Teminiai! - 7%

ENGWE ENGINE X (ES)

(23 klientų atsiliepimai)

Pradinė kaina buvo: 1.399 €.Dabartinė kaina: 1.299€.

(-7%)
Produktas įvertintas kaip #3 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Engwe® Engine X- Sukurta tobulai ES keliuose! Aukščiausios kokybės dviratis su aukščiausios klasės našumu, kaip niekas kitas. Šis populiarus elektroninis dviratis yra su 250 W varikliu, 25 KM/H riba, priekine ir galine pakaba, lengvu, bet patvariu sulankstomu rėmu, nuimama baterija, dvigubais mechaniniais diskiniais stabdžiais, LCD Smart Display ir tikrai patogia sėdyne.

ENGWE ENGINE X (ES VERSIJA) Advanced Fat-Tire 1000 W Ebike 🏆

Engwe ENGINE X yra aukščiausios kokybės elektrinis dviratis su geriausiomis pažangiomis dviračių funkcijomis. Engine X buvo sukurtas klientams, kurių šalyse galioja maks. 250W variklis ir 25km/h greitis. Engwe Engine X visiškai atitinka šias taisykles.

Kiekviena funkcija ir detalė Engine X patobulintas iki tobulumo! Naujasis bešepetėlis variklis gali pasiekti aukštesnes įkalnes, didesnį atstumą ir 25 km/h galutinį greitį. Visi (priekiniai ir galiniai) mechaniniai diskiniai stabdžiai užtikrina saugų ir trumpą stabdymo kelią. Pažangi priekinė ir galinė pakaba su garsiuoju 20 x 4-inch riebios padangos užtikrina, kad važiavimas visada būtų itin patogus visomis vietovėmis, įskaitant sniegą, paplūdimį ir kitus bekelės kelius. Skirtumai tarp Engine Pro ir Engine X yra apibrėžti šiame straipsnyje arba sekite šią nuorodą paprastam specifikacijų palyginimui.

Engwe ENGINE X Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Europos kelių teisinis statusas reiškia tai Engwe modelis tinka visiems viešiesiems ir bekelės keliams.
 • 250 W variklis siūlo stabilų pagreitį, kopimą į kalną ir mažai energijos suvartoja.
 • Keičiama 48V13Ah baterija leidžia nuvažiuoti iki 60 km (elektros režimu). Pirkite papildomą bateriją!
 • Priekiniai ir galiniai amortizatoriai įsitikinkite, kad stabilizavote važiavimo patirtį.
 • 20 x 4-inch Riebios padangos kad važiavimas būtų stabilus ir saugus, tuo pačiu sugerdamas smūgius nuo nelygaus reljefo.
 • Pažangus LCD ekranas rodoma visa pagrindinė informacija, pvz., greitis, režimas, akumuliatoriaus lygis, atstumas ir parametrų nustatymai.
 • Priekiniai ir galiniai mechaniniai diskiniai stabdžiai leidžia saugiai sugesti nedideliais atstumais.
 • Aliuminio lydinio sulankstomas rėmas išlaiko savo lengvumą ir tvirtą patvarumą su galimybe sulankstyti.
 • Priekiniai ir galiniai LED žibintai apšvieskite kelią naktį, kad būtumėte gerai matomi.
 • Galinė dviračio laikiklio bagažinė leidžia neštis iki 90 KG papildomo svorio ar žmogų.
 • Raktu užrakinama baterija užtikrina, kad niekas jo nepavogs. Įkraukite jį dviratyje arba išimkite.
 • Originalus 7 greičių Shimano® Shifter Priklausomai nuo poreikių, naudojama pavarų perjungimui nuo 1 iki septynių.
 • Cruise Control yra būdas užfiksuoti greitį, be to, valdyti greitį nykščiu droseliu arba jutimo pagalbine sistema.
 • Patrauklus dizainas Raskite daugiau naudotojo fotografijos mūsų „Instagram“.

 

Mažai suvartojantis 250 W galios variklis

Galinis ratas turi integruotą stebulės bešepetį variklį. Šis neseniai atnaujintas bešepetėlis užtikrina ilgus važiavimo atstumus dėl mažo sąnaudų ir gali pakilti iki 30° įkalnių. Didžiausias greitis yra 25 km/h (reguliuojamas rankiniu būdu), o optimalus atstumas iki 100 km dėl keičiamos 48v 13Ah ličio baterijos.

Sukurta Lietuvos keliams

tiltas Engwe elektriniai dviračiai yra labai greiti ir galingi, todėl tinkami tik privačiuose keliuose. Todėl Engwe sukūrė modelį, specialiai sukurtą taip, kad atitiktų jūsų vietinius teisinius 25 km/h greičio ir 250 W variklio apribojimus. Engwe Engine X vis dar jaučiasi stiprus ir galingas, turi visas geriausias savybes ir gali įkopti į kalvas iki 30%. Jei teisiniai apribojimai jums netaikomi, rekomenduojame rinktis Engine Pro or EP-2 Pro vietoj.

Kreiserinis nuotolis padidėjo 25 % Engwe Engine X

Engwe Engine X Ilgai veikiančios baterijos veikimo atstumas padidintas 25 %Naujai atnaujinta ličio 48V13Ah baterija yra mažesnio dydžio ir lengvesnė. Dėl neseniai atlikto atnaujinimo jis gali pasiekti maždaug 25 % didesnį atstumą arba atstumą. Užtikrinama ilga gyvenimo trukmė. Akumuliatorius yra keičiamas, todėl galite jį įkrauti esant dviračio rėme, arba išimti ir įkrauti bute. Užsakant dviratį labai rekomenduojama įsigyti papildomą akumuliatorių, kad važiavimo atstumas padvigubėtų.

20 x 4-inch Riebios padangos paplūdimio, sniego, bekelei ir kt

Riebi padanga 4x20 inch Didelė motociklo padanga ENGWE Sniego purvo bekelėRiebios padangos 20x4-inch (Chaoyang arba CST) yra labai rekomenduojami arba netgi būtini greitoms elektrinėms transporto priemonėms. Kai tik elektrinis dviratis pasiekia didesnį nei 40 km/h greitį, jums reikia riebių padangų, kad būtų užtikrintas papildomas stabilumas ir jūsų asmeninis saugumas. Jie užtikrina geresnį sukibimą su žeme ir sugeria visus smūgius iš nelygaus reljefo kartu su hidraulinė dviguba pakaba. Rekomenduojamas slėgis padangose ​​yra 140 kpa.

Įjungta pažangi dviračio pakaba Engwe Engine X

Visus smūgius nuo akmenuotų kelių ar bekelės reljefo sugeria pažangi priekinės ir galinės pakabos technologija. Galite pasirinkti užrakinti priekinės pakabos reguliavimo nustatymus. Kartu su didžiulėmis padangomis tai užtikrina vieną saugiausių ir stabiliausių įmanomų važiavimų visomis vietovėmis. Važiuoti juo kur kas patogiau nei elektriniais dviračiais su siauromis padangomis.

Diskiniai stabdžiai – mechaniniai priekiniai ir galiniai dviračio stabdžiai

Engwe Engine X diskiniai stabdžiai

Labai svarbu turėti vienodo dydžio stabdymo sprendimą, kuris atitiktų variklio galią. Engwe Engine X komplektuojamas su mechanine priekinio ir galinio stabdžių sistema, kurios diskų skersmuo 160 mm, todėl lengvai stabdo 25 km/h greitį. Saugumas pirmiausia – visada galite greitai ir saugiai sustabdyti dviratį trumpu stabdymo keliu. Ieškote hidraulinės alyvos stabdžių? Patikrinkite Engwe Engine Pro.

Pažangus LCD ekranas (8 x 5 cm) su pastovaus greičio palaikymo kontrole

Išplėstinis LCD ekranas / valdiklis rodo akumuliatoriaus indikatorių, spidometrą, pavaros pasirinkimą (1–5 eiga), ridos skaitiklį, šviesos valdiklį ir klaidų kodus. Kruizo kontrolės funkcija leidžia mėgautis vaizdingu važiavimu užfiksuojant norimą tempą elektriniu režimu. Ekranas siūlo gana idealų žaibą, kad būtų aiškiai matomas saulėtomis dienomis ir naktį.

Lengvai sulankstomas mechanizmas su aliuminio lydinio sulankstomu rėmu, 3 žingsniai

Sulankstomas aliuminio lydinio rėmas leidžia lengvai sulankstyti tik trimis etapais, išlaikant visą rėmo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Be to, vairas ir pedalai turi sulankstomą konstrukciją. Stebėtinai mažas elektroninio dviračio svoris su tokiomis puikiomis specifikacijomis yra lengva aliuminio lydinio rėmo konstrukcija, kuri, nepaisant ypatingo stiprumo, sveria tik 28.8 kg.

Priekinis 48 V LED aplinkos priekinis žibintas ir raudonas LED galinis žibintas

nupirkti Engwe Engine X Su galiniais žibintais nakties sauga Europos keliuoseŠios Engwe Engine PRO komplektuojamas su priekine ir galine galine lempute, todėl dviratis matomas bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Tai užtikrina papildomą saugumą tamsoje. Priekinis žibintas naudoja 48 V darbinę įtampą su didelės galios LED lustu, kuris apšviečia iki 20 kvadratinių metrų. Galinis raudonas žibintas užtikrina matomumą iš iš paskos važiuojančių transporto priemonių.

Keli važiavimo režimai su Engwe Engine Pro Pedalo režimas, Pedal Assist režimas, Droselio režimas

Pedalų režimas yra tiesiog minimas pedalus, be jokios variklio pagalbos. Įjungta Pedal Assist režimas, mušate pedalą, tačiau elektrinė pagalba suteikia papildomos galios. Išlaikote natūralų važiavimo pedalus jausmą, nes lengvai pasiekiate dvigubą greitį ir trigubą atstumą nepavargdami. Į Droselio režimas pedalus minėti nereikia, nes greitį valdote nykščiu akceleratoriaus pedalu ir valdote greitį kaip norite.

Šios Engwe Engine X tvirtas galinis dviračio stovas

Tvirtas ir tvirtas galinis laikiklis Engine X neprilygsta jokiam kitam elektroniniam dviračiui. Dėl papildomo sutvirtinimo vežėjas gali gabenti iki 25 kg krovinį ar net papildomą žmogų. Puikiai veikia su Engwe dviračių stovo krepšiai, kuriuose telpa iki 35 litrų ir galbūt dar dvi baterijos išskirtinai ilgoms kelionėms.

Aukščiausios kokybės Engwe®🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. ENGINE X yra aukščiausios kokybės dizaino nugalėtojas su pažangiausiomis dviračių funkcijomis!

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe Engine Į X paketą įeina

 1. ENGINE X e-dviratis (75% iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 48V13Ah ličio baterija (rėme)
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe Engine X Pirkimo politika

10Eksperto balas
10 +
10 +
Pakaba
10

Specifikacija: ENGWE ENGINE X (ES)

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

13

Didžiausia variklio galia (WATT)

250

Didžiausias greitis (KM/H)

25

Stabdžių sistema

Mechaninis stabdys

Svoris (kg)

28.8

rato dydis (inch)

X 20 4.0

Engwe Spalva
Shimano pavaros

7 greitis

Įkrovimo laikas (valanda)

4.3

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

40 - 50

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

60 - 80

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

90

Matmenys (cm)

X X 175 57 123

Sulenkti matmenys (cm)

X X 104 55 84

Balnelio aukštis (cm)

84 - 106

Vairo aukštis (cm)

118 - 130

Didžiausia apkrova (KG)

175

Tinkamas aukštis (cm)

160 - 210

Amortizatorius (priekyje)

Mechaninis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

/

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IP2

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, Europos kelių teisinis statusas, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

Vaizdo įrašai: ENGWE ENGINE X (ES)

23 Atsiliepimai už ENGWE ENGINE X (ES)

4.8 iš 5
19
3
1
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. engwe.tai klientas -

  Il modelo bianco acquistato dà una immagine di eleganza, inoltre è ricca di accessori e fornisce una sicurezza nella guida.
  naudingas(4) Nenaudinga(3)Jūs jau balsavote už tai
 2. Engwe.it Klientas -

  dviračiu Engwe

  Il modelo bianco acquistato dà una immagine di eleganza, inoltre è ricca di accessori e fornisce una sicurezza nella guida.

  naudingas(1) Nenaudinga(3)Jūs jau balsavote už tai
 3. Robertoroberto -

  ????Bici spettacolare bella elegante e robusta,in questi giorni la proverò per quanto riguarda il resto…sono stupito per la consegna,arrivata con molti giorni in anticipo rispetto alla data prevista,e poi il contatto con il venditore e molte sovereeeddisface problemi (che tra l'altro non ce ne sono,ma contattato per altri motivi) che dire… se volete acquistare andate sul sicuro. 
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 4. SalvatoreSalvatore -

  stupenda e potente!

  bellissima da vedere,ottima bici elettrica,veloce potente e molto robusta…ottimo il venditore disponibile per ogni cosa,grazie

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 5. engwe.de klientas -

  Top Rad

  Viskas tobula

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 6. Marcello Lamagna -

  Dopo mille ricerche ho acquistato questa bici per mia moglie. Arrivata in un battibaleno, ben imballata. Il montaggio è stato facile anche se non erano presenti instruzioni. Difetti: Aš esu gana gandus…. Ma già si sapeva….. il peso abbastanza impegnativo se la so vuol caricare in auto… per il resto solo pregi: estetica molto bella , la bici è grossa… molto potente l'assistenza … se si lascia legale, se invece la di sblocca e si attiva anche laccelleratore diventa un vero e proprio motoroleris… privačioje zonoje važiuojant 45 km/val. Ben ammortizzata e sella comoda inoltre ho montato anche sedile posteriore per trasportare i bimbi, per me fino ad ora tutto perfetto….speriamo bene per il futuro
  naudingas(1) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 7. antonio r. -

  Molto soddiosfatto, ne ho comprato una seconda.

  ENGINE X .Acquiatata per mia moglie, abitiamo sul Vesuvio tutte salite avevo molti dubbi, le affronta con molta grinta e senza faticare con i pedali, mi è venuta voglia e ne ho comptrata una seconda. (si può usare benissimo senza sbloccare e semza attivare l'accelleratore ti da subito la spinta necessaria). la prima ricevuta con UPS arrivata in anticipo la seconda con Fedex delusione totale, poca assistenza e trasporto in classe economy, rimaneva per giorni in ritardo e in sospeso sono andato a ritirarla alla sede per averla prima..

  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 8. Marcello Lamagna -

  Dopo mille ricerche ho acquistato questa bici per mia moglie. Arrivata in un battibaleno, ben imballata. Il montaggio è stato facile anche se non erano presenti instruzioni. Difetti: Aš esu gana gandus…. Ma già si sapeva….. il peso abbastanza impegnativo se la so vuol caricare in auto… per il resto solo pregi: estetica molto bella , la bici è grossa… molto potente l'assistenza … se si lascia legale, se invece la di sblocca e si attiva anche laccelleratore diventa un vero e proprio motoroleris… privačioje zonoje važiuojant 45 km/val. Ben ammortizzata e sella comoda inoltre ho montato anche sedile posteriore per trasportare i bimbi, per me fino ad ora tutto perfetto….speriamo bene per il futuro 
  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 9. michelemichele -

  bella

  Bella ir funzionale

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 10. SalvatoreSalvatore -

  stupenda e potente!

  bellissima da vedere,ottima bici elettrica,veloce potente e molto robusta…ottimo il venditore disponibile per ogni cosa,grazie

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 11. antonio r. -

  Molto soddiosfatto, ne ho comprato una seconda.

  ENGINE X .Acquiatata per mia moglie, abitiamo sul Vesuvio tutte salite avevo molti dubbi, le affronta con molta grinta e senza faticare con i pedali, mi è venuta voglia e ne ho comptrata una seconda. (si può usare benissimo senza sbloccare e semza attivare l'accelleratore ti da subito la spinta necessaria). la prima ricevuta con UPS arrivata in anticipo la seconda con Fedex delusione totale, poca assistenza e trasporto in classe economy, rimaneva per giorni in ritardo e in sospeso sono andato a ritirarla alla sede per averla prima..

  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 12. michelemichele -

  Bella ir funzionale
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 13. tony70.at -

  Bonjour, je ne peu pas donner d'avis, car je n'ai pas testé ce vélo.

  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Bonjour Tony,

   J'espère que vous avez pu tester votre vélo et que nous vivrions pour avoir vos retours à ce sujet.

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(1) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 14. Le PRUNENNEC Patrick -

  Pirm ENGWE X Atnaujintas 03-08-2023 Superbe montage facile (išskyrus montažą de la potence question de sens) autrement superbe par contre problème a l'arrêt .pour redémarrer il faut que je coupe le moteur pour qu'il redémarre? Keista!!!

  + PROS: Confort ,bonne prize en main ,agréable à (conduire ou à piloter) a voire dans les chemins !?a la montagne , Et la neige
  - MINUSAI: Ne conviens pas à de petites taille ( moi je fait 1m63 et dur dur à descendre du vélo (bon j'ai 70ans aussi ?) le garde-boue arrière fait du bruit j'ai donc coller 2 petits embouts caoutchouc et entre leuidre ci ! Manque clignotants ! Et en rétroviseur à gauche ! Voilà ce que je rajouterai ! Et porte téléphone à ce prix !!!!
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Sveiki Le,

   Dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi su mumis! Džiaugiamės girdėdami, kad surinkimas apskritai buvo lengvas. Atsiprašome už nepatogumus dėl paleidimo iš naujo. Susisiekite su mūsų palaikymo komanda adresu palaikymas @engwe. Grynasis dėl tolesnės pagalbos.

   Pagarbiai,
   Engwe Palaikymo komanda

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 15. Robertoroberto -

  Top 💪

  Bici spettacolare bella elegante e robusta,in questi giorni la proverò per quanto riguarda il resto…sono stupito per la consegna,arrivata con molti giorni in anticipo rispetto alla data prevista,e poi il contatto con il venditore e molte sovereeeddisface problemi (che tra l'altro non ce ne sono,ma contattato per altri motivi) che dire… se volete acquistare andate sul sicuro. 

  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 16. FROMENTINAS ALAINAS -

  Puikus vélo fatbike. Très content de ce vélo. Petit réglage nécessaire du frein avant effectué aprés réception. Très bon rapport qualité prix. Je conseille vraiment ce vélo.

  + PROS: Rapport qualité prix. Kokybiškas apibrėžimas. Įranga. Spektakliai.
  - MINUSAI: Position de la clé sous le cadre. Mériterait une versija avec batterie 16v.
  naudingas(1) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 17. Chosė -

  Deseando que llegue la engwe engine X en negra que de momento a fecha de 20/11/23 no hay y llega el 3/12/23 y en mis manos la tendre a partir del 7/12/23 al 12/12/23. Puff. Que larga la espera se me hace jajajaj. La vi un dia por carretera y me enamoro.

  + PROS: Deseando tenerte en mis manos
  - MINUSAI: No hay contras de momento
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Labas Jose,

   ¡Ačiū už palyginimą su nuomone! El motor X es, de hecho, una bicicleta muy bonita. Espero que hayas recibido tu pedido y estés satisfecho con tu bicicleta. Si tienes alguna pregunta, no dudes en contactarnos en palaikymas @engwe. Grynasis.

   Pagarbiai,
   Equipo de soporte de Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 18. aristokratiškas -

  Bonjour, franchement, je possède ce vélo depuis 1 an maintenant et je ne le regrette pas. Il est confortable, il passe-partout, son autonomie est plutôt right et le faite qu’il soit pliant lui permet de ne pas prendre de place. Un bon vélo.

  + PROS: Je pense les avoirs décrits dans mon commentaire ;o)
  - MINUSAI: Les inconvénients: medžiagos ir priedai papildomi, sunku pasiekti svetainėje Engwe. (Mažiau baterijų, pakeitimo ir pan.).
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 19. meillaud -

  un bon vélo on peut faire 65 kilometre sur le mode 3 a environ 20 a heure

  + PROS: ce vélo a beaucoup de couple
  - MINUSAI: un peut lourd
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 20. Engwe.de Klientas -

  Viskas tobula
  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 21. YeOldeFatBiker -

  Ich liebe mein Engine X , aber die Versorgung mit Ersatzakkus und einem vernünftigem FAST Charger is GRAUENHAFT.

  Meins ist gerade mal 2023 im Juli gekauft und das Bike selbst hat NIRGENDS auf dieser Seite einen dedizierten Ersatzakku. Fische ich nun im Ungewissen und nehme an ich kann den ENGINE PRO 16 AH akku verwenden, dann kostet der wahnwitzige 459 Eur und ist zudem AUSVERKAUFT.

  „Fastcharger“ yra normalus 2 A ir 3 amperų įkrovimas per NICHTS greitai, standartinis kroviklis yra BRUTAL langsam ir das etwas stärkere wird wohl kaum schneller als 6 Stunden.

  + PROS: STILIUS KRAFTAS riebi padanga SKLANDUS VAŽIAVIMAS! VISIŠKA SUSPENIJA! Nach greitas 2000 km noch keine wirkliche Panne, habe bei der Erstfahrt die Hälfte des Ständers verloren weil im Werk beim zusammennschrauben gepfuscht wurde. Bekam jedoch kostenlosen Ersatz. Ich trete so gut wie gar nicht mit und schaffe knapp 50 KM damit bei durschn. 21-25 kmh (apie 25-30 km wenn ich mit *hust* Turbo Einstellung bis zu 40 kmh und viel Vollgas rumheize) ir 190 cm / 90 kg, relativ flache Strecke. Ich liebe es trotz der massiven Nachteile die das Konzept mit sich bringt.
  - MINUSAI: EXTREM SCHWER Die Bremsen sind wirklich nicht besonders! Akkuanzeige praktisch wertlos da hilft nur Erfahrung...ist man bei knapp halbvoll kann man davon ausgehen nur noch wenige Kilometer Saft zu haben. Von der Warnung niedriger Batteriestand bis totaler Selbstabschaltung vergingen kaum 10 minutes be normaler Fahrt. Als Fahrrad ist das Gerät vollkommen unbrauchbar, man bekommt es kaum von der Stelle!!! Schrittgeschwindigkeit ist schon brutal anstrengend. Die Übersetzung der Gangschaltung eignet sich nicht für Leute die tatsächlich mittreten möchten und die 25 Kmh übertreffen.Da muss man schon mehrere Umdrehungen pro SEKUNDE treten um 1-2 kmh mehr rauszuholen. Vidinė ekrano skrybėlė su plastmasiniu žiediniu žiedu, pagaminta iš stulpelio ir nešvarumų. iš ENGWE als Produkt absolut ignoriert, einen Verweis auf dieses Bike findet man allenfalls einmal und zwar wenn man es kaufen wollte. Ersatzteile und Akkus sind nirgends zu finden und in keinem Fall sind eventuell kompatible für das ENGINE X als solche aufgeführt.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Sveiki,

   Dėkojame, kad pasidalinote atsiliepimais. Susisiekite su mūsų palaikymo komanda adresu palaikymas @engwe. Grynasis jei jums reikia pagalbos.

   Pagarbiai,
   Engwe Komanda

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 22. Jérôme (Patvirtintas savininkas) -

  je l'utilise depuis 8 jours : c'est un super vélo. Acheté pour aller au travail (8 km A/R quotidien) je tenais à ce que le fait d'y aller a vélo ne soit jamais une contrainte, et c'est le cas : moteur très puissant qui permet d'avaler les cotes comme dans un fauteuil + je redécouvre le plaisir de voyager à l'air libre sans être enfermé dans la voiture ; apie redécouvre les quartiers traversés.
  Le look est top : le fait d'avoir intégré la batterie dans le cadre le rend très estetique, et l'impression globale est que la construction est très solide.
  Trés content de cet achat jusqu'a présent, et prix assez raisonnable au vu des prestations fournies et de la qualité avérée du produit.

  + PROS: il a un look simpa, un moteur avec un couple incroyable. Patogus. La position de conduite avec le dos bien droit est trés agréable
  - MINUSAI: - il est fait pour les personnes assez grandes ; je mesure 1.80 et je touche le sol de la pointe des pieds - la bague de serrage de la selle ne serre pas assez : j'ai du la remplacer par une vis et un écrou plus costaud, mais maintenant ca ne bouge plus. - autonomija; si on padanga sur l'assistance au max (5) avec des côtes un peu velues, l'autonomie fond très vite ; on ne refait pas les lois de la physique malheureusement ...
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Sveiki Jeronimas,

   Merci de nous faire part de vos komentarai. N'hésitez pas à nous contacter per palaikymas @engwe. Grynasis si vous avez des klausimus!

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 23. Laurent -

  Sveiki,
  Turiu vieną ENGINE X, montuotojas freinage hyraulique en lieu et place des freins mécaniques ?
  merci

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp -

   Sveiki Laurent,

   Merci de nous faire part de vos komentarai. Išsiaiškinkime, kaip galima montuoti ir freinage hidraulinę sistemą. Pourriez-vous s'il vous plaît contacter notre équipe d'assistance à palaikymas @engwe. Grynasis et un expert se fera un plaisir de vous aider ?

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  Pradinė kaina buvo: 1.399 €.Dabartinė kaina: 1.299€.

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 105
  Pridėti palyginimui
  ENGWE ENGINE X (ES)

  Pradinė kaina buvo: 1.399 €.Dabartinė kaina: 1.299€.

  klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis