ENGWE® Įgaliotasis Lietuvos platintojas. Engwe Parduotuvė sveikina jus. ♡

ENGWE E26

Pridėti Jūsų apžvalgą

1.459

Produktas įvertintas kaip #5 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Šis Engwe E26 yra geriausias visureigis elektrinis dviratis, kuriame dera galia, komfortas ir stilius. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad jūsų vairavimo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.

Engwe E26: Aukščiausias visureigis elektrinis dviratis🏆

Patirkite jojimo įspūdžių viršūnę su Engwe E26, pakels jūsų kelionę į aukščiausią lygį

Ar pavargote nuo tos pačios senos kelionės į darbą ir atgal? Ar trokštate jaudinančio pasivažinėjimo, kuriame derinama galia, komfortas ir stilius? Neieškokite toliau nei Engwe E26, geriausias visureigis elektrinis dviratis. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad užkariauti bet kokį reljefą ir kiekvieną kelionę paverstų vėjeliu. Nesvarbu, ar naršote miesto gatvėmis, ar tyrinėjate nuostabią gamtą, Engwe E26 yra jūsų bilietas į puikų ir jaudinantį pasivažinėjimą.

Engwe E26 elektrinio dviračio išmanusis ekranas, LED lemputės ir keli važiavimo režimai. Engwe E26 elektrinis dviratis Paprastas, galingas, ekologiškas Engwe E26 elektrinio dviračio greitis ir tvarumas visiems Engwe E26 elektrinis dviratis, galingas, ekologiškas ir ilgai veikiantis akumuliatorius

Engwe E26 Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Shimano 7 laipsnių pavarų dėžė lengvam pavarų perjungimui ir prisitaikymui.
 • Galingas 250 W bešepetis variklis Su 70 Nm sukimo momentu ir 30° pakilimo galimybe.
 • Priekinės pakabos šakės patogiam važiavimui bet kokiu reljefu.
 • Nuimama 48V 16Ah ličio baterija su vienu įkrovimu nuvažiuoja 140 km.
 • Didelio našumo 26×4.0-inch riebios padangos įvairioms ekskursijoms.
 • Galimi žingsniniai ir perkeliami modeliai kad atitiktų individualius pageidavimus.
 • Tvirtas galinis stovas 55 svarų (25 kg) keliamoji galia suteikia papildomo praktiškumo.
 • Hidraulinė stabdžių sistema didesniam saugumui ir kontrolei.
 • Pakaba komfortiška sėdynė sklandžiam važiavimui bet kokiu reljefu.
 • Galima rinktis iš trijų ryškių spalvų: Galaxy Grey, Bumblebee Yellow ir Gem Blue.
 • LED priekinis ir galinis žibintas geresniam matomumui ir saugumui.
 • Spalvingas LCD ekranas stebėti greitį, atstumą, akumuliatoriaus lygį ir kt.

Engwe E26 elektrinis dviratis Shimano 7 pavaros

„Shimano 7“ pavaros

Pritaikymas yra labai svarbus elektriniam dviračiui Engwe E26 išsiskiria šiuo aspektu. Dėl Shimano 7 greičių pavarų dėžės pavarų perjungimas tampa be vargo, todėl vairavimas yra sklandus ir sklandus. Nesvarbu, ar važinėjate lygiais keliais, ar įveikiate stačias įkalnes, E26 pavarų sistema suteikia jums galimybę rasti idealų perdavimo santykį maksimaliam našumui pasiekti.

Galingas variklis be šepetėlių

Šis elektrinis dviratis, pasižymintis įspūdingu 70 Nm sukimo momentu, yra jūsų raktas į daugybę kalvų. Įrengtas 250 W bešepetis variklis ir stulbinantis maksimalus 30° laipiojimo gebėjimas, Engwe E26 užtikrina sklandų ir malonų važiavimą, be vargo įveikiant stačias įkalnes ir sudėtingas vietoves.

Engwe E26 elektrinė dviračio pakabos šakė

Priekinė pakabos šakutė

Padidinkite savo važiavimo patirtį su Engwe E26 priekinės pakabos šakė, sukurta išskirtiniam komfortui bet kokioje vietovėje. Nesvarbu, ar susiduriate su duobėmis, nelygumais ar nelygiais paviršiais, ši pažangi pakabos sistema puikiai sugeria smūgius ir vibracijas, užtikrindama nuolat sklandų ir patogų važiavimą.

Nuimamas 48V 16Ah akumuliatorius

Su nuimama 48 V 16 Ah ličio baterija, kuri vienu įkrovimu nuvažiuoja įspūdingą 140 km atstumą. Idealiai tinka kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal bei savaitgalio išvykoms, jo nuimama baterija užtikrina nepertraukiamą važiavimą ir patogų įkrovimą patalpose. Be to, turėdami atsarginį akumuliatorių, jūsų važiavimo atstumas padvigubėja, todėl ilgesnės kelionės tampa lengvos. Naršykite naujus horizontus su Engwe E26 universalumas ir patogumas.

Engwe E26 26x4 riebalų padangos

26 × 4.0-inch Riebios padangos

Įrengtas aukščiausios kokybės 26×4.0 inch riebios padangos, Engwe E26 elektrinis dviratis yra profesionalus enginesuteiktos ekskursijoms po visą reljefą. Šios pritaikomos padangos užtikrina puikų sukibimą su įvairiais paviršiais, tokiais kaip šaligatvis, sniegas, smėlis ir net sudėtinga bekelės džiunglių aplinka. Mėgaukitės neprilygstamu stabilumu ir valdomumu sklandžiai važiuodami įvairiomis vietovėmis su MX06 elektrinio dviračio didelio našumo storomis padangomis.

Pritaikyti variantai išrankiems motociklininkams

At Engwe, pirmenybę teikiame individualiems poreikiams. Štai kodėl mes su pasididžiavimu siūlome E26 modelius su žingsniu ir žingsniu, pritaikytus įvairiems važiavimo stiliams. Nesvarbu, ar siekiate peržengiamo rėmo patogumo, ar nesenstančios estetinės perkeliamo dizaino estetikos, Engwe E26 variantas puikiai atitinka jūsų skonį ir patogumą.

Engwe E26 ebike galinis laikiklisTvirtas galinis stovas

Šis Engwe E26 yra ne tik galia ir komfortas – jis taip pat sukurtas dėl praktiškumo. Šis elektrinis dviratis su tvirta galine bagažine ir 55 svarų (25 kg) keliamoji galia siūlo neprilygstamą patogumą. Nesvarbu, ar vežate bakalėjos prekes, kuprinę ar būtiniausius daiktus, E26 galinis stovas yra jūsų patikimas kompanionas. Saugiai pritvirtinkite savo daiktus ir važiuokite užtikrintai, žinodami, kad viskas, ko jums reikia, yra po ranka.

Hidraulinių stabdžių sistema

Savo saugumui teikiant pirmenybę aukščiau už viską, Engwe E26 turi hidraulinę stabdžių sistemą, kuri užtikrina bekompromisę stabdymo galią, žymiai padidindama saugumą ir kontrolę važiuojant. Nesvarbu, ar jums reikia greito sustojimo kritinėse situacijose, ar sklandžiai važiuojant triukšmingame eisme, E26 tikslūs hidrauliniai stabdžiai suteikia jums reikiamo pasitikėjimo. Važiuokite ramiai, žinodami, kad savo elektrinį dviratį galite saugiai ir kontroliuojamai sustabdyti, kai to reikalauja situacija.

Engwe E26 Comfort sėdynė su pakaba

Pakaba komfortiška sėdynė

Patirkite kitą komforto lygį su Engwe Pakabos sėdynė. Sukurta su pažangia pakabos sistema, ši sėdynė sugeria smūgius ir vibracijas, todėl užtikrina sklandų važiavimą bet kokiu reljefu. Nesvarbu, ar važiuojate nelygiais takais ar miesto gatvėmis, Engwe Suspension Seat užtikrina patogią ir malonią važiavimo dviračiu patirtį.

Įvairūs stiliai ir ryškios spalvos

Elektrinių dviračių pasaulyje stilius yra ne mažiau svarbus nei našumas. Atraskite Engwe E26, siūlantis trijų elegantiškų spalvų pasirinkimą: Galaxy Grey, Bumblebee Yellow ir išskirtinę Gem Blue. Pasirinkite atspalvį, kuris atspindi jūsų asmenybę ir palikite ilgalaikį įspūdį, kad ir kur eitumėte. Savo elegantišku ir madingu dizainu E26 neabejotinai patrauks dėmesį ir pavydės kolegų dviratininkų.

Engwe E26 stiprus led priekinis žibintas

LED priekinis ir galinis žibintas

EngweAukštos kokybės LED priekinių ir galinių žibintų rinkinys sukurtas taip, kad jūsų kelionę pagyvintų galingu apšvietimu. Nesvarbu, ar važiuojate dviračiu tamsiu keliu, ar bekelės taku, mūsų žibintai apšvies kelią priekyje ir palengvins navigaciją. Be to, galinis žibintas užtikrina, kad kiti eismo dalyviai galėtų jus pastebėti iš mylių atstumu, o tai skatina saugumą ir matomumą. Dėl patvarios konstrukcijos ir ilgai veikiančios baterijos šis rinkinys puikiai papildys bet kurį dviratį ir suteikia ramybę važiuojant.

Spalvingas LCD ekranas

Su spalvinga ir lengvai skaitoma sąsaja galite be vargo stebėti greitį, atstumą, baterijos lygį ir kitą svarbią informaciją kelyje. Valdykite savo važiavimą reguliuodami pedalo pagalbos lygius arba įjungdami droselio režimą – visa tai vienu mygtuko paspaudimu. Ekrane taip pat pateikiami realaus laiko duomenys apie dabartinius važiavimo parametrus, užtikrinant, kad būsite informuoti ir valdysite kiekvieną žingsnį.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe E26 paketą sudaro

 1. E26 e-dviratis (75% iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 48V16Ah ličio baterija
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe E26 Sąlygos ir politika

Engwe E26 elektriniai dviračiai

9.5Eksperto balas
Šis Engwe E26 yra geriausias visureigis elektrinis dviratis, kuriame dera galia, komfortas ir stilius. Su neprilygstamu sukimo momentu, išplėstu diapazonu ir išskirtiniu komfortu E26 sukurtas taip, kad jūsų vairavimo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.
Sustabdymas
9.5

Specifikacija: ENGWE E26

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

16

Didžiausia variklio galia (WATT)

250W

Didžiausias greitis (KM/H)

25 km / h

Stabdžių sistema

Hidrauliniai diskiniai stabdžiai

rato dydis (inch)

X 26 4.0

Engwe Akmenuko spalva

Bumblebee Yellow, Galaxy Grey, Gem Blue

Shimano pavaros

7 greitis

Įkrovimo laikas (valanda)

5.5 - 6

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

50 - 60

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

120-140

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

25 kg

Matmenys (cm)

X X 194.5 118 75

Sulenkti matmenys (cm)

/

Balnelio aukštis (cm)

90 - 102

Vairo aukštis (cm)

118 - 120

Didžiausia apkrova (KG)

150

Tinkamas aukštis (cm)

165 - 200

Amortizatorius (priekyje)

Mechaninis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

Didelio našumo judesio amortizatorius

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IPX4

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

Vartotojo apžvalgos

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą

Nėra albumų dar.

Būkite pirmas atsiliepimas “ENGWE E26"

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

1.459

Užsakymo suma:
Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 151
Pridėti palyginimui
klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
 • Iš viso (0)
palyginti
2
Prekių krepšelis