Teminiai! - 5%

ENGWE EP-2 PRO

Pradinė kaina buvo: 1.049 €.Dabartinė kaina: 999€.

(-5%)
Produktas įvertintas kaip # 12 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Engwe EP-2 Pro: turėtų būti sandėlyje iki birželio vidurio.

EP-2 PRO Premium Geriausiai parduodamas elektrinis dviratis Engwe®. Jis nustebino dviračių pasaulį už prieinamą kainą aukštos kokybės funkcijomis. Su storomis padangomis, 750 W varikliu, Shimano pavarų perjungikliu, sulankstomu mechanizmu, lengvomis medžiagomis, galine laikikliu, LCD ekranu ir diskiniais dvigubais stabdžiais šis dviratis skirtas reikliems naudotojams. Visa tai ir dar daugiau, nepamirštant itin draugiškų kainų.

ENGWE EP-2 PRO Winning Fat-Tire 750W visureigis elektrinis dviratis🏆

Engwe Aukščiausios kokybės elektrinis dviratis EP-2 Pro yra turbūt pažangiausia elektrinė transporto priemonė savo kainų diapazone. Jis greitai tapo vienu geriausiai parduodamų pigių elektroninių dviračių Europoje, sulaukęs šimtų teigiamų atsiliepimų ir penkių žvaigždučių įvertinimų.

Jame gausu aukščiausios kokybės elektroninio dviračio funkcijų. Visų pirma, papildomą galią, greitį ir diapazoną suteikia patobulintas 750 W variklis ir jo keičiama 13 Ah baterija. Priekiniai amortizatoriai kartu su garsiuoju 20 x 4-inch riebios padangos užtikrina, kad važiavimas visada būtų itin patogus visomis vietovėmis, įskaitant sniegą, paplūdimį ir kitus bekelės kelius. Tai taip pat yra priežastis, kodėl dviratis jaučiasi stabiliai ir saugiai važiuojant dideliu 35 ar 45 km/h greičiu. Tai dar ne viskas! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte visas papildomas šio puikaus populiaraus elektrinio dviračio funkcijas ir pranašumus.

Engwe EP-2 PRO Pagrindinės savybės ir privalumai-

 • 750 W variklis be šepetėlių siūlo tikrą galią įsibėgėjant, kopiant į kalnus ir didelį galutinį 45 km/h greitį.
 • Keičiama 48V13Ah baterija leidžia nuvažiuoti iki 50 km (elektros režimu). Pirkite papildomą bateriją!
 • 20 x 4-inch Riebios padangos kad važiavimas būtų stabilus ir saugus, tuo pačiu sugerdamas smūgius nuo nelygaus reljefo.
 • Pažangus LCD ekranas rodoma visa pagrindinė informacija, pvz., greitis, režimas, akumuliatoriaus lygis, atstumas ir parametrų nustatymai.
 • Priekiniai ir galiniai mechaniniai diskiniai stabdžiai leidžia saugiai sugesti nedideliais atstumais.
 • Pažangūs priekiniai amortizatoriai padeda pagerinti važiavimo komfortą, nes sugeria smūgius nuo bekelės reljefo.
 • Aliuminio lydinio sulankstomas rėmas išlaiko savo lengvumą ir tvirtą patvarumą su galimybe sulankstyti.
 • Priekiniai ir galiniai LED žibintai apšvieskite kelią naktį, kad būtumėte gerai matomi.
 • Galinė dviračio laikiklio bagažinė leidžia montuoti krovinius, vežti big Engwe maišeliai, arba atsargines baterijas didesniam diapazonui.
 • Originalus 7 greičių Shimano® Shifter Priklausomai nuo poreikių, naudojama pavarų perjungimui nuo 1 iki septynių.
 • Cruise Control yra būdas užfiksuoti greitį, be to, valdyti greitį nykščiu droseliu arba jutimo pagalbine sistema.
 • Patrauklus dizainas

Atnaujintas 750 W bešepetis variklis su 900 W maksimalia galia

Galinis ratas turi integruotą XingDa stebulės bešepetį variklį. Šis neseniai patobulintas 750 vatų bešepetėlis variklis užtikrina 850–900 vatų didžiausią galią ir gali pakilti į 30° įkalnes. Dėl keičiamos 45v 80Ah ličio baterijos didžiausias greitis yra 48 km/h, o optimalus atstumas – 13 km.

20 x 4-inch Riebios padangos paplūdimio, sniego, bekelei ir kt

X 20 4 inch Engwe EP-2 Pro Fat Tire Snow Mountain

Riebios padangos 20x4-inch (Chaoyang arba CST) yra labai rekomenduojami arba netgi būtini greitoms elektrinėms transporto priemonėms. Kai tik elektrinis dviratis pasiekia didesnį nei 35 km/h greitį, riebios padangos norisi papildomo stabilumo ir asmeninio saugumo. Jie užtikrina geresnį sukibimą su žeme ir sugeria visus smūgius iš nelygaus reljefo kartu su priekiniai amortizatoriai. Rekomenduojamas slėgis padangose ​​yra 140 kpa.

Pažangus LCD ekranas (8 x 5 cm) su pastovaus greičio palaikymo kontrole

Originaliame „Yonglin“ ekrane / valdiklyje yra akumuliatoriaus indikatorius, spidometras, pavaros nustatymas (1–5), rida, šviesos valdymas ir klaidų kodai. Galite pakeisti galutinį greitį ir daugybę kitų kintamųjų naudodami išplėstines parinktis. Kruizo kontrolė yra funkcija, kuri užfiksuoja norimą greitį elektriniu režimu, kad galėtumėte mėgautis panoraminiu važiavimu.

Pažangi pakaba – priekinis amortizatorius

Pažangi priekinė pakaba padeda sugerti visus smūgius nuo nelygių kelių ar bekelės reljefo. Yra galimybė užrakinti priekinės pakabos reguliavimo nustatymus. Tai garantuoja vieną stabiliausių ir saugiausių važiavimų visomis vietovėmis, kai naudojamas kartu su didelėmis padangomis. Ypač lyginant su elektriniais dviračiais su siauromis padangomis, važiavimas yra daug patogesnis.

Diskiniai stabdžiai – mechaniniai priekiniai ir galiniai dviračio stabdžiai

Labai svarbu turėti vienodo dydžio stabdymo sprendimą, kuris atitiktų variklio galią. Engwe EP-2 PRO yra sumontuota su mechanine priekinio ir galinio stabdžių sistema, kurios diskų skersmuo 160 mm, imasi užduoties sustabdyti 750 vatų neapdorotą galią. Ieškote hidraulinės alyvos stabdžių? Patikrinkite Engwe Engine Pro.

Aliuminio lydinio sulankstomas rėmas – 3 žingsnių lengvai sulankstoma sistema

Sulankstomas Ebike Engwe EP-2 PROSulankstomas aliuminio lydinio rėmas gali būti sulankstytas 3 žingsniais Easy sulankstymo sistema, išlaikant visą jo patvarumą ir rėmo tvirtumą. Nors rėmas itin tvirtas, jis pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio – tik 28.8 KG, o tai stebėtinai mažai e-dviračiui su tokiomis aukštomis specifikacijomis. Nors tai didelis ir tvirtas dviratis, galite jį pervežti visoje šalyje, nes jis telpa daugelyje komercinių transporto priemonių.

Priekinis 48 V LED aplinkos priekinis žibintas ir raudonas LED galinis žibintas

Priekinis 48 V LED aplinkos priekinis žibintas ir raudonas LED galinis žibintas Engwe EP-2 Pro

Šios Engwe EP-2 PRO komplektuojamas su priekiniu ir galiniu žibintu, todėl vairuotojas puikiai matomas bet kokiomis važiavimo sąlygomis ir užtikrina papildomą saugumą. Priekinis žibintas naudoja 48 V darbinę įtampą su didelės galios LED lustu, kuris apšviečia iki 20 kvadratinių metrų. Galinis žibintas užtikrina matomumą iš iš paskos važiuojančių transporto priemonių.

Keli važiavimo režimai su Engwe EP-2 PRO: Pedalo režimas, Pedal Assist režimas, Droselio režimas

Pedalų režimas yra tiesiog minimas pedalus, be jokios variklio pagalbos. Įjungta Pedal Assist režimas, mušate pedalą, tačiau elektrinė pagalba suteikia papildomos galios. Išlaikote natūralų važiavimo pedalus jausmą, nes lengvai pasiekiate dvigubą greitį ir trigubą atstumą nepavargdami. Į Droselio režimas minėti pedalų nereikia, nes greitį valdote droseliu ir naudojate e-dviratį labiau kaip motociklą.

Droselio greičio valdymas naudojant Half-Twist sistemą

Droselio greičio valdymas naudojant Half-Twist sistemą Engwe EP-2 Pro

Įjungtas droselio greičio reguliatorius Engwe EP-2 PRO yra lengvai valdomas ir jaučiasi labai natūraliai, nes dauguma motociklininkų turi bent šiek tiek pagrindinio darbo su motociklais ar paspirtukais patirties. Tik pusė rankenos pasukama, todėl galite saugiai valdyti greitį, o riešas tuo pačiu metu patogiai ilsisi. Arba galite perjungti režimą ir mėgautis automatine variklio pedalo pagalba, neliesdami droselio.

Engwe EP-2 Pro su patvariomis rankenomis

Shimano Shifter 7 greičių Engwe EP-2 ProNors tai gali atrodyti nereikšminga savybė, tai vis tiek yra išskirtinis pranašumas. Patyrę važinėjantys dviračiais žinos, kad ilgo dviračių žygio pabaigoje jūsų ranka gali skaudėti su raudonomis laikymo žymėmis arba būti atpalaiduota. Todėl įrengėme vieną iš labiausiai rekomenduojamų ir patogiausių rankenų.

Dvigubas tvirtas dviračio stovas Engwe EP-2 PRO

Galinis dviračio bagažinės laikiklis, aliuminis ir pritvirtintas dvigubaiPatvarus ir tvirtas galinis laikiklis Engine EP-2 PRO neprilygsta daugumai kitų e-dviračių. Dėl papildomo sutvirtinimo vežėjas gali gabenti iki 50 kg krovinį ar net lengvesnį papildomą žmogų. Puikiai veikia su Engwe dviračių stovo krepšiai, kuriame telpa iki 35 litrų ir galbūt dar dvi baterijos išskirtinai ilgoms kelionėms. Metalinis purvasaugis yra dvigubai pritvirtintas po galine laikikliu.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe EP-2 Pro paketą sudaro

 1. EP-2 Pro elektroninis dviratis (75 % iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 48V13Ah ličio baterija
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe EP-2 Pro sąlygos ir politika

9.5Eksperto balas

Engwe EP-2 Pro: turėtų būti sandėlyje iki birželio vidurio.

EP-2 PRO Premium Geriausiai parduodamas elektrinis dviratis Engwe®. Jis nustebino dviračių pasaulį už prieinamą kainą aukštos kokybės funkcijomis. Su storomis padangomis, 750 W varikliu, Shimano pavarų perjungikliu, sulankstomu mechanizmu, lengvomis medžiagomis, galine laikikliu, LCD ekranu ir diskiniais dvigubais stabdžiais šis dviratis skirtas reikliems naudotojams. Visa tai ir dar daugiau, nepamirštant itin draugiškų kainų.
Pakaba
9.5

Specifikacija: ENGWE EP-2 PRO

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

13

Didžiausia variklio galia (WATT)

750

Didžiausias greitis (KM/H)

40

Stabdžių sistema

Mechaninis stabdys

Svoris (kg)

28.8

rato dydis (inch)

X 20 4.0

Engwe Spalva
Shimano pavaros

7 greitis

Įkrovimo laikas (valanda)

4.3

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

40 - 50

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

60 - 80

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

50

Matmenys (cm)

X X 169 57 120

Sulenkti matmenys (cm)

X X 99 55 76

Balnelio aukštis (cm)

84 - 106

Vairo aukštis (cm)

118 - 130

Didžiausia apkrova (KG)

165

Tinkamas aukštis (cm)

160 - 210

Amortizatorius (priekyje)

Mechaninis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

/

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IP2

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

Vaizdo įrašai: ENGWE EP-2 PRO

117 Atsiliepimai už ENGWE EP-2 PRO

4.9 iš 5
101
15
1
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. purisima paulino -

  Visi

  Bella.y cómoda

  naudingas(7) Nenaudinga(3)Jūs jau balsavote už tai
 2. Tiffany -

  Great service

  Keičiu savo apžvalgą atgal į 54 žvaigždutes, klientų aptarnavimas puikus. Jie susisiekė su manimi ir atsiuntė dokumentus, kurių reikėjo problemai išspręsti. Nežinote, kodėl iškilo problema, bet įvyko. Džiaugiuosi šiuo pirkiniu. Aš nusipirkau šį dviratį ir dar niekada nevažiavau elektroniniu dviračiu. Man labai patinka dviratis, jis yra daug didesnis nei maniau ir važiuoja maždaug 40 km/val. Mano problema yra ta, kad po pirmojo akumuliatoriaus įkrovimo dviračio ekrane rodoma, kad akumuliatorius yra pilnas visą laiką, bet žinau, kad kartais taip yra. 

  naudingas(21) Nenaudinga(12)Jūs jau balsavote už tai
 3. Gegužė -

  Mylėk šį dviratį.

  Šis dviratis pranoko mano lūkesčius.

  naudingas(3) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 4. 556MR.lutz -

  Ar galiu gauti nuolaidą antram pirkiniui?? Pirmą kartą beveik nusipirkau 2 vnt., bet nusprendžiau pirma išbandyti... Dabar reikia antro Engwe ar galite pritaikyti man kainą kaip paketą arba pridėti man nuolaidą?

  naudingas(37) Nenaudinga(33)Jūs jau balsavote už tai
 5. olady2 -

  Turiu dalelę blogo proto, bet su visa kita viskas gerai

  naudingas(6) Nenaudinga(4)Jūs jau balsavote už tai
 6. Micaelis Montesas -

  Dviratis puikus. Gražiu keliu ir lėtai eidamas nuėjau 60 km ir dar liko šiek tiek akumuliatoriaus. Bet tai vyko labai lėtai. Kai einu greitai ir neminu pedalų, atstumas yra mažesnis.

  naudingas(10) Nenaudinga(4)Jūs jau balsavote už tai
 7. Johanas johhy2 -

  Norėčiau pakeisti spalvą. Turiu oranžinę, bet persigalvojau į juodą ir dar jos nenaudojau, ji vis dar iš pradžių uždaryta, gerai?

  naudingas(10) Nenaudinga(17)Jūs jau balsavote už tai
 8. SHERI KABINETAS -

  Tai nėra didelis, kuris sėdi saugykloje, jis mėgsta būti lauke!

  Iš dėžutės tai buvo tiesiog didelis, stambus, kažkas negalėjo jo pakankamai greitai išimti iš dėžutės. Atėjo 90% surinktas sutaupytas 100eur sutaupytas negaunant profesionalaus surinkimo. Puikūs metaliniai sparnai, geros kokybės padangos, visumoje tikrai tvirtas dviratis. PAS puikiai tinka apvažiuoti šias ilgas gatves. Paprastai keliauju 20 km/h R/T į darbą ir iš jo, tiesiog labai greitai suduok puikią mašiną... Bandžiau nusipirkti kitą, ji buvo išparduota! 

  naudingas(7) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 9. Chris -

  Puikus dviratis!

  Dviračiu smagu važiuoti ir lengvai kyla į kalnus. Susilanksto, kad tilptų į didelį visureigio (My BMW X3) bagažinę. Puikus produktas.

  naudingas(5) Nenaudinga(3)Jūs jau balsavote už tai
 10. Lizzy Lizzy -

  Sveiki,
  Pažadėjau trumpą savo apžvalgą ENGWE. Džiaugiuosi, kad tai greita, visada DĖVĖKITE ŠALMĄ.
  Man tai patinka, mano keliai mano mieste yra gražūs ir saugūs, bet be dviračių juostos aš taip bijočiau.
  Lizzy

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 11. tailwalk -

  Engweklientų aptarnavimo tarnyba

  Tai apžvalga apie Engweklientų aptarnavimas. Aš nusipirkau savo elektroninį dviratį iš jų svetainės. Mano problemos buvo išspręstos greitai ir profesionaliai. Kadangi jie yra iš užsienio, nesitikėjau gauti puikų klientų aptarnavimą, bet tai buvo tikrai malonu ir lengva

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 12. Melisa -

  Sąžiningai, aš nusipirkau jį tik dėl gana oranžinės spalvos. Tai geras dviratis, man šiek tiek sunkus. Kai važiuoju viskas gerai, tik dedant į namą būna šiek tiek daug 🙂 Pagarbiai Melly

  naudingas(5) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 13. Feliksas -

  Tai nuveda mane į vietas...thx

  Puiki kaina..thx

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 14. OMAR -

  Greitas pristatymas! Linksmas dviratis

  Greitai atvyko. Šiek tiek sunku sudėti instrukcijas, kurios yra šiek tiek neaiškios. Bet kol kas patinka. 

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 15. Džonas Duvalis -

  Puikus dviratis
  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 16. jaunas soo Shin -

  Moteriai neštis dviratį nėra lengva

  Sėdynė nėra patogi 

  naudingas(4) Nenaudinga(4)Jūs jau balsavote už tai
 17. José Suastegui Mendoza -

  Cumplió con mis viltativas

  Todo marcha bien hasta ahora

  naudingas(3) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 18. meglovesbooks -

  apžvalga

  Suteikiu šiam dviračiui keturias žvaigždutes dėl tos paprastos priežasties, kad dviračiui per 4 dienas nuleista galinė padanga, tai buvo gamyklos problema, nes ji buvo įskilusi ant siūlės, sunku gauti kitą vamzdelį, vadinamą atrama, jie nurodė, kad žiūri į jūsų savininko vadovą ir paliko tai, kad dviratis yra geras dviratis

  naudingas(6) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 19. Guido W -

  Viskas super

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 20. Fredas -

  Puikus važiavimas dviračiu.

  Pristatymas buvo daug greitesnis nei jie sakė. Dviratis atvažiavo ir jam trūko instrukcijos, bet man pavyko jį surinkti ir įmonė man persiuntė jų kopiją. Šiandien važinėjau dviračiu ir tai buvo nuostabi patirtis. Man 81 metai ir niekada nemaniau, kad vėl galėsiu važiuoti dviračiu. Tačiau elektrinė pagalbinė įranga palengvina važiavimą. Kurį laiką važinėjau ir leidau dviračiui atlikti visą darbą, o tada nusprendžiau pamėginti minėti pedalus. Kai užvažiavau į kalną, variklis paėmė viršų ir aš buvau kaip pedalus ant lygios žemės. Dviratis tikrai gerai važiuoja nelygiu reljefu, pavyzdžiui, žvyrkeliais, jis gerai susilanksto ir telpa mano automobilio bagažinėje. Tačiau manau, kad jie optimistiškai vertina dviračio diapazoną. Tikrai nesinori iki nulio nuleisti galios ir nuvažiavau beveik 20 km, o akumuliatoriaus dar liko. Be to, jie labai optimistiškai vertina gebėjimą kopti į kalną. Ant dviračio turime gana stačią kalną apie 15 laipsnių ir sunkiai lipome į kalną. Dviratis važiavo labai gerai ir buvo lengva subalansuoti. Tikiu, kad tau tai tikrai patiks. Vienintelė priežastis, kodėl jam skyriau keturias žvaigždutes, buvo atstumas ir gebėjimas kopti į kalną yra mažesnis nei reklamuojamas, bet jei važiuojate pedalais, tai nėra problema, nebent kalnas yra labai status.

  naudingas(7) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 21. Teksaso klientas -

  Daug linksmybių; Naudoja bendrą bateriją

  Gamintojo svetainėje ieškojau nusipirkti atsarginį akumuliatorių šiam dviračiui. Jie buvo išparduoti, bet sužinojau, kad šis gamintojas gamina atsargines savo gaminių atsargines kopijas iš savo sandėlio Prancūzijoje, o gamintojas turi svetainę, kurioje galite rasti produktų. Kadangi akumuliatorius nėra patentuotas, jį galite rasti parduodamą kitose interneto vietose, jei sujungimo nuotrauka yra identiška, o išmatavimai sutampa – tiesiog įsitikinkite, kad gavote 750 vatų varikliui skirtą bateriją ( ne tik 500 vatų varikliui). Šis dviratis yra labai gerai supakuotas į dėžutę, su putplasčiu ir užtrauktuku užsegamomis dangomis, dengiančiomis viską, kas gali būti subraižyta. Sudėjau nežiūrėdamas instrukcijų, intuityvus visiems, kas išmano dviračius. Pridedate vairą, priekinį ratą, abu sparnus, galinę stelažą, prisukite pedalus ir surinkimas baigtas. Koreguoti nereikėjo. Kai važiuoju sunkiai (visą laiką sukite pilną akceleratorių, pasiekiu iki 40 km/h be pedalo, ant žvyro ir kai kuriose įkalnėse

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 22. Timothy Campbell -

  Smagu važiuoti

  Transportavimas

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 23. johanas wvrktguy -

  Aš pirkau savo tiesiai iš Engwe.de, bet norėjau pasidalinti mintimis apie dviratį. Apskritai, konstrukcijos kokybė atrodo gera ir atrodo, kad tai yra tinkamai sukonstruotas dviratis; tačiau našumas yra neįtikėtinai nepakankamas kalvotoje vietovėje. Remdamasis apžvalgomis, iš 750 W variklio tikėjausi daug daugiau. Labai norėjau dviratį pamėgti, nes jis kompaktiškas, bet dėl ​​jėgos trūkumo. Btw aš sveriu 109 kg, gal geriau jei esi lengvesnis
  naudingas(7) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 24. Tve -

  Geriausias kainos ir kokybės santykis

  Dviratį buvo šiek tiek sunku surinkti iš neaiškių instrukcijų, padėjo YT vaizdo įrašas. Šis dviratis yra tankas; įkrovimas užtruko 5 valandas, o šis daiktas mane lengvai drasko ant šaligatvio ir žolės 40 kmh greičiu. Tikrai patvarus ir greitas. (net nepaliečiau nustatymų, kad veiktų dar greičiau;). Tikrai paimsiu vieną savo mamai! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

  naudingas(5) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 25. Pirkyzz3 -

  Įteikė ką žadėjo

  Stiprus dviratis, šiek tiek sunkus ir man šiek tiek per aukštas, bet įvykdė tai, ką žadėjo

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 26. Avishai greis -

  Labai galingas ir labai tvirtas, norėčiau, kad būtų telefonas, kuris padėtų

  Einu į darbą

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 27. Mamyte Marija Anna -

  Užsisakiau jį su papildoma baterija ir krepšiais, todėl visada turėsiu dvigubą diapazoną. Teoriškai, jei nusipirksiu dar vieną, galiu eiti į kainą be automobilio.

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 28. Misija -

  Puikus pasivažinėjimas!!!! 

  Pirkau šį dviratį, nes riebios padangos padidins komfortą ir galimybę nuvažiuoti nuo asfaltuotų takų. Jis turi vertikalią važiavimo padėtį ir patogią sėdynę. Jis turi galingą variklį. Jis susilanksto, jei į savo automobilį ar sunkvežimį galite pakelti sunkų 30 kilogramų dviratį. Kaina už funkcijas yra puiki vertė. Buvo su įlenktu sparnu, o galinio stabdžių žibinto arba galinio žibinto laidai (praėjo šiek tiek laiko) buvo nupjauti, o surinkimo metu nebuvo prasmės. Mano vyras juos sujungė ir nusprendėme, kad mums labiau patiks šis dviratis

  naudingas(10) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 29. "Amazon" Klientų -

  Rekomenduoju dviratį – klientų aptarnavimas ok

  Man labai patiko išvaizda ir patobulinimai Galiniai ir stabdžių žibintai

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 30. Hektoras Ponsas -

  Labai sunku vaikščioti dviračiu, kai nuleista padanga

  Stovas neveikia taip gerai dėl to, kad dviratis nėra pakankamai pasviręs, kad galėtų tinkamai susibalansuoti. Taip pat kai gausi butą. Neturiu ką iš karto taisyti, turite šiek tiek pakelti galinį ratą, kad nuvažiuotumėte į savo tikslą. Atsižvelgiant į tai. Kai nuleista padanga ir važiuojate dviračiu, ratlankis braižosi į grindis

  naudingas(3) Nenaudinga(8)Jūs jau balsavote už tai
 31. kaheim virėjas -

  Atėjo anksti atrodo gerai

  Lengva įdėti dėžės vadovą buvo šiek tiek sunku paruošti, o dviračio etiketės turėtų būti šiek tiek didesnės

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 32. gregoras k. -

  Tai žvėris!

  Labai džiaugiuosi, kad tai įsigijau. Jis buvo daugiausia surinktas, bet turiu įrankių, nors buvo su viskuo, ko reikia. Jis turi daug didesnį sukimo momentą, nei aš įsivaizdavau. Jie iš karto jį išsiuntė. Negaliu pasakyti pakankamai apie šį dviratį. Jei ketinate pirkti šį dviratį, nuspauskite gaiduką, nenusivilsite. O, ir jis nėra toks sunkus, kaip atrodo. Jis yra sunkesnis nei įprastas dviratis, bet tvirtas ir lygus. O kam smalsu: su nauju įkrovimu tik lygiame kelyje su droseliu įsibėgėjau iki 49km/h. Neturiu pakankamai laiko, kad išsiaiškinčiau, kokį diapazoną gaunu. Šį rytą važiavau juo į darbą, kuris yra 3.7 kilometro nuo namų. Akumuliatoriaus įkrovos lygis niekada nepakilo, pedalo visai nespaudžiau ir pradėjau veikti vos per kelias minutes. Dabar ketinu pirkti žmonai elektroninį dviratį, nes ji labai myli mano. Gregoras

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 33. Mattas & Jasmine -

  Kol kas viskas gerai.

  Naudojau mažiau nei numatyta. Kol kas viskas gerai, jis galingas ir, atrodo, išlaiko įkrovą

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 34. Yas W -

  Linksmas dviratis.

  Turėkite pirmąjį šio dviračio geną. Tikrai patinka. Važiavau visai neseniai, kai išsikrovė baterija. Pakeitimų nėra lengva rasti ir jie yra gana brangūs. Turėkite tai omenyje.

  REDAGUOTI. Girdžiu, kad naujoji versija yra daug geresnė, ir jie man pateikė naują batterz

  naudingas(3) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 35. AndreaConte -

  Puikus dviratis tarp bendravimo iššūkių

  Argumentai "už": Dviratis labai gražus, tvirtas ir gerai pagamintas. Jis didžiulis, mano vyro ūgis 186 cm, o dydis jam puikus. Mano ūgis 162 cm, sunku įlipti ir nulipti, bet pakilęs ir važiuodamas nesijaučiu sunkus ir galiu lengvai ir be problemų minėti pedalus. Valdiklius suprasti pakankamai lengva. Sulenkus vėl sunku judėti ir man šiek tiek sunku, bet mano vyrui viskas gerai. Apskritai, puikus dviratis, bet jei neturite stipraus partnerio, kuris jį sutvarkytų, kai reikia pakrauti ar iškrauti iš automobilio arba mūsų atveju mūsų valties, tai gali būti problema. Tačiau matmenis galite sužinoti iš aprašymo ir mums tai nebuvo staigmena.    

  naudingas(3) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 36. Finas Junkermannas -

  Tikiuosi, kad pakeisiu, kurio dviračio pakaba yra problema

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 37. pyotr -

  Verta pinigų. Niekada nerasite tiek gero už taip pigiai.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 38. C -

  EURO už EURO Manau, kad tai labai padori vertė. Vienintelis dalykas, kurio norėčiau, yra dalių gedimo / aptarnavimo dalių, kurias galima užsisakyti. Tai nėra neįprasta, nors dauguma dviračių, kuriuos pirkau šiame kainų diapazone, man kelia tą patį rūpestį, ty dalių prieinamumą ir tiekimą. Bet pabaigoje, ENGWE pasiūlė man visas papildomas dalis, kurių norėjau turėti.

  Esu patenkintas dviračio kokybe už pinigus.. mano nuomone, jūs gaunate savo 1k vertę. Mano ūgis 178 cm ir 98 kilogramai.. tai mane privedė iki 40 km/h vien tik su droseliu... ir aš nenoriu važiuoti greičiau. Abejoju, kad išnaudosiu visas greičio galimybes... važiavimo padėtis nėra pakankamai agresyvi, o vairo rankenos atsiduria tokioje padėtyje, kurioje norėtųsi išlaikyti tokį greitį. Puikiai tinka važinėtis stovyklavietėje ir važinėtis visureigiais... Mano asmeninė patirtis rodo, kad šis dviratis puikiai tinka tam, kam ketinu jį naudoti. Iki šiol neturėjau jokių problemų. 

  naudingas(3) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 39. Robertoo Penny -

  Gera kompanija

  Gavau su dviem trūkstamomis prekėmis ir įmonė gana laiku pasirūpino, prekes gavau šiandien ir dviratis veikia nepriekaištingai laukia daug kilometrų 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 40. DRACO C. -

  Geriausias E dviratis už pinigus.

  Dviračiai išsiųsti greitai ir atvežti nepažeisti. Greitai ir lengvai surenkamas. Viename iš dviračių PAS ir įjungimo-išjungimo jungiklis plastikinis dangtelis vis atšokdavo, todėl aš super klijavau kampus ir vėl juos pritvirtinau. Amortizatoriai veikia puikiai, o lengvojo lydinio ratlankiai yra gražūs. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 41. Džo T -

  Oho

  Man patinka tai ačiū

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 42. Mary Jo Stiles -

  Labai lengva surinkti ir važiuoti

  Love it!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 43. Tomas f auksinis -

  Puikus produktas.

  Gamintojas atsiuntė vadovą, kuriame buvo klaida, kuri mane supainiojo. Paprašiau pataisyti ir jie tai padarė nedelsdami. Taip pat buvo sulenkta galinė pavaros apsauga, siūlė susimokėti už bet kokį remontą. Labai reagavo į mano prašymus. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 44. Jorge Antonio -

  Baterija laiko ilgiau 🔋 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 45. Erelis -

  Linksmas dviratis ir gera kaina

  Dviratis labai smagus. Tai mano pirmasis elektroninis dviratis ir man jis labai patinka. Klientų aptarnavimas puikus. Jie dirba su jumis, kad išspręstų visas problemas. Dviratis yra šiek tiek didelis ir į jį nėra taip patogu įlipti ir nulipti kaip ant žemo žingsnio dviračio, ypač jei esate vyresnio amžiaus žmogus. Apskritai tai puikus dviratis. Linkiu, kad artimiausiu metu jie padarytų tokį žemu žingsniu. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 46. Michaelas Winsperas -

  Puikus pigus ebike

  Turiu jį 3 savaites, galiu nuvažiuoti 38 kilometrus su visu įkrovimu, galiu bet kada atnaujinti į geresnes pertraukas, stebulė vis tiek sukasi galiu akceleruoti arba galiu irklas, galiu atnaujinti dviračio grandinę, užsidegė šviesos ir bendras dalykas yra geras už pinigus arba išleisti dvigubai daugiau ir gauti Engwe ENGINE PRO

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 47. Heidi Watts -

  Nuostabus ebike

  Galėčiau daug parašyti apie šį dviratį. Man tai patinka, bet trumpai tariant, droselio režimu jis gali įveikti apie 30 mylių per valandą maždaug 25 mylias. Akumuliatorius įkraunamas maždaug per 5 valandas, o padėjimo pagalba taip pat yra gana gera. Sąžiningai, jaučiu, kad šie ebike yra labai panašūs į iPod, skirtą muzikai. Jei mėgstate važinėti dviračiu ir kada nors turėjote dujomis varomą mopedą, šis dalykas kaip tik jums. Puikiai sujungiamas iš karto iš dėžutės ir iki šiol nuvažiavau apie 100 mylių be jokių nusiskundimų... nebent pertraukos girgžda ir retkarčiais reikia tepalo. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 48. Rayzeris Ramonas -

  Nuostabus dviratis

  Tai nuostabus dviratis, kuris atsirado labai greitai. Jis buvo puikios būklės, surinkimas buvo labai greitas, kai jį pajudinau. Man buvo labai malonu, kad dviratis yra be galo greitas.... Pasiekiau 35 kilometrų per valandą greitį, bet esu tikras, kad galėjo važiuoti greičiau.. šalmas tikrai būtinas.. PUIKI DVIRAČIO! DĖVĖKITE ŠALMĄ – TOKIU GREIČIU NĖRA POKYČIUS

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 49. Brian -

  Stebėtinai geriau nei tikėjausi

  Niekada nevažiavau elektroniniu dviračiu, kol nebuvau labai skeptiškas, ar tai verta. Aš iš tikrųjų atsisakiau šio dviračio pirkimo 5 kartus ir vis grįždavau ant jo Engwe. Pagaliau nusipirkau. Pakeičiau sėdynę ir uždėjau veidrodėlius, bet tai buvo absoliutus sprogimas! Galite pamatyti, kaip važiuojama, kai paspaudžiate pedalą, šiek tiek droselio, tai labai kalvota vieta, kur aš gyvenu, ir 10 mylių nuo jos yra nutolusios nuo kelio purvo takais. Esu labai juo patenkinta, tikrai rekomenduoju. Jis taip pat yra didesnis nei tikėjausi gerąja prasme. Nenusivilsite, jei norėsite pasivažinėti ar išlipti ir smagiai praleisti laiką. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 50. šilojynė -

  AUKŠTA VERTĖ UŽ KAINĄ. Jis atkeliavo per kelias dienas ir aš naudoju jį jau 3 savaites, tai geriau ir greičiau nei brangūs scott ebikes!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 51. Emma Carra -

  Super aptarnavimas
  Praėjus 5 dienoms po užsakymo, dviratis buvo pristatytas į Latviją. Neįtikėtina!
  Dviratis atrodo gerai, kokybė ideali. Dėkoju!!!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 52. Yas W -

  Linksmas dviratis. Didelė kaina keičiant baterijas ar įkroviklį

  Tikrai patinka. Važiavau visai neseniai, kai išsikrovė baterija. Pakeitimų nėra lengva rasti ir jie yra gana brangūs. Turėkite tai omenyje.

  Redaguoti kontaktą ENGWE tiesiai iš svetainės jie man greitai padėjo.

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 53. anthony -

  Aš myliu šį dviratį!

  Tai gražus dviratis, didelis, bet labai patvarus miesto gatvėmis ir važiavimui bekele. Aš myliu šį dviratį. Įmonė buvo naudinga. Jie manimi rūpinosi. Aš esu labai laimingas!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 54. Amiras Mohamedas -

  Super greitas atvykimas pardavėjas viršuje atitinka a engwe.net mande puikus dviratis tikrai labai laimingas dar kartą ačiū

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 55. zoraidaa bučinys -

  Dviratis buvo su sudegęs įkrovimo kontaktas. Pardavėjas greitai sureagavo, atsiuntė naują., teko pačiam baigti. Siuntinys atkeliavo greitai. Baterija neatlaiko nurodytos ridos. 3 lygiu nepraeis ir 40 km.

  naudingas(3) Nenaudinga(2)Jūs jau balsavote už tai
 56. Nei tas nei tas -

  Puikus elektroninis dviratis!

  Geriausias elektroninis dviratis! Puikiai veikianti baterija, vienu įkrovimu tikrai toli nuvažiuosite. Užsisakiau du sau ir vyrui ir mes juos mylime, jis kasdien važinėja į darbą apie 30 km į darbą ir 30 km iš darbo. Šį dviratį rekomenduočiau bet kam. 

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 57. Nusa Konecnik -

  Nukritau ir susižeidžiau kelį, bet tai ne dviračių kaltė, bet mano namo keliu virš kelio teka upė 🙁

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 58. Liūtas -

  Ne taip greitai, kaip maniau

  Nerekomenduoju šio dviračio, jame rašoma 750W ir 13.5aH, bet kai aš jį išbandžiau, jis atrodė lėtesnis, o ne tai, ką galvojau. Važiuoja tik 40 km/h, manau, kad turėtų būti greitesnis!!

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 59. Katka J. -

  Jį man padovanojo mano nuostabus vaikinas, kurį labai myliu XOXOXO

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 60. VERTICAL_PILOT -

  Nuostabus elektroninis dviratis!

  900 kilometrų vėliau ir dažniausiai be problemų. Kairiojo pedalo svirties varžtas linkęs išsisukti, sukeldamas girgždėjimą ir pedalo plūdimą.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 61. Christopheris O -

  Geriausias dviratis savo kainų diapazone

  Puikus dviratis, labai patogus važiavimas, puiki pavara į kalną gražus sklandus pikapas šiek tiek nusivylęs didžiausiu greičiu 42 km/h, o ne 45, kaip buvo žadėta, o mano sūnus sveria tik 60 kg

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 62. M. Christie -

  Stebėtinai puiki kokybė ir našumas

  Dviratis pranašesnis už bet kurį iš tų, kuriuos žiūrėjau. Važiavau su Pedigo, kuris buvo puikus, bet neturėjo jokių savybių kaip šis dviratis ir nesusilankstė. Elektrinė gali būti pagaminta tuo pačiu Engwe įmonė, bet Engwe yra maždaug ta pati kaina, mano turi 750w variklį ir mag ratus. Atrodo, kad dalys yra unikalios Engwe nes nematau kai kurių tų pačių dalių kaip kituose dviračiuose. Norėčiau, kad tai būtų daugiau pavarų. Išėmiau jį iš dėžutės ir jis buvo paruoštas maždaug per 15 minučių, nuėmus plastiką. Pirmą kartą važiavau iki 40 km/h plokštumoje, o aš vis dar nešu užrakinimo svorį: (Atsargiai rinkitės įprastą ir žingsnį. Jei kyla problemų keldami koją, atlikite žingsnį. Aš gavau savo. tiesiai iš Engwe, bet labai rekomenduoju šį dviratį, jei ieškote didesnio variklio, puikios kokybės ir stovų/žibintų. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 63. Beccaluners -

  Nuostabus

  Lengvas ir patogus

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 64. tuoktis -

  PARAMA MAN DAUG PADĖJO. AČIŪ UŽ TAI, nes nesu surinkimo ekspertas. DABAR AŠ LAIMINGAS AČIŪ Marijai

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 65. Steponas M. -

  Verta kainos

  Nusipirkau kaip alternatyvą, nes mano automobilis yra parduotuvėje ir laukia remonto (mėnesius). Per kelias trumpas savaites jau nuvažiavau beveik 400 kilometrų. Apskritai tai puikus dviratis. Baterija veikia pakankamai ilgai, nors ji skiriasi priklausomai nuo temperatūros, reljefo ir motociklininko svorio. Kuo žemesnis palaikomasis lygis, tuo ilgiau veikia baterija. Dar 100% jo neiškroviau ir vienu įkrovimu nuvažiavau virš 50 kilometrų. Siūloma sėdynė buvo šiek tiek kieta, todėl iškeičiau ją į patogesnę. Vidutinis greitis didžiausiu lygiu yra apie 42 km/h paprastai gražiuose keliuose. Vienintelis mano skundas, kuris man nėra didelis dalykas, yra tai, kad stabdžiai yra šiek tiek triukšmingi. Jei galite sau tai leisti, aš sukurčiau kitą modelį, bet tai tikrai verta.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 66. Ponas Bombastis -

  Puikus pirkimas ir greitas pristatymas

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 67. Avishai greis -

  Labai galingas ir labai tvirtas, norėčiau, kad būtų telefonas, kuris padėtų

  Einu į darbą

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 68. Ava Dirickson -

  Nuostabus dviratis!!!

  Man patinka viskas apie šį dviratį.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 69. Colleen Wallace -

  Puikus gaminio pristatymas lengvu greičiu

  Pakeistas atsiliepimas. Puikus produktas išsprendė problemą. 100% patenkintas. Ačiū dar kartą 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 70. Mandyyy -

  Atitinka aprašymą, man labai patinka, taip gražūs ir oranžiniai žmonės klausia ar noriu jiems parduoti ^^

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 71. Daktaras Gale w Myersas -

  Trūksta akumuliatoriaus įkroviklio. Atnaujinkite iki 4 žvaigždučių

  Surinkus dviratį, o tai, jei turite šiek tiek sveiko proto, užtrunka tik apie valandą. Jei ne, tai užtruks šiek tiek laiko. Instrukcijos nėra tokios aiškios. Aš paprastai nenaudoju instrukcijų l. Skiriu 3 žvaigždutes, nes neatsiuntė įkroviklio.
  Atnaujinkite! Pasivažinėjęs skiriu 4 žvaigždutes. Išvyko iki 45 km/h/28 mph. Puikios galios rankenos. Aš myliu šį dviratį. Jei turėčiau įkroviklį, šiandien ilgai važiuočiau. Nežinau kada gausiu pakrovėją ar kada vėl galėsiu jį išimti. Taigi dabar laukiu keitiklio. Pakrovėjui gauti prireikė savaitės. 

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 72. VERTICAL_PILOT -

  Nuostabus elektroninis dviratis!

  800 kilometrų vėliau ir dažniausiai be problemų. Kairiojo pedalo svirties varžtas linkęs išsisukti, sukeldamas girgždėjimą ir pedalo plūdimą. Klaida 22 Droselio problema išspręsta, kai visos kabelių jungtys yra sandarios rėmo korpuso viduje. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 73. Markusas Mulleris -

  Tai Avery gražus dviratis, pagamintas tvirtai ir gerai supakuotas

  Sunkiausia buvo jį ištraukti iš dėžutės. bet man patinka, kad jis sunkus.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 74. Engwy -

  Surinkimas pavyko puikiai su visomis nurodytomis dalimis. Turėjau dvigubai išlygiuoti ir priveržti vairą su priekine šake. Man reikėjo naudoti savo įrankius, kad priveržčiau priekinio sparno varžtą. Važiavimas dviračiu juda gerai. Mano važiavimai tampa sklandesni, kai pereinu nuo pedalo -> prie pedalo pagalbinio -> prie droselinės sklendės -> o važiavimo pabaigoje pajuntu žemai arba be jokios pagalbos. Iki šiol esu labai patenkinta šiuo produktu. Kaip vyresnio amžiaus piliečiui, šis elektrinis dviratis leido man nukeliauti toliau ir greičiau, nei galėjau padaryti su savo standartiniais dviračiais.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 75. Gordonas Gamble'is -

  gražus dviratis, smagu važiuoti
  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 76. Armenas -

  Geras dviratis. Tvirtas ir greitas.

  Šiais metais nusipirkau 4 e-dviračius. Šis yra geriausias iš visų, kuriuos esu nusipirkęs. Jis turi sunkiasvores dramas ir ratus. Greitai važiuoja. Važiuodavau iki 50 KMH. 40 už senatvę. Greitai išsiųstas. Atvyko likus 2 savaitėms iki pažadėtos datos. Viskas veikia puikiai. Baterija ne tokia, kokia reklamuojama. Tik 35 už vieną įkrovimą visu greičiu, jei neminsite pedalo. Jei mušate pedalus šiek tiek, pridėkite 10 km, jei daug, pridėkite dar 10 ar 20 km. Bet geriau nei kiti 3 dviračiai. Nepakankamai pripūstos padangos yra triukšmingos. Turi būti bent 25 psi gale ir 15 psi priekyje. Pripūtus iki specifikacijų (30psi), dviratis tampa tikrai nelygus. Ekranas yra aiškus ir lengvai skaitomas. Priekinis žibintas galėtų būti galingesnis. Šio dviračio greičiui šviesos nepakanka. Man tai patinka ir pasiliksiu.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 77. Deividas Oliveris -

  Tikrai padeda man apsieiti.

  Netekau dešinės rankos ir turiu problemų su įprastais dviračiais. Tai labai padėjo man pakeliauti po miestą. Buvo lengva perkelti droselį ir priekinį bei galinį stabdžius prie kairiosios vairo. Gana blogai išsigelbėjau, sudaužiau ekraną ir man sunku rasti pakaitalą, bet jis vis tiek veikia, tik nebegaliu pasakyti, kiek įkrauta baterija. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 78. Jaqueline Phipps -

  Atvyko į 4 dienas

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 79. Lukas Lutzas -

  Dviračiai yra absoliučiai mėgstamiausi. Norėčiau bet kada atpirkti. Gaila, kad jums Vokietijoje draudžiama

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 80. Yvonne -

  Geras dviratis...pardavėjas labai padėjo..planuojame įsigyti kitą dviratį

  planuoja įsigyti kitą dviratį

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 81. Craigas Piro -

  Puikiai!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 82. Krisas Getlis -

  berniuko ir ten žaislas

  puikus produktas, bet aš sumontavau savo pritaikytą sėdynę, jaučiasi geriau, bet tai tik asmeninis pasirinkimas, galbūt gamyklinė sėdynė jums patiks.

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 83. Kj -

  Tvirtas ir linksmas!

  Surinkimas pareikalavo šiek tiek pastangų, bet tai puikus dviratis. Kol kas atrodo, kad tai puikus dviratis!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 84. jm -

  Labai nepriklausomas!

  Mylėk šį dviratį! Tai gerai! Ir labai GREITA!!! 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 85. Lluciano Marcosas -

  sveiki, dviratis atvaziavo apie 10 dienu, o kokybe visai gera

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 86. pam trammell -

  Ebiračio žvėris

  Užsisakiau 2 dviračius... šie dalykai yra žvėrys... daug tvirtesni ir tvirtesni nei bet kuris kitas dviratis, į kurį žiūrėjau

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 87. B-berniukas -

  Sunkus dviratis!!

  Tai, kad jis sunkus kaip jis..!

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 88. PaRow -

  Dviratį surinkti buvo gana paprasta. (Esu 66 metų moteris.) Norėčiau, kad instrukcijų knygelėje būtų dar kelios schemos, bet be to, ji buvo gana intuityvi. Iš pradžių išbandžiau jį neįjungęs, kad įsitikinčiau, jog galėčiau mylėti pedalus kaip įprasto dviračio. Suveikė gerai. Tada aš jį įjungiau. Droselis veikia be pedalo pagalbos. Tada aš išbandžiau pedalo pagalbą. Viskas veikia kaip priklauso. Turiu kitą elektroninį dviratį, kurį pirkau naują, vietoje. Nors jis turi keletą patobulinimų, kaina tai atspindėjo. Nusipirkau tai dėl sulankstymo, nes mėgstu susitikti su draugais už 45 ir daugiau kilometrų. Laukiu daug laimingo jojimo dienų ateityje.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 89. Niam Mullins -

  dviratis atvaziavo geros bukles
  Ačiū.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 90. casaletto -

  Dviratis atvažiavo labai greitai per kelias dienas. Tikrai lengvas surinkimas. Dviratis važiuoja puikiai ir yra labai greitas, todėl vienintelis dalykas, kurį rekomenduočiau pakeisti, yra stabdžiai. Jie yra silpni dviračio galiai ir jums tikrai reikia hidraulinių stabdžių, kad būtų galima saugiai stabdyti važiuojant didesniu greičiu ir ilgomis įkalnėmis.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 91. Jose M. -

  patenkintas mano pirkiniu

  puikus dizainas ir labai draugiškas bei greitas klientų aptarnavimas Esu labai patenkinta, rekomenduoju 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 92. DmS -

  Atvyko viena diena anksčiau. Užtruko apie 30 min. Surinkti. Didžiausias greitis, stebimas su 79 kg sveriančiu motociklininku: 24 mylių per valandą / 40 km/h lygiame kelyje. Greitai ir stabiliai kyla iki 35 km/val. Dviratis didesnis ir sunkesnis nei maniau, bet labai tvirtas. Stabdžiai tinka tokiam sunkiam dviračiui, bet nerafinuoti. Pateiktos instrukcijos yra labai apibendrintos ir jums reikia šiek tiek laiko išsiaiškinti naują valdiklį, maitinimo įjungimo ir šviesos mygtukus, nes atrodo, kad šis modelis pastaruoju metu buvo atnaujintas su 12.5 A baterija. Pardavėjui, savo produkto svetainėje paskelbkite daugiau valdiklio ir funkcijų gairių
  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 93. Kawano Tanyu -

  Dviratis atvažiavo per 3 darbo dienas be pažeidimų. Puikus, gal kiek sunkus moteriai. Labai smagu.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 94. SVS -

  Geras dviratis, siaubingos instrukcijos!

  Trūkumai:
  1. Siaubingos "instrukcijos". Turėsite ieškoti „Google“ arba pažaisti valandą ar dvi, kad tai išsiaiškintumėte. PATARIMAS: palikite raktelį užvedimo spynelėje (dviračio apačioje), kad galėtumėte juo naudotis.
  PATARIMAS: nekiškite rakto į skylę šone! Sukelsite ugnį ir sunaikinsite akumuliatorių!
  2. Sunkesnis nei tikitės!
  3. Tikriausiai netilps į automobilio bagažinę.
  4. Sėdynės aukštis suteiks jums gerą atstumą iki pedalų arba galimybę padėti kojas ant žemės, bet tikriausiai ne abu.
  5. Netinka minėti pedalus be pedalo pagalbos. (Tai sunkus!)
  6. Keičiama baterija yra brangi.

  Argumentai "už": 1. Labai greitai!
  2. Super smagu!
  3. Labai gerai važiuoja bekele!
  4. Jaučiasi itin tvirtas! |
  5. Gera vertė!

  naudingas(4) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 95. DJ Jake -

  Oho greitai!

  Oho. Pasiek 49 km/h – baisu ant purvo! Dėvėk šalmą! Manote, kad reikalingas motociklo ar BMX šalmas? Standartinis dviratininko šalmas pastoviai važiuojant 45 kmh? Būti saugiam! O, raktas patenka į apatinį rėmą! Nekiškite rakto į šoninį įkrovimo prievadą! Sūnus? Kainavo man pinigų už naują bateriją, nes ją sulaužiau. ENGWE gal padaryti raktelio jungiklį didesnį, kad raktas netilptų į įkrovimo prievadą? Arba lipdukas? Bet vis tiek nuostabus elektroninis dviratis Engwe

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 96. akhmetovas -

  GERAS EL. PAŠTAS, GREITAS ATSIŲSTI GREITAI AČIŪ

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 97. Melvinas -

  Puikus Dviratis.

  Tiesiog noriu pasakyti, kad apskritai tai yra puikus dviratis, nors jis nėra toks greitas, o tai reiškia, kad po kelių dienų bandymo jis lygiu paviršiumi pasiekia 45 km/h. Palyginti su kitais, kuriuos mačiau, gali. pasiekti 70 KMH😳🦌🦌🐆🐆 bet vėlgi tai geriausias dviratis, kai kalbama apie kokybę. Be to, klientų aptarnavimo komanda buvo labai paslaugi tą dieną, kai įsigijau dviratį, o kas žino ateityje dienų, o kartais tai užtrunka 2 dienas🤯😡. Taigi tiems, kurie galvoja apie tai, kuris dviratis yra geras! Patikėk manimi, tu negali suklysti. Pagarbiai, MELVIN

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 98. Lauren S. -

  Aš laimingas!

  Puikus pirkinys, man patiko dviratis ir greitas pristatymas. Sėdynė patogi, jos aukštį lengva reguliuoti skirtingiems žmonėms. Jis yra greitas, palyginti su mano vaikino Bosch (sp), ir turi nedidelį sukimo momentą, todėl būkite perspėti. Vienintelė priežastis, dėl kurios neskyriau 5 žvaigždučių, yra ta, kad iš metalo ištraukiau gražų įdubimą, kuris įvyko prieš išpakuojant (tai matinė juoda ir batai). Be to, turiu turėti ką nors, kas būtų patogus, kad pažiūrėtų į pertraukas, nes manau, kad jos turėtų būti griežtesnės. Aš negaliu to padaryti pats, nes neturiu žinių, kad galėčiau bandyti koreguoti. Sukurti buvo lengva, bet nuorodos niūrios, reikia vadovautis sveiku protu. Esu moteris ir buvo šiek tiek sunku jį perkelti, nes svoris, bet tai įmanoma ir atskirai. 

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 99. Engwe (parduotuvės vadybininkas) -

  TOP SELLER

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 100. Majoras Woodrumas -

  Apskritai patenkintas. Tiesa, pardavėjo deklaruota kelionės diapazonas, pasirodė mažiau. Užsakymas atėjo gana greitai.

  naudingas(2) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 101. Cherrene Thompson -

  Engwe dviratis

  Puikus dviratis. Vyrui tai patinka. Klientų aptarnavimas puikus.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 102. Polas Harrisonas -

  Man 73 metai ir bet kas gali jomis važiuoti. Norėčiau, kad būtume įsigiję mergaičių, o ne berniukų stilių.

  Tiesiog myliu šiuos elektrinius dviračius. Įkrovimo prievadą naudoti šiek tiek sunku. Baterijos tarnauja ilgai.

  naudingas(4) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
 103. Heidi Watts -

  Nuostabus ebike

  Galėčiau daug parašyti apie šį dviratį. Man tai patinka, bet trumpai tariant, droselio režimu jis gali nuvažiuoti apie 45 km/h maždaug 40-50 kilometrų. Akumuliatorius įkraunamas maždaug per 5 valandas, o padėjimo pagalba taip pat yra gana gera. Sąžiningai, manau, kad šie e-dviračiai labai panašūs į iPod, skirtą muzikai. Jei mėgstate važinėti dviračiu ir kada nors turėjote dujomis varomą mopedą, šis dalykas kaip tik jums. Puikiai veikia iš karto, o aš iki šiol nuvažiavau apie 160 kilometrų be jokių nusiskundimų... nebent pertraukos girgžda ir retkarčiais reikia tepalo. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 104. Paulas Monetti -

  Atrodo brangesnis e-dviratis, bet tai puiku ir sutaupo pinigų!

  Kelios dienos ir aš juo važinėjau kiekvieną vakarą. Myliu iki šiol! Lengvas nustatymas. Tik labai menkas skundas, turėjau pačiam sugalvoti, kaip įjungti šviesas. Paspauskite ir laikykite rodyklę aukštyn. 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 105. Devon -

  Labai patenkinta, vis dar turiu vieną užsakytą, kad dabar galėtume kartu važiuoti. Dviratis buvo pristatytas vos per 4 dienas nuo užsakymo. Bravooo.

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 106. Jillian tropėja -

  dviratis

  Puikus produktas, šiek tiek sunkus… atrodo, kad baterija labai greitai įkaista 

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 107. Johanas -

  Aš nusipirkau 2 iš ten 500w 48v dviračius. Man ir žmonai. Geras sandoris
  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 108. Davidas -

  Tai negali būti geriau, išskyrus gal hidraulinius stabdžius. Aš sakau, kad tai 5 žvaigždučių mašina

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 109. pablo -

  Ar mokate finansų?

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Sveiki, Pablo,

   Sí, ofrecemos financiación con Klarna. ¡No dude en visitar nuestro sitio web y enviarnos un correo electrónico a palaikymas @engwe. Grynasis si tiene alguna pregunta!

   Pagarbiai,
   Equipo inglés

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 110. Manuelis prieš Torresą Olivą -

  Quisiera el certificado de conformidad

  + PROS: Ep-2 pro 750w
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Hola manuel,

   Envíenos un correo electrónico a palaikymas @engwe. Grynasis y nuestro equipo de soporte estará encantado de proporcionarle el certificado de conformidad.

   Thank you!
   Equipo inglés

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 111. Dušanas P. -

  Bicykel bol doručený v obrovskej a ťažkej krabici. Musel som počkať na pomoc so znesením, jeden to neodnesie. Aj keď sa mi najviac páčila čierna farba, kúpil som nakoniec oranžový, nech ma lepšie vidia šoféri áut 🙂
  Obrázky na webstránkach sú hodne zavádzajúce: očakával som bicykel v štýle skladačiek ESKA, ale teda bicykel je riadny kus „železa“. Až po poskladaní som uznal, že deklarovaná nosnosť 150kg je úplne reálna (ja mám 185cm/106kg).
  Takže po vybalení som skontroloval precízne zabalený obsah, všetko sedelo. Dviratis som skladal podľa video na YT na linke https://www.youtube.com/watch?v=gBCQ8N76Ue8 a skladanie prebehlo bez najmenších problémov.
  Dofúkal som kolesá, predné na 1,5 ar zadné na 1,8 Bar.
  Prekvapila ma úplne suchá reťaz – má byť typu KMZ. Netuším, čo to je a či sa takáto reťaz má alebo nemá mazať, pre istotu som ju decentne naolejoval olejom na reťaze 🙂
  Prvé nabíjanie trvalo asi 4 hodiny, nabíjačka bola niečo viac teplá ako vlažná, batéria úplne studená (nabíjal som ju vytiahnutú z bicykla).
  No a prvá jazda ma úplne očarila: na rovnej ceste som vôbec nepoužíval pedále, nechal som to na motor. Vyskúšal som všetkých 5 režimov jazdy, na piatom som na rovnej asfaltke dosiahol rýchlosť niečo cez 40 km/h. Otestoval som aj jazdu do strmšieho kopca, ale tu som si už musel pomôcť pedálmi, ale ozaj iba tak, aby sa nepovedalo a bicykel ma vytiahol do asi 2 km dlhého stúpania na asfaltke úplne bravúrne. Horšie to bolo dolu kopcom: tie brzdy nemajú potrebnú účinnosť, takže radšej treba ísť pomalšie a opatrnejšie. Oni síce zabrzdia, ale nie tak efektívne, ako by som čakal.
  Batériu teda nabíjam doma, bicykel mám v pivnici bytovky, kde je na schodoch do pivnice kus dosky v úlohe „rampy“. Dolu bicykel s obomi brzdami v pohode ubrzdím, hore vyjde (samozrejme po vložení batérie) bicykel na 1 stupni v pohode sám.
  Na zadný nosič som si ešte za 12,90 € dokúpil oceľový košík s montážou napevno https://www.sportservis.sk/tasky-na-nosic/zadny-kosik-kellys-city-rear/
  Čo sa týka LCD displeja, to ovládanie je dosť ťažkopádne, ale dá sa rýchlo pochopiť a nastaviť konfigurácia bicykla podľa potreby. Snáď iba resetovanie cesty mohlo byť v prvom menu.
  Takže CV: ak vám nevadí troška vyššia váha bicykla a až na tie troška slabšie brzdy hodnotím bicykel ako vynikajúci, jednoducho za málo peňazí veľmi veľa muziky a bicykel doporču.

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Bonjour Dušan,

   Nous vous remercions d'avoir pris le temps de partager vos commentaires detaillés avec nous. Nous apprécions sincèrement vos idées et stebėjimai, susiję su patirtimi avec notre vélo. Nous sommes heureux d'apprendre que, dans l'ensemble, vous trouvez que le vélo est de bonne qualité et que vous êtes satisfait de ses performances. Vos commentaires sur l'emballage, le processus d'assemblage et les conseils d'utilisation sont précieux pour nous, et nous les prendrons bizonyosement en compte pour de futures améliorations. Si vous avez d'autres klausimų ou préoccupations, n'hésitez pas à nous contacter. Nous sommes là pour vous aider. Merci encore d'avoir choisi notre vélo.

   Pagarbiai,
   komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 112. Jurgis -

  super dviratis všetko ide ako má,,,

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Bonjour Juraj,

   Merci pour votre retour positif. Nous sommes heureux de savoir que vous êtes satisfait du vélo.

   Nous faisons toujours de notre mieux pour offrir des produits de qualité.

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 113. Andrius -

  Nekem bevált. Minden savybė naudinga. A programozásról sunkiai radau info. Most dar gondolt egyet ir az elektros sistema leállt. Megžiūrėjau a csatlakozásokat, az akkut, elvileg minden jó, de nem veikia. Hol galėtųm Lietuvoje javíttatni?

  + PROS: Az összecsukható, a terepállóság, a jó įrangos (lámpák, komplekttartó, Oldalstandart) az patogiai, labai hatótáv, dideliu greičiu.
  - MINUSAI: Az elromlott elektros sistema. Nėra lietuvių kalbos programų sąrašo.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Bonjour Andras,

   Merci pour votre avis. Je viens de vérifier et j'ai découvert que vous nous avez également écrit un e-mail et que l'équipe d'assistance a été en mesure de vous aider à résoudre votre problème.

   Pagarbiai,
   Komanda Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 114. Gimelis -

  Heureux détenteur du RP 2 pro depuis 20 mois 5000km depuis et que du bonheur pas une panne

  + PROS: daugiavalentis
  - MINUSAI: Freins a disque faible pour ce velo
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Merci d'avoir partagé votre retour, Gimel! Nous sommes heureux de savoir que vous appréciez votre vélo. Tous nos articles sont durables et longue durée. N'hésitez pas à nous écrire à palaikymas @engwe. Grynasis si vous avez des klausimus!

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 115. Davidas -

  Sveiki eine Frage ho una engwe ep-2 pro Ich habe etwas auf dem Display berührt und leider fährt das Fahrrad jetzt nur noch 7 km/h und läuft nicht mehr. Kann mir jemand sagen, wie ich es auf die normale Anzeige zurücksetzen kann? Danke

  + PROS: 4
  - MINUSAI: 5
  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Sveiki Dovydas,

   Vielen Dank für Ihr Atsiliepimai! Bitte wenden Sie sich an unser Support-Team unter palaikymas @engwe. Grynasis. Das Team hilft Ihnen gerne bei der Geschwindigkeitsbegrenzung.

   Pagarbiai,
   Engwe-Komanda

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 116. Bengtas Mykelbergas -

  Man reikia telefono numerio. Man reikia užsakyti valdiklį. Ant taikiklio esantis numeris nenaudojamas. Aš gyvenu švedijoje

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Sveiki, Bengtai

   Atsiprašome, šiuo metu neteikiame pagalbos telefonu. Ar galėtumėte atsiųsti mums el palaikymas @engwe. Grynasis ir mūsų komanda sugrįš per 24 valandas?

   Pagarbiai,
   mikrofonas

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 117. Ksandra (Patvirtintas savininkas) -

  Wat betekent de zin, er wordt een extra accu 16ah bij geleverd? Bij ons zit er geen extra accu bij.

  + PROS: Fiets net een half dag en nog niet gebruikt. Eerste indruk is goed!
  - MINUSAI: Aanknop vinden yra paskutinis.
  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  Pradinė kaina buvo: 1.049 €.Dabartinė kaina: 999€.

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 282
  Pridėti palyginimui
  ENGWE EP-2 PRO

  Pradinė kaina buvo: 1.049 €.Dabartinė kaina: 999€.

  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis