meraviglia, come durata della batteria se si usa con tranquillità si fanno tranquillamente (con pedalata di assistita 100ù km) pi. Prodotto veramente valido

  naudingas(2) Nenaudinga(3)Jūs jau balsavote už tai
 4. Paulas T. -

  Nėra ko skųstis, dviratis sunkiai važiuoja.
  Nepapirktas jis be vargo mindamas pedalus pakyla iki 47 km.h, o įdėdamas šiek tiek pastangų – iki 52.
  Vien tik dujų lazdelė nuvažiuoja iki 35km.h
  Lygis autonomija Esu nuvažiavęs apie 40 km iš esmės dirbdamas engine nes turiu lipti į kalną 10 + %
  Įkopdamas 3 km be vargo pasiekiau 33 km.h vidurkį.

  Tik keikdamas krekerį, kuris sulenktas, bet ten gelbsti parduotuvę ir Engwee prekės ženklas buvo labai jautrus ir efektyvus.

  Ilgai nedvejosiu, kitais metais leisiu sau antrą dviratį paįvairinti malonumų

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 5. Gianni Sarnataro -

  Bici bellissima

  Bici di ottima fatturaQualità premiumSoddisfatto

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 6. Juanas Gallardo Carrasco -

  La bicicleta E26 esta autorizada para circular por las vias publicas sin problem de multas de trafico?

  naudingas(12) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Gerbiamas Jonas,

   Agradecemos mucho tus Comentarios. Puedes estar tranquilo/a, la Engwe E-26 cumple con todos los requisitos legales y, por lo general, no se necesita licencia para su uso en carretera. Para consultas adicionales, no dudes en contactarnos por correo electrónico a palaikymas @engwe. Grynasis.

   Saludos cordiales
   Komanda Engwe

   naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 7. KRISTIJAS KONTI -

  DVIRAČIO FANTASTIKA

  Dviratis molto solida , montata in modo impeccabile , veloce , frena benissimo . E TUTTO PERFETTO E SI PERCEPISCE CHE OGNI PEZZO DELLA BIKE È FORTE SOLIDO. SUPR SODDISFACENTE

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 8. Salvatore Nauta -

  Causa lunga influenza ir bazinė temperatūra, devo ancora provarla su strada.
  Non riesco a capire dove si trova la centralina della E26

  + PROS: Sembra eccellente
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Ciao Salvatore,

   Mi dispiace per la tua salute! Cii patikerebbe avere il tuo feedback non appena avrai la possibilità di provare la bici. Susisiekite su all'indirizzo palaikymo komanda palaikymas @engwe. Grynasis se hai bisogno di assistenza.

   Guarisci presto!

   Pagarbiai,
   Squadra Enwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 9. Vicente Domenechas Ibanezas -

  Mi nombre es Vicente y tengo 62 años, factmente practico mtb una media de 5 días a la semana, a una media entre 30 a 50 km al día, la E26 tiene muchas de las propiedades que adaptaría a mis necesidades solo a falta de un “ sensor de torque“ para que fuera la bicicleta perfecta, he revisado muchas marcas del mercado y solo están a falta de esta sugerencia que les hago para estar en el n º 1 de la lista, he llegado a la conclusión que ENGWE E 26 TIENE LA MEJOR
  RESPUESTA AL SERVICIO TECNICO Y la mejor gama de bicicletas eléctricas que se adaptan a todas las necesidades. Tengo planeado para el mes de Septiembre comprar mi próxima Ebike si todo sale según lo planetado y me gustaría que fuera ENGWE E26 (sukimo momento jutiklis). muchas gracias y un saludo

  + PROS: PRIVALUMAI: Modelo, robusta, autonomía, calidad-precio construcción ir kt....... (todo)
  - MINUSAI: Nėra sukimo momento jutiklio, nėra entrega la potencia de forma uniforme hay que ir en la 5 potencia para desarrollar los 25 km/h lo que manyo que es un error
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Estimado Vicente,

   ¡Agradecemos tu valiosa retroalimentación sobre nuestra bicicleta ENGWE E26! Nos alegra saber que has encontrado muchas características que se adaptan a tus necesidades. Tomamos en cuenta tu sugerencia sobre el sensor de torque y estamos comprometidos a mejorar continuamente.

   ¡Gracias por tu apoyo y confianza en nosotros!

   Su pagarba!
   Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  1.399

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 186
  Pridėti palyginimui
  klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis