Teminiai! - 1%

ENGWE ENGINE PRO

(57 klientų atsiliepimai)

Pradinė kaina buvo: 1.499 €.Dabartinė kaina: 1.479€.

(-1%)
Produktas įvertintas kaip #1 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Engwe® Engine PRO - Sukurta iki tobulumo! Aukščiausios kokybės dviratis su aukščiausios klasės našumu, kaip niekas kitas. Engine Pro 1000 W užkariavo tūkstančių vartotojų širdis. Šis geriausiai parduodamas elektroninis dviratis yra su patobulintu varikliu, priekine ir galine (spyruokline hidrauline) pakaba, lengvu, bet tvirtu sulankstomu rėmu, nuimama baterija, skirta iki 120 km atstumo, dvigubi hidrauliniai diskiniai stabdžiai, išmanusis TFT ekranas, ir tikrai patogi sėdynė.

Engwe Engine Pro (senas) netrukus nebebus gaminamas ir bus visiškai pakeistas NAUJOMIS 2024 m Engwe Engine Pro 2.0!

ENGWE ENGINE PRO Pažangus Fat-Tire 750 W patobulintas motociklas

Engwe ENGINE PRO yra aukščiausios kokybės elektrinis dviratis su geriausiomis pažangiomis dviračių funkcijomis. Neseniai atnaujinta versija tampa vienu perkamiausių elektrinių dviračių su šimtais teigiamų atsiliepimų ir penkių žvaigždučių įvertinimų.

Kiekviena funkcija ir detalė Engine PRO yra atnaujintas iki tobulumo! Naujasis bešepetėlis variklis gali pasiekti aukštesnes įkalnes, didesnius atstumus ir pasiekti nuostabų 45 km/h greitį. Visiškai (priekyje ir gale) hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina rekordinį stabdymo saugumą. Pažangi priekinė ir galinė (hidraulinė) pakaba su garsiuoju 20 x 4-inch riebios padangos užtikrina, kad važiavimas visada būtų itin patogus visomis vietovėmis, įskaitant sniegą, paplūdimį ir kitus bekelės kelius. Tai taip pat yra priežastis, kodėl dviratis jaučiasi stabiliai ir saugiai važiuojant dideliu 45 km/h greičiu. Skirtumai tarp Engine Pro ir EP-2 PRO yra apibrėžti šiame straipsnyje.

Engwe ENGINE PRO Pagrindinės savybės ir privalumai -

 • Atnaujintas 750 W (didžiausia 1000 W) variklis Siūlo išskirtinę galią įsibėgėjant, kopiant į kalną ir galutinį 45 km/h greitį.
 • Keičiama 48V16Ah baterija leidžia nuvažiuoti iki 60 km (elektros režimu). Pirkite papildomą bateriją!
 • Automatinis priekinių žibintų valdymas įjungs priekinius žibintus, kai tik aptiks tamsą.
 • Pilnai priekiniai ir galiniai (hidrauliniai) amortizatoriai įsitikinkite, kad stabilizavote važiavimo patirtį.
 • 20 x 4-inch Riebios padangos kad važiavimas būtų stabilus ir saugus, tuo pačiu sugerdamas smūgius nuo nelygaus reljefo.
 • Išmanusis TFT ekranas su spalvomis rodomas greitis (tikrasis, vidutinis ir maksimalus), režimas, akumuliatoriaus lygis, atstumas, bendra rida ir kelių parametrų nustatymai.
 • Pažangūs hidrauliniai diskiniai stabdžiai Žinoma, kad jie siūlo itin greitą ir saugų stabdymą.
 • Aliuminio lydinio sulankstomas rėmas išlaiko savo lengvumą ir tvirtą patvarumą su galimybe sulankstyti.
 • USB prievadas ant vairo leidžia įkrauti įrenginį, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną kelyje.
 • Priekiniai ir galiniai LED žibintai apšvieskite kelią naktį, kad būtumėte gerai matomi.
 • Galinė dviračio laikiklio bagažinė leidžia neštis iki 25 KG papildomo svorio ar žmogų.
 • Automatinio įkrovimo funkcija (įmontuota energijos atkūrimo sistema) įkrauna akumuliatorių važiuojant nuo kalnų.
 • Raktu užrakinama baterija užtikrina, kad niekas jo nepavogs. Įkraukite jį dviratyje arba išimkite.
 • Originalus 8 greičių Shimano® Shifter Priklausomai nuo poreikių, naudojama pavarų perjungimui nuo 1 iki aštuonių.
 • Cruise Control yra būdas užfiksuoti greitį, be to, valdyti greitį nykščiu droseliu arba jutimo pagalbine sistema.
 • Patrauklus dizainas Raskite daugiau vartotojų fotografija čia arba mūsų „Instagram“.

Atnaujintas pažangus variklis su 1000 W didžiausios galios

Galinis ratas turi integruotą XingDa stebulės bešepetį variklį. Šis neseniai patobulintas 750 vatų bešepetėlis variklis užtikrina 1000 vatų didžiausią galią ir gali pakilti į 30° įkalnes. Dėl keičiamos 45v 100Ah ličio baterijos didžiausias greitis gali būti iki 48 km/h (reguliuojamas rankiniu būdu), o optimalus atstumas iki 16 km.

Didelio našumo spyruoklė ir hidraulinė dviguba pakaba

Engine Pro komplektuojamas su patobulintu priekiniu spyruokliniu hidrauliniu amortizatoriumi ir galiniu Didelio našumo judėjimo amortizatoriumi. Spyruoklė ir hidrauliniai amortizatoriai sukuria galingesnį amortizatorių. Priekinė pakaba reguliuojama su galimybe užrakinti nustatymus. Kartu su riebiomis padangomis tai užtikrina vieną stabiliausių ir saugiausių važiavimų visose vietovėse. Važiavimas tikrai patogesnis, ypač lyginant su elektriniais dviračiais be riebių padangų.

20 x 4-inch Riebios padangos paplūdimio, sniego, bekelei ir kt

Riebios padangos 20x4-inch (Chaoyang arba CST) yra labai rekomenduojami arba netgi būtini greitoms elektrinėms transporto priemonėms. Kai tik elektrinis dviratis pasiekia didesnį nei 40 km/h greitį, jums reikia riebių padangų, kad būtų užtikrintas papildomas stabilumas ir jūsų asmeninis saugumas. Jie užtikrina geresnį sukibimą su žeme ir sugeria visus smūgius iš nelygaus reljefo kartu su hidraulinė dviguba pakaba. Rekomenduojamas slėgis padangose ​​yra 140 kpa. Važiavimas elektroniniu dviračiu su storomis padangomis suteikia papildomo vairavimo pojūčio, kuris labiau panašus į važiavimą motociklu.

Pažangūs hidrauliniai alyvos diskiniai stabdžiai Engwe Engine Pro

Labai svarbu turėti pažangią hidraulinę stabdžių sistemą, kuri atitiktų variklio galią. Engwe Engine Pro komplektuojamas su priekiniais ir galiniais hidraulinės alyvos diskiniais stabdžiais. Žinoma, kad hidrauliniai stabdžiai yra efektyviausias būdas greitai ir saugiai sulėtinti didelį elektromobilių greitį. Be to, Engine Pro stabdydamas įkraus savo akumuliatorių.

Atnaujinta keičiama 48V16Ah baterija su mažesniu dydžiu ir didesniu veikimo nuotoliu

Naujai atnaujinta ličio 48V16Ah baterija yra mažesnio dydžio. Dėl neseniai atlikto atnaujinimo jis gali pasiekti maždaug 10 % didesnį atstumą arba atstumą. Tai užtikrina ilgą gyvenimo trukmę. Akumuliatorius yra keičiamas, todėl galite jį įkrauti esant dviračio rėme, arba išimti ir įkrauti bute. Užsakant dviratį primygtinai rekomenduojame įsigyti papildomą akumuliatorių, kad važiavimo atstumas padvigubėtų.

Išmanusis TFT ekranas su spalvomis ir išplėstiniais nustatymais Engwe Engine Pro

Engwe Engine PRO Išmanusis TFT ekrano valdiklisŠis išmanusis TFT ekranas visada aiškiai parodys visą svarbią informaciją ir dar daugiau. Jame yra automatinis priekinių žibintų valdymas, išmanusis galios indikatorius, variklio galios indikatorius, galios pagalbinė pavara, greičio indikatorius (įskaitant greitį realiuoju laiku, maksimalų greitį ir vidutinį greitį), ridos ekranas (įskaitant vieną ir bendrą ridą), galios pagalbinis valdymas, važiavimo laikas, galinių žibintų valdymas ir USB jungties indikacija. Naudodami išplėstines parinktis galite valdyti galutinį greitį ir daugybę kitų nustatymų.

Aliuminio lydinio sulankstomas rėmas – 3 žingsnių lengvai sulankstoma sistema

Sulankstomas aliuminio lydinio rėmas leidžia lengvai sulankstyti 3 žingsniais išlaikant visą jo patvarumą ir tvirtumą. Vairas ir pedalai taip pat turi sulankstomą dizainą. Nors rėmas yra itin tvirtas, jis pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio, kurio svoris yra tik 31.6 kg, o tai yra stebėtinai mažai e-dviračiui su tokiomis aukštomis specifikacijomis. Nors tai didelis ir tvirtas dviratis, jis vis tiek telpa į daugumą komercinių automobilių ir leidžia gabenti dviratį visoje šalyje.

Priekinis 48 V LED aplinkos priekinis žibintas ir raudonas LED galinis žibintas – automatinis priekinių žibintų valdymas

Šios Engwe Engine PRO komplektuojamas su priekine ir galine galine lempute, todėl dviratis matomas bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Tai užtikrina papildomą saugumą tamsoje. Priekinis žibintas naudoja 48 V darbinę įtampą su didelės galios LED lustu, kuris apšviečia iki 20 kvadratinių metrų. Galinis raudonas žibintas užtikrina matomumą iš iš paskos važiuojančių transporto priemonių. Priekiniai žibintai turi automatinį žibintų valdymą, o tai reiškia, kad dviračio jutikliai jį įjungs arba išjungs, priklausomai nuo dienos ar nakties.

Keli važiavimo režimai su Engwe Engine Pro Pedalo režimas, Pedal Assist režimas, Droselio režimas

Pedalų režimas yra tiesiog minimas pedalus, be jokios variklio pagalbos. Įjungta Pedal Assist režimas, mušate pedalą, tačiau elektrinė pagalba suteikia papildomos galios. Išlaikote natūralų važiavimo pedalus jausmą, nes lengvai pasiekiate dvigubą greitį ir trigubą atstumą nepavargdami. Į Droselio režimas minėti pedalų nereikia, nes greitį valdote droseliu ir naudojate e-dviratį labiau kaip motociklą.

Uždedamas galinis dviračio laikiklio stovas Engwe Engine Pro

Engine Pro e-bike yra su tvirtu ir patvariu galiniu laikikliu, kaip niekas kitas. Kadangi vežėjas yra papildomai prispaustas, jis gali vežti 90 kilogramų bagažą ar net papildomą žmogų. Tai geriausiai veikia su Engwe dviračių stovo krepšiai, kuris atlaiko iki 25 kg ir gali turėti 2 papildomas baterijas rekordiškai ilgai važiuoti. Galinis aliuminio purvasaugis yra dvigubai pritvirtintas po galine laikikliu.

Aukščiausios kokybės Engwe®🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. ENGINE PRO yra aukščiausios kokybės dizaino laimėtojas su pažangiausiomis dviračių funkcijomis!

Engwe EP-2 Pro Aukščiausios kokybės

Engwe Engine Pro Komplektą sudaro

 1. ENGINE Pro e-dviratis (75% iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 48V13Ah ličio baterija (rėme)
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe Engine Pro Sąlygos ir politika

 

10Eksperto balas
10 +
10 +
Pakaba
10

Specifikacija: ENGWE ENGINE PRO

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

16

Didžiausia variklio galia (WATT)

1000

Didžiausias greitis (KM/H)

45

Stabdžių sistema

Hidrauliniai alyvos stabdžiai

Svoris (kg)

31.6

rato dydis (inch)

X 20 4.0

Engwe Spalva
Shimano pavaros

8 greitis

Įkrovimo laikas (valanda)

5.3

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

50 - 60

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

120

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

25kg

Matmenys (cm)

X X 175 57 123

Sulenkti matmenys (cm)

X X 104 55 84

Balnelio aukštis (cm)

86 - 108

Vairo aukštis (cm)

123 - 130

Didžiausia apkrova (KG)

175

Tinkamas aukštis (cm)

160 - 210

Amortizatorius (priekyje)

Spyruoklinis hidraulinis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

Didelio našumo judesio amortizatorius

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IP2

Energijos atkūrimo sistema

Automatinio įkrovimo funkcija

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

Vaizdo įrašai: ENGWE ENGINE PRO

50 Atsiliepimai už ENGWE ENGINE PRO

4.8 iš 5
40
9
1
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. elosi -

  Geri pinigai, geri atsakymai, geras važiavimas. Tik privalumai. ir jos GRAŽUS haha

  naudingas(23) Nenaudinga(25)Jūs jau balsavote už tai
 2. Tedas Basye -

  Labai tikslus aprašymas. Greitas pardavėjo palaikymas. Puikus dviratis.

  naudingas(9) Nenaudinga(12)Jūs jau balsavote už tai
 3. Ronas Merritas -

  Geras, bet sunkus elektroninis dviratis.

  Dviratis yra būtinas, kaip skelbiama reklamoje, tačiau jie suteikia labai mažai konkrečios informacijos. Instrukcija gana nenaudinga. Supratau, kad energijos atgavimo sistema veikia tik esant 0 arba 1 pedelec režimams ir važiuojant 18 km/h ir greičiau – paprastai nuokalnėn. Tai tik riedant – stabdant negaunama energijos. Ekrane rodomas vatų įvertinimas tiek išeikvotai, tiek atgaunamai energijai, o tai patogu. Rodau, jo didžiausia galia siekia 850 vatų įkalnėje, visu droseliu. Ilgai važiuodamas nuokalne, važiuodamas 20 km/h greičiu, atgavau 117 vatų. Konstravimo kokybė yra puiki – tai yra bakas, o tai reiškia, kad jis yra sunkus – daugiau nei 30 kg. Abejoju, kad galėtumėte jį sulaužyti struktūriškai. Važiavimas geras/lygus, o svorio centras labai žemai. Labai patogus važinėtis ar važiuoti į darbą ir atgal. Esu tikras, kad bekelės takai būtų puikūs, bet tai ne BMX dviratis, todėl turėkite tai omenyje. Ekranas yra ryškus ir suteikia reikiamą informaciją. Kruizo kontrolė veikia 8 sekundes laikant droselio gaiduką vienoje padėtyje ir išjungiant, jei paspaudžiate pedalą arba bakstelėjate stabdžius. Instrukcija yra pokštas – absoliučiai jokių nurodymų, kaip kas nors veikia ar kaip tai sudėti. Pakuotė vidutiniška – mano bėgių nuėmiklis buvo sulenktas taip, kad grandinė atsitrenkė į padangą/ratlankį (turėjau ištiesinti ranka), ir buvo keletas smulkių įbrėžimų, kuriuos pataisiau juodu šepetėliu. Apskritai kol kas esu juo patenkintas – planuoju pridėti veidrodį, krepšį ir galbūt geresnę sėdynę. Taip pat turėtų būti geresnis žibintas, o posūkio signalai būtų puikūs. 

  naudingas(88) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 4. Prudence Rodden -

  Puikus dviratis, atitinka aukščiau aprašytus parametrus

  naudingas(9) Nenaudinga(10)Jūs jau balsavote už tai
 5. Nuostabu -

  Puikus produktas

  Lengva naudoti 

  naudingas(6) Nenaudinga(6)Jūs jau balsavote už tai
 6. Fritzas Filipis -

  Tikslus prekės aprašymas, labai patenkinta. Nupirksiu savo mergaitei kitą, bet tikriausiai EP-2 PRO norėdama sutaupyti pinigų ir vis tiek ji važiuoja lėtai.

  naudingas(10) Nenaudinga(13)Jūs jau balsavote už tai
 7. HapaShawn -

  Puikus, veržlus ir taupantis akumuliatorių elektroninis dviratis!

  Šį dviratį turiu jau apie savaitę ir esu važiavęs du kartus – vienas iš jų buvo daugiau nei 35 kilometrai. Ilgesniame 40 km važiavime jis sunaudojo tik apie 50% akumuliatoriaus. Kol kas aš myliu šį dviratį. Tikrai turiu tik du skundus. Pirma, stabdžiai yra atsitiktinės kokybės ir išėjo iš dėžutės trindamiesi ir skleidžiantys triukšmą (girgždėdami). Atrodo, kad tai buvo išspręsta arba dabar yra naudojant WD-40 ant stabdžių diskų. Vienintelis kitas mano skundas yra dviračio svoris apskritai. Su įdėtu akumuliatoriumi jis sveria daugiau nei 30 kilogramų. Dėl to jį sunku įkelti į automobilio bagažinę ar bet kur, kur planuojate laikyti sulankstytą. Jei planuojate jį dėti ant paaukštinto dviračio stovo, pamirškite, nes daugumai žmonių, ypač vyresnio amžiaus, jis bus per sunkus. Išskyrus tai, tai yra A klasės dviratis, ir aš esu labai patenkintas savo pirkiniu. Klientų aptarnavimas taip pat buvo premija. Turėjau klausimą dėl pristatymo, į kurį atsakyta el. paštu per kelias valandas. Jie buvo labai atsakingi ir atviri. Labai rekomenduojama! 

  naudingas(24) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 8. dan -

  Gerai pagamintas, bet prasta siuntimo pakuotė

  Labai gerai pagamintas dviratis, gana lengva surinkti. Pakuotė galėtų būti geresnė. Daugeliu atvejų dviratis buvo gerai apvyniotas ir turėjo keletą putplasčio gabalėlių, apsaugančių jį dėžėje, tačiau „Fedex“ sugebėjo išmušti skylutes dėžutės šone ir apatiniame priekiniame kampe. Dėl to priekinių šakių galai buvo stipriai subraižyti, o priekinė stabdžių linija buvo sutraiškyta ir plyšta, o tai reiškia, kad priekinis stabdys visiškai neveikia. Laukiu pardavėjo atsakymo apie priekinio stabdžio keitimą ir atnaujinsiu apžvalgą bei žvaigždučių skaičių, kad visi žinotų, kaip elgiamasi. Nusipirkau 2 dviračius, vieną žmonai ir 1 sau ir laukiu „Fedex“ pristatyti antrą. Abu išsiųsti tą pačią dieną. Pardavėjas dar kartą patikrino mane, kad įsitikintų, jog ketinau užsisakyti 1 dviračius. Malonus klientų aptarnavimas iš jų pusės. Pirmą kartą važiavome ir buvome maloniai nustebinti, kaip gerai valdo ir kaip greitai. Pirmasis elektroninis dviratis ir atliko daug tyrimų. Daug puikių savybių, atitinkančių kainą, ir loganiniai stabdžiai puikiai veikia gale. Redaguoti: 2/7 Antras dviratis pasirodė ir buvo daug geresnės būklės. Labai gerai supakuotas ir atlaikęs Fedex tvarkymą. Gavome pardavėjo atsakymą dėl pirmojo dviračio apgadinimo ir jie išsiunčia atsargines dalis, kad vėl būtų pilnas. Turiu pasakyti, kad apskritai labai patenkintas tiek dviračiais, tiek klientų aptarnavimu.

  naudingas(22) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 9. Nemokamas88 -

  Pastatytas kaip tankas

  Du tokius nusipirkome 2021 m. lapkritį. Kiekvienam nuvažiavome apie 900 kilometrų. Šie dviračiai yra sukurti labai patvariai ir gali atlaikyti sunkias sąlygas, įskaitant važiavimą staigaus popietės audros metu. Stabdžiai yra nuostabūs, kaip ir valdiklis. Dviračio sėdynės nėra tokios puikios, bet lengvai keičiamos. Greitis, galia ir diapazonas yra puikus. Galinė pakaba yra šiek tiek kieta ir negali būti reguliuojama. Priekyje gera ir reguliuojama. Didžiausias greitis yra apie 35 – 45 km/h ant lygaus asfalto, priklausomai nuo motociklininko svorio. Sveriu apie 88 kg ir galiu pasiekti 43 kmH+. Diapazonas priklauso nuo to, kiek laikote pedalą. Jei pedalo visai neminsite, 35+ kilometrai solidūs. Jei kartais mušate pedalus, pridėkite 10 kilometrų. Jei daug minsite pedalus, pridėkite dar 10 kilometrų. Tai apytiksliai įvertinimai. Jūsų rida gali skirtis. Norėčiau, kad 1 ir 2 greičiai būtų daug lėtesni. Kartais norime tiesiog lėtai važiuoti, o tie greičiai yra per dideli. 3, 4 ir 5, reikia toliau paskirstyti tarp jų. Idealiu atveju norėčiau, kad 1 greitis būtų artimesnis 10–12 km/h, o tada pridėčiau 8 KMH už kiekvieną greitį, esantį tolygiai paskirstytu. Bendras važiavimas yra geras, tačiau galinis amortizatorius galėtų būti geresnis ir reguliuojamas. Priekyje viskas gerai. Norėčiau, kad sėdynės stulpelis būtų pats amortizatorius, bet už tokią kainą nesitikima. Žinokite, kad tai nėra didelio skersmens MTB padangos. Jei pasisuksite per staigiai, galite lengvai kristi. Mes turėjome tik vieną didelę problemą. Vienam dviračiui nuvažiavus apie 200 kilometrų sulūžo sankabos diskas. Ši dalis yra galinės stebulės viduje. Iš esmės variklis suksis ir suksis, bet padanga nejudės. Susisiekė su gamintoju per jų svetainę ir atsiuntė užsakymo kvito kopiją bei trumpą vaizdo įrašą apie problemą. Maždaug po savaitės atkeliavo atsarginė dalis ir iš tikrųjų buvo problemos sprendimas. Užtrukau apie 30 minučių, kad pakeisčiau, bet nebuvo labai sunku. A+ dėl klientų aptarnavimo. Apskritai, mes buvome labai patenkinti šiais dviračiais po 10 ir daugiau mėnesių. Sunku pasakyti, kad pirktume dar kartą. Buvo smagu, o dviračiai puikūs. Tačiau jie yra labai sunkūs ir sudėtingi. Juos sunku pakelti į sunkvežimio ar visureigio galą. Puiku, kol esate ant jų. Žmonės, pamatę tave ant jų, reaguoja dvejopai. Jie arba nekenčia, piktinasi ir erzina, arba nori juos nusipirkti iš jūsų vietoje. 

  naudingas(29) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 10. SJC Sue -

  Atėjo pilnai surinktas ir jokių problemų

  Šis dviratis puikus!!! Turi viską ir veikia geriau nei tikėtasi, pvz. – lygiu asfaltu įveikia iki 42 – 45 km/val. Nėra nieko, kas nepatiktų. Labai rekomenduočiau!!! 

  naudingas(11) Nenaudinga(5)Jūs jau balsavote už tai
 11. Renesmae Knapp -

  viskas buvo taip, kaip ir turi būti gražus ir greitas dviratis 45 KMH mums tai patinka.

  naudingas(5) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 12. Dustydrawz -

  Nuostabu!

  Iki šiol aš myliu šį dviratį! Surinkti buvo labai lengva, tiesiog pritvirtinus vairą ir pedalus. Šiek tiek barškėjau, nes sparnai buvo stipriai išspausti per rėmą, tiesiog įsmeigiau ten du mažus gumos gabalėlius ir baisus garsas dingo. Kalbant apie galimybę važinėtis po miestą, šis dviratis yra nuostabus! Turiu iki 55 km/h 😳. Man patinka, kaip jūs galite įkrauti akumuliatorių važiuodami nuokalne daugiau nei 12 mylių per valandą 1 arba 0 pasų režimu. Investavau į papildomą bateriją bet kuriuo atveju, bet nemanau, kad jums reikia, nes jie tarnauja ilgai! Aš beveik visada naudoju tik droselį ir niekada neturėjau akumuliatoriaus iki 50 procentų. Šis dviratis yra labai sunkus ir jį gali būti nepatogu sulankstyti, tačiau nuėmus vairą ir sulanksčius rėmą, jis tilps į mini Cooper galinę dalį. Siuntimas vėlavo porą savaičių ir Engwe man grąžino 50 EUR. Apibendrinant, šis elektroninis dviratis stulbina! 

  naudingas(14) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 13. Cassey Odle -

  Viskas gerai, išskyrus tai, kad užsisakiau pilką ir gavau juodą
  Bet jis tamsesnis ir dabar aš jį myliu

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 14. Patty Balser -

  puikus

  naudingas(2) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 15. JoeY -

  Aš nusipirkau du tokius engwe.net tiesiogiai

  Geras dviratis už tokius pinigus nusipirkote 2 už mažesnę kainą

  naudingas(7) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 16. Miriam Perry -

  Atvežus dviratį teko šiek tiek pakoreguoti, priveržti varžtus ir varžtus, bet visumoje esu labai patenkintas šiuo dviračiu! Puikus produktas!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 17. Mahi Reidas -

  Aš suteikiu 5 žvaigždutes
  Dviratis nusipelno

  naudingas(4) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 18. Timas -

  tankas

  Na, aš jau daugelį metų turėjau motociklus, bet nė vienas nebuvo puikus esant blogam orui ar įtrūkusiuose keliuose. Šis perlas yra tobulas. Tai tankas. Vienintelis trūkumas – nėra naudojimo instrukcijos. Apskritai labai rekomenduoju

  naudingas(5) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 19. JOSE RAMOS -

  daugiau informacijos

  eiti dirbti du kartus per savaitę

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 20. Samuelis Folledo -

  Greitai, bet tiek

  Po beveik 2 mėnesių čia yra mano apžvalga. Privalumai - Greitas, 45 km/h su maksimaliu akumuliatoriumi, 35 km/h, kai apatinis akumuliatorius - Dažai gana atsparūs oro sąlygoms, bet gali subraižyti po kelių smūgių - USB yra malonu Turiu, bet USB įkraunamas gana lėtas, o tai gali būti gerai arba blogai – ratai yra geri – priekinis žibintas yra geras, bet galinis žibintas nelabai, bet vis tiek malonu turėti – mano pirmoji problema yra ta, kad su komplekte esantys įrankiai negali saugiai / tinkamai sumontuoti pedalų. ENGWE buvo pakankamai malonu grąžinti 40 EUR ir išsiųsti atsargines dalis, kad būtų išvengta grąžinimo. Nors detalės keitimas veikia, jis ne tas pats, buvo sidabrinis (prarado visą juodą spalvą) ir visiškai neuždengia grandinių skirtingai nei originali - vairo forma neleis montuoti telefono laikiklio ir kitų priedų, nes lenkiasi, todėl ši buvo pakeista tiesia vairu- kėdė tinka 10min pasivažinėti po to jauti skausmą, todėl ši taip pat buvo pakeista platesne sėdyne- galinė sėdynė/atrama labai stora (tinka sunkiems daiktams) ir neleido galiu pritvirtinti bet kokį galinį krepšį. Taigi, norėdami papildomai laikyti, turite įsigyti savo prekės ženklo galinį krepšį 

  naudingas(8) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 21. Michaelas H -

  MAN MYLIU ŠĮ DVIRAČĮ!

  Žmogau, aš myliu šį dviratį! Turiu kurį laiką paieškoti tokio elektroninio dviračio, kaip šis, su hidrauliniais stabdžiais, dviguba pakaba ir apsaugančiomis nuo pradūrimo riebalų padangomis. Užsukite ir nustokite apie tai galvoti, nesigailėsite, aš jus užtikrinu. Jei turite klausimų, atsiųskite jiems el. laišką ir jie su jumis susisieks greičiau, nei manote. 

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 22. Antonio Levine'as -

  Puikus dviratis! Tikrai greitai su daug gražių detalių! Pagarba ENGWE.IT už greitą atsakymą!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 23. Jeffb1020 -

  Tvirtas, geras galios valdymas, ne toks greitas, kaip tikėjausi

  Tai labai tvirtas E dviratis (apie 29 kilogramus). Puikus akumuliatoriaus veikimo laikas (48v 12.8ah), surinkimas truko mažiau nei 60 minučių, iš kurių 30 minučių reikėjo išpakuoti ir nukirpti visus užtrauktukus. Atvyko 5 dienomis anksčiau, be jokių pažeidimų ir yra patogiausias mano turėtas ebike (sėdynė ir pakaba), nes turi ir šakę, ir galinę pakabą. Jei norite važiuoti tik apie 40 kilometrų per valandą greičiu lygiu paviršiumi, tai puikus dviratis, nes šiame įrenginyje Niutono metrai yra tik apie 60. Man buvo iki 46 km/h, leidžiantis nuo kalno pučiant stipriam vėjui, bet jis važiuos tik maždaug 35 greičiu, todėl važiavimas į darbą ir atgal yra šiek tiek lėtesnis nei kitais mano turimais dviračiais, bet važiuojant šaligatviu/dviračių taku 50 km/h. šiaip nėra labai protingas. Puiki konstrukcija, aukštos kokybės akumuliatorius ir mažas NM (60) sukimo momentas, todėl be papildomų pastangų nelipsite į stačias įkalnes. Tai mano 4-as ebike ir šis, kuriame dabar turiu 1000 kilometrų, pasiliksiu dėl to, koks patogus jis su galine pakaba, koks jis tvirtas, nors sveria daugiau nei dauguma kitų tokio dydžio dviračių, ir kas buvo man labai svarbus spalvotas LCD, kurį matau ryškioje saulės šviesoje ir suteikia papildomos informacijos, pvz., galingumą, laiką, pastovaus greičio palaikymo sistemą, šviesos jutimo ekraną, įjungiantį priekinius ir galinius žibintus esant silpnam apšvietimui ir likusią akumuliatoriaus dalį. Defektų šiam dviračiui nebuvo, o kelis barškučius nuo sparnų buvo nesunku pataisyti velcro dirželiais. Baterija taip pat barškėjo, bet pora kamštinių pagalvėlių tuo pasirūpino. Tikrai geras dviratis, smagus ir, pasirodo, juo važinėju beveik kasdien, kai nelyja. 

  naudingas(5) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 24. Melisa Luther -

  Man patinka šis ebike

  Po to, kai kruopščiai pasirinkau internete ir nusprendžiau pirkti šioje parduotuvėje, tikrai, tai manęs nenuvylė. Ar tai iš dviračio modelio ar važiuojant, jaučiuosi labai patogiai, Ir labai patogu neštis, neužima vietos, labai geras pasirinkimas.

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 25. woodruuum6 -

  Pradžioje pora mažų niurzgėlių, bet išsprendžiama.

  naudingas(3) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 26. Jamel ben Mabrouk -

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 27. Vinstonas Haidas -

  Labai šaunus dviratis. Sulankstomas intuityvus.

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 28. Zoraida Swick -

  Labai gražus dviratis, važiuoja sklandžiai. Reikėjo šiek tiek darbo surinkti, bet dabar viskas gerai. Prireikė šiek tiek laiko atvykti čia, bet galiausiai UPS jį pasiekė per 6 dienas.

  naudingas(5) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 29. Shaany K -

  DU morengus sumokėjau ir gavau vieną, bet kitą dieną atėjo kitas, todėl atsiprašau už savo piktus el. Viskas gerai, man patinka važinėti dviračiu beveik kiekvieną dieną.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 30. Richard Smith -

  NĖRA žodžių šiam... Tiesiog GERA

  Pure FUN... su elektros varikliu. 

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 31. Craigas Piro -

  Labai tikslu

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 32. NOMAR -

  GALIMA GERIAUSIAS PASIRINKIMAS UŽ KAINŲ DIAPĄ

  Keturios žvaigždutės atspindi pardavėją, kad nepateikė tinkamos surinkimo instrukcijos, o ne paties gaminio (Engwe už engine). Surinkimo instrukcija yra bendroji, kurią pateikė gamintojas, o ne pardavėjas, ir taikoma dviračiams, kurie buvo išsiųsti 90+% surinktų. Dviračiai (2), kuriuos gavau, buvo surinkti 80+% ir man prireikė beveik dviejų valandų, kol supratau, kaip surinkti pirmąjį. Internetiniai vaizdo įrašai nepadėjo, nes jie taikomi tik tiems, kurie buvo išsiųsti 90 proc. Pastaba pardavėjui; Padarykite savo klientams paslaugą ir pateikite „priedą“ prie surinkimo instrukcijos, kurią gavo gamintojas. Kalbant apie patį e-dviratį, aš ilgai ir sunkiai ieškojau ir už savo pinigus, o mano ribota važiavimo patirtis rodo, kad tai yra, mano manymu, daugiausia funkcijų! 

  naudingas(6) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 33. Steponas Spanas -

  Išvaizda tinka ir apdaila yra puiki, puiki kokybė už kainą.

  Man patinka šis dviratis, jis atnaujino mano entuziazmą vėl važiuoti dviračiu. Tai šou žvaigždė, kai ant jo sėdi parke arba važiuoja. Tai neabejotinai verčia galvą. Žmonės, kurie paprastai niekada nekalbėtų, iš tikrųjų vaikšto ir užduoda įvairius klausimus apie šį dviratį. Puiki kokybė! 

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 34. Davidas prieš Palmegiano -

  Šis dviratis yra nuostabus.

  Tai jau antras mano elektroninis dviratis, kai maždaug prieš mėnesį mane partrenkė automobilis ant mano pasalec px7. Man patiko tas dviratis, bet patiko mano ep-2. Vieno akumuliatoriaus užtenka 3 kartus ilgiau nei mano seno dviračio. Galiu nuvažiuoti apie 50 kilometrų aukščiausiu nustatymu. O greitis yra tikras 45 km/h lygioje žemėje. Gerai važiuojant įkalnėje, jis gerokai sulėtina greitį, bet daug geriau nei įprastas dviratis. Jis pagamintas gerai, bet yra sunkus, kaip ir dauguma sulankstomų riebalų padangų šioje kainų kategorijoje. Priekinė šviesa pakankamai ryški, o stabdžių žibintai puikūs. Tiesiog norėtųsi, kad juose būtų įmontuotos nuorodos. Apskritai tai puikus dviratis ir už tokią kainą nesuklysite. 

  naudingas(4) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 35. GibsonPicker77 -

  Į Renault Clio automobilio bagažinę neįsileis

  Iš esmės gražus produktas. Įjungus pirmą pavarą, kėdė kramto padangos šoninę sienelę! Grandinės nuo bėgių pavarų dėžės spyruoklė per laisva grandinė labai nusileidžia! Netinka nelygiai važiuoti. Lygioje vietoje jis važiuoja 45 km/h greičiu. Laikas pasakys. Daug pinigų, kad nebūtų vietoje!

  naudingas(4) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 36. James -

  Tiesioginis pirkimas iš engwe

  Aš nusipirkau tai Engwe engine pro atnaujinimo versija. Mano vidpadis yra 29 inchir aš sveriu apie 250 svarų. „Egnwe“ yra daug patogesnis. Stabdžiai yra geri, sėdynė yra pakankamai gera, ir ji gražiai važiuoja lygiu paviršiumi. Įjungus pagalbinę funkciją 2-0, įsijungia regenas ir šiek tiek sulėtina dviratį ant mano įkalnių, taupydamas stabdžius. Važiuoja apie 25 kilometrus per valandą. Be to, „assist 0“ galiu važiuoti apie 30 kilometrų per valandą ir įjungti regeneracinę funkciją. Tačiau jis veikia 🙂 gali naudoti aukštesnę priekinę pavarą arba vairuoti, kad padėtų mygti dideliu greičiu pedalus. Kartais girdisi šlifavimo triukšmas, panašus į priekinio sparno įbrėžimus, tačiau yra daug laisvos vietos. Galbūt neturiu idealiai sureguliuotos priekinės padangos ir stabdžių trynimų. Padėkite jį ant stovo, palenkite taip, kad užpakalinė padanga atsitrauktų nuo žemės, ir suaktyvinkite ją. Skirtingų ratų dydžių įvestis valdiklyje suteikia skirtingą greitį:-) valdiklis riboja iki 50 km/h. Pakeitus padangų nustatymą į 26, be apkrovos bus 75 kmh. 20-inch nustatymas duoda kaip 50.. Man tai pasirodė įdomu. Be to, kai pedalas padeda penkis kartus, paspauskite + dar kartą ir jis mirksi vieną kartą, kai įjungtas visos galios režimas. Sąžiningai, aš negalėjau pasakyti skirtumo. Priekinis žibintas atrodo pakankamai, bet galiniam galiniam žibintui reikia šiek tiek salsos... gali būti šiek tiek pikantiškesnis... ir šviečia tik išoriniai kraštai. Įjunkite stabdžius ir jie tampa šiek tiek ryškesni. Taip! Nors vis dar silpna. Nuvažiuokite 20 km, kalvos, lygumos ir greiti keliai. Kai pagaliau apsigyveno, jis pasiekė 68 proc. Buvau 40 procentų pakeliui namo. Suteikite ląstelėms galimybę nusistovėti, subalansuoti, kad ir kaip būtų, grįžo iki 68, kaip sakiau.
  Išneškite savo naująjį dviratį į lauką, vėdinkite padangas, o kaimynai žiūrės į jus suglumę, kai bandote važiuoti dviračiu, kurį pamiršote užsimauti pedalus, ir šaukia „kibiras! Tai elektrinis!" Ir priartinkite pakeldami kojas į orą, nes neturite ant ko jų ilsėtis. Tada grįžkite ir įdėkite pedalus, ir viskas! Taip! Ebikness!

  naudingas(6) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 37. Engweaš perku -

  Prieš pirkdami perskaitykite atsiliepimus

  Atrodo, kad pastatymo kokybė yra tinkama. Bendra išvaizda yra gana šauni, kaip ir matiniai juodi dažai. Be to, kaip ir ratai, mag ratai. Tikrai patinka hidrauliniai stabdžiai ir dviguba pakaba. Keletas dalykų, kurie man nepatinka, vienas yra sėdynė. Vairas yra gana siauras, palyginti su kitu mano elektroniniu dviračiu. Dėl sparnų barškėjimo važiuojant dviračiu šiek tiek triukšminga. Man labiausiai nepatinka, kad našumas nėra toks, koks turėtų būti 750 W elektrinio dviračio. Didžiausias greitis yra tik 35 kilometrai per valandą ir 45, jei jį atrakinsite. Atrodo, kad jis nėra galingesnis ar greitesnis už mano 500 W galios elektrinį dviratį. Be to, vadovas buvo prastesnis bandant išsiaiškinti, kokie parametrai yra ekrano modulyje. Klientų aptarnavimas šiam dviračiui buvo geras. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 38. Steven -

  Gražus pasivažinėjimas

  Važiuoja sklandžiai ir puikiai jaučiasi, sukasi galvą. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 39. Andrius -

  Kruizo kontrolė labai gera

  Tvirtas korpusas ir rėmas

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 40. STYVAS RUTKOWSKI -

  PASTATYTA KAIP TANKAS

  PUIKUS EBIKE. LABAI SUNKIEJI. INSTRUKCIJOS NEVERTOS. DVIRAČIO VALDYMAS IR FUNKCIJOS, SUSIPRASTASITE PATS. TURI SUSIŽINTI, KUR DIDIA RAKTAI IR KAM JIE SKIRTI. EKRANAS BE JOKIŲ INSTRUKCIJŲ. EITI Į „YOUTUBE“, kad pamatytumėte VISAS FUNKCIJAS. PUIKUS PARDAVĖJAS IR JIE GRĄŽIA EL. paštu TĄ PAČIĄ DIENĄ. 

  naudingas(6) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 41. Javier Molinoqe -

  Parduotuvės savininkas nuoširdus ir profesionalus atsakymas per 24 valandas jums fantastiškai stipriai apkabina ir ačiū visiems

  naudingas(5) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 42. mimstilius -

  Je crois que c'est le vélo le plus incroyable que je n'ai jamais eu !
  Très puissant (1500w au max), tvirtas, labai patogus.

  https://i.ibb.co/xqcb2Y5/X5250254.jpg

  + PROS: Super rapide, très bonne reprise, beau, très bon matériel installé dessus?
  - MINUSAI: svoris
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 43. Huteau Stéphane -

  Sveiki
  Est-ce que vous pouvez me dire comment démonter le pédalier côté gauche de mon vélo ??

  + PROS: Très bien
  - MINUSAI: Dur d'avoir un contact
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Bonjour Huteau,

   Voici une video montrant komentaras pensininkas le pédalier et le capteur d'un Engine PRO : https://www.youtube.com/watch?v=XhPhdBVuebw

   J'espère que cela vous aidera et n'hésitez pas à nous écrire à support@engwe.net si vous avez besoin d'aide supplémentaire !

   Pagarbiai,
   Équipe d'assistance Engwe

   naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 44. Petras -

  Je viens de recevoir mon Engine pro 750 „melioré“. Livré per 8 dienas. Emballage très complet, chaque pièce est protegée. Pas de sudėtingos majeures à le monter bien que le mode d'emploi soit inexistant(seul mauvais point). J ai un peu galéré avec le guidon mais ça marche. Le vélo est effectment lourd mais très maniable et très beau . Parduodamas itin patogus, pakaba AV/AR au top avec un confort de conduite incroyable. Les freins hydrauliques avant et arrière sont un vrai plus. L éclairage est aussi très bon et les information sur selelecteur très intuitives et complètes. Reste à valider l' autonomie en tout electrique. En un mot J adore ce vélo

  + PROS: Monté à 70%. Tvirta ir estetinė koncepcija. Puissance et confort au top avec ir puikus rapport qualité prix
  - MINUSAI: Pas de mode d'emploi
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Bonjour Pietro,

   Merci d'avoir partagé vos commentaires et de nous avoir informés que vous avez bien reçu votre vélo et que vous l'avez adoré. Nous sommes heureux de proposer à nos clients des produits de qualité.

   Pagarbiai,
   L'équipe de support Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 45. jacentas -

  Rowerek fajny wygodny ale nie do dźwigania na piętra. Chcącym dokonać zakupu radzę pierw zorientować się że zakupienie przekładni która jednak się zużywa to wielki problem jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne gdziekolwiek, informacji ojcizna takowniedzizznować…

  + PROS: Patogus
  - MINUSAI: Wady konstrukcyjne, łańcuch trze o oponę SUPPORT, TO DNO.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Witaj Jacenty,

   Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią z nami i naprawdę doceniamy Twoje zainteresowanie. Chcielibyśmy zapewnić Cię, że wszystkie niezbędne części są dostępne. Prosimy o kontakt za pośrednictwem el. paštu na support@engwe.net, az przyjemnością pomożemy Ci w zorganizowaniu potrzebnej części zamiennych do Twojego roweru. Warto zauważyć, że chociaż nie sprzedajemy części zamiennych bezpośrednio na naszej stronie internetowej, to z pewnością możemy zorganizować ich dostawę dla Ciebie.

   Pozdrovienė,
   mikrofon

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 46. Limburgas Hugo -

  Turiu vieną Engine Pro, j'en suis très content, mais comme je fais le chabert avec de manière permanente, le vélo souffre énormément. J'ai déjà fait appel au service technika, j'ai rapidement reçu les pèces qu'il me fallait pour entretenir et réparer mon vélo.
  Par contre je recherche un nouvel ax de pédalier pour mon vélo et là, j'ai difficile à me faire comprendre du service après vente chinois. Je pense que j'ai une bille de roulement qui est cassée, et aimerai changer cet ax qui n'est plus au top de sa form.

  + PROS: Solide malgré qu'il soit lankstus. De très bons freins et une batterie suffisante pour faire des promenades de 60–75 km en mode détente ir 45–60 km en mode chabert bekelėje.
  - MINUSAI: Il est lourd et ne rentre pas dans le coffre de toute les voitures.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Bonjour Limbourg,

   Merci de nous faire part de vos komentarai. Nous offrons le meilleur support après-vente. Veuillez contacter notre équipe à support@engwe.net et nous serons heureux de vous aider.

   Pagarbiai,
   mikrofonas

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 47. FOURMENT Pierre -

  Après 2 ans d'utilisation et environ 1700 Kms, je voulais témoigner (71 ans ir 100kgs) de ma pleine satisfaction relatedant ce vélo. Aucun problème et beaucoup de plaisir.
  Rekomenduoju 100%. Puiki santykio kokybė / prizas. Que du plaisir.
  Sveiki ENGUIE.

  + PROS: TB ryšys Q/P Solide et fiable Très bien équipé Patogu Baterija veikianti
  - MINUSAI: Assez lourd pour un lankstus
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Bonjour FOURMENT,

   Merci de nous faire part de vos komentarai. Nous sommes heureux que vous soyez satisfait de votre vélo.

   N'hésitez pas à nous contacter si vous avez des klausimus!

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 48. Vicentas Gari Isachas -

  Mi humilde opinión la publicaré despues de probar esta bicicleta. De momento tengo la condicion de futuro usuario, La máquina la pedi a Engwe el dia 29 de mayo y espero recibirla en 3-10 dias, según Engwe. Sí que puedo expresar mi nuomone, naudojant E-MTB de montaña con la que llevo 4000 km. y con la experiencia adquirida hasta ahora y por todo lo que he leido sobre mi futura y nueva E-Engue Engine Pro, y he visto en videos, espero superar algunos aspectos de lo experimentado hasta la fecha. Con todo, escribiré mis impresiones sobre los 'PROS' ir los 'CONS'.

  + PROS: Valoro positivamente la doble suspension, las ruedas de 20" x 4" (FAT), los detalles que no son habituales encontrar en otras máquinas incluso bastante mas caras, como la illuminación automatizada y las variadas personaliconfigurasibles por lo menos para una persona como yo, que soy bastente mayor de edad.
  - MINUSAI: Lo que describiré aquí son solo dos aspectos, y que en realidad, son preguntas que desearia que alguien me contestara, o, por lo menos comentara. ¿SE PUEDEN TUBELIZAR ESTAS RUEDAS? (Desde que tubelizé mi faktinis E-MTB ne he vuelto apinchar ninguna rueda). ¿SE PUEDE INSTALAR UNA TIJA TELESCÓPICA? (Poder adaptar la altura en función del tipo ruta i/o condicion del ciclista, lo regardo Importanatísimo. Yo lo utilizo siempre). Las 5 estrellas deseo que se regarden como expresion de las nuomonės de otros usuarios y de los videos visualizados.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Hola Vicente,

   Gracias por compartir tus pensamientos. Esperamos recibir sus Comentarios detallados.

   Pagarbiai,
   Equipo inglés

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 49. Hansis Frankas -

  Gutes fahrad

  - MINUSAI: Finde nichts wegen Rodyti Sperre kodą falsch eingegeben kann es nicht mehr startenh
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 50. Juanas Davidas Ordonezas -

  hola, quiero limitar la bicicleta a 25 km hora pero no me deja, como puedo hacerlo?

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  Pradinė kaina buvo: 1.499 €.Dabartinė kaina: 1.479€.

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 380
  Pridėti palyginimui
  ENGWE ENGINE PRO

  Pradinė kaina buvo: 1.499 €.Dabartinė kaina: 1.479€.

  klaida:
  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis