Teminiai! - 15%

ENGWE P20

Pridėti Jūsų apžvalgą

Pradinė kaina buvo: 1.299 €.Dabartinė kaina: 1.099€.

(-15%)
Produktas įvertintas kaip # 11 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Patirkite geriausią važinėjimą mieste su Engwe P20 elektrinis dviratis. EngineDėl efektyvumo ir patikimumo jis sujungia galingą našumą su naujoviškomis funkcijomis, užtikrinančiomis sklandų ir malonų važiavimą miesto gatvėmis.

Engwe P20: Jūsų patikimas pasivažinėjimas miesto nuotykiams🏆

Jūsų patikimas kompanionas tyrinėjant miestą, sukurtas siekiant efektyvumo, komforto ir saugumo – Engwe P20

Patirkite geriausią važinėjimą mieste su Engwe P20 elektrinis dviratis. Galingas 250 W variklis, „Samsung“ baterija, apsauga nuo vagystės ir nepramuštomis padangomis užtikrina neprilygstamą našumą, patogumą ir saugumą lengvai ir užtikrintai važinėjant miesto gatvėmis.

dviračių technologijos-inovacijos-pažangios-engwe-20 p aktyvus miestas-gyvenimas-dviratis-gyvybingas-engwe-20 p priemiestinis gyvenimo būdas-elektrinis-dviratis-dinaminis-engwe-20 p novatoriškas-miestas-kelias į darbą ir atgal-ateitis-engwe-20 p.

Engwe P20 Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Variklis 250W: Tylus, efektyvus, sukimo momento jutiklis užtikrina sklandų pagreitį.
 • Apsauga nuo vagysčių: Saugus akumuliatoriaus užraktas, ramybė važiuojant mieste.
 • Samsung baterija: Ilgo nuotolio, patikimas maitinimo šaltinis, skirtas didelėms kelionėms mieste.
 • Sukimo momento jutiklis: jautri, efektyvi pedalo pagalba, užtikrinanti lengvą vairavimo patirtį.
 • Anglies diržinė pavara: Tyli, mažai priežiūros reikalaujanti alternatyva tradicinėms grandinėms.
 • Integruoti priekiniai žibintai: Geresnis matomumas, saugumas važiuojant naktį mieste.
 • Greitas sulankstomas dizainas: Lengvas sutraukimas, patogus saugojimas miesto keleiviams.
 • Hidrauliniai stabdžiai: Galingas, reaguojantis stabdymas miesto eismo sąlygomis.
 • Magnetinis laikiklis: Saugi stovėjimo aikštelė, vagysčių prevencija miesto aplinkai.
 • Hidroizoliacija IP6: Atsparus oro sąlygoms, patikima apsauga važinėjant bet kokiu oru.
 • Reguliuojamas kotas / sėdynė: Pritaikoma važiavimo padėtis individualiam patogumui.
 • Prabangi SR sėdynė: Minkštas, ergonomiškas dizainas, užtikrinantis komfortą ilgų važiavimų metu.
 • Lengva konstrukcija: Manevringas, lengvas valdymas mobilumui mieste.
 • Pramuštos padangos: Patvarus, patikimas veikimas miesto gatvėse.

Galingas 250 W variklis

Engwe_P20_250W_Tylus_Variklis_50

Šios Engwe P20 turi patvarų 250 W variklį, garsėjantį išskirtiniu efektyvumu ir efektyvumu. EngineŠis variklis, pritaikytas didmiesčio atmosferai, užtikrina sklandų ir tylų potyrį, kartu užtikrindamas puikų sukimo momentą nesudėtingam įsibėgėjimui net ir sudėtingoje vietovėje. Integruota su pažangia sukimo momento stebėjimo formule, motociklininkai patiria pritaikytą, intuityvią pedalo pagalbinę sistemą, suteikiančią 3 išskirtinius pagalbos lygius, maksimaliai išnaudojančią galią ir padidindama bendrą važiavimo patogumą.

Veiksmingas apsaugos nuo vagystės užraktas

Šios Engwe P20 didžiausias dėmesys skiriamas dviratininkų saugumui su savo pažangia apsaugos nuo vagystės užrakto sistema, įskaitant specialią baterijos užrakto įtaisą, valdomą naudojant vienišą triuką. Sukurtas saugoti svarbius elementus, įskaitant akumuliatorių, šis integruotas apsaugos sprendimas suteikia dviratininkams ramybę statant automobilį viešose vietose arba laikant dviratį viduje. EngineDėl paprastumo ir patikimumo apsaugos nuo vagystės užraktas pagerina Engwe P20, kaip patikimos, saugios miesto transporto priemonės, reputacija.

Samsung 36V9.6 Ah baterija

akumuliatoriaus paketas-ilgo nuotolio-našumas-engwe-p20_50

Įrengtas didelės talpos Samsung 36V9.6 Ah baterija Engwe P20 už vieną mokestį nuvažiuoja išskirtinį maždaug 100 km atstumą ir nustato naują kriterijų keliaujant mieste. Ši pažangi akumuliatoriaus technologija užtikrina nuolatinį ir patvarų efektyvumą, suteikdama dviratininkams galimybę lanksčiai atrasti miesto vaizdą be problemų dėl nuotolio apribojimų. Turėdamas gerą reputaciją galios šaltinį, Engwe P20 užtikrina patikimą ir patvarią transporto priemonę kasdienėms kelionėms.

Sukimo momento jutiklis

Kelianti motociklininko patirtį į visiškai naujas aukštumas Engwe P20 pasižymi pažangia sukimo momento jutiklio technologija, užtikrinančia neprilygstamą reagavimą ir našumą. Ši sudėtinga jutiklių sistema tiksliai aptinka pedalo įvestį, be vargo keičia elektros variklio pagalbos lygius, kad atitiktų motociklininko ritmą ir reljefo problemas. Rezultatas – sklandus, natūralaus pojūtis vairuojant, kuo puikiausiai išnaudojant galią, tuo pačiu sumažinant energijos suvartojimą, dviratininkams suteikiant galimybę be vargo tiksliai ir valdomai įveikti miesto aplinką.

Anglies diržinė pavara

mažai priežiūros reikalaujantis diržo pavaros efektyvumasengwe-p20_300x300

Enginepasižymi ilgaamžiškumu ir maža priežiūra Engwe P20 pasižymi 33000 XNUMX km anglies diržo pavara, todėl dviratininkams yra tyli, be riebalų alternatyva įprastoms grandininėms pavaroms. Ši naujoviška pavaros sistema, garsėjanti savo patvarumu ir patikimumu, pašalina poreikį reguliariai keisti ar tepti, todėl dviratininkai gali mėgautis patogia važiavimo patirtimi. Tvirtas korpusas ir išskirtinis atsparumas anglies diržo pavara užtikrina sklandų, netrukdomą potyrį, padidina bendrą pasitenkinimą ir komfortą.

Integruoti priekiniai žibintai

Integruota_Priekinė_Šviesa_Engwe_P20_50

Enginedėl saugumo ir poveikio Engwe P20 yra įrengtas su integruotu priekiniu žibintu, kuris pagerina vairuotojo sąmoningumą ir užtikrina optimalų buvimą prasto apšvietimo sąlygomis. Sukurti taip, kad atitiktų griežtus saugumo reikalavimus, šie įmontuoti žibintai suteikia dviratininkams daugiau pasitikėjimo savimi važiuojant miesto keliais sutemus, žymiai sumažina avarijų riziką ir padidina bendrą važiavimo saugumą. Su savo išsamia apšvietimo sistema, Engwe P20 užtikrina saugų ir apšviestą važiavimą dieną ar vakare.

10s Patogiai sulankstomas

Sukurtas siekiant maksimalaus patogumo ir nešiojamumo, Engwe P20 turi patogų sulankstymo mechanizmą, leidžiantį dviratininkams sugriauti dviratį per 10 sekundžių be iniciatyvos. Be to, engineDėl paprastumo ir efektyvumo šis mažas sulankstomas stilius leidžia labai lengvai transportuoti ir laikyti vietą, todėl jis yra optimalus keliautojams, naršantiems įvairiarūšio transporto tinkluose arba kuriems reikia kompaktiškų saugojimo vietų. Su patogia sulankstymo sistema Engwe P20 suteikia neprilygstamą universalumą ir patogumą keliaujantiems didmiesčių dviratininkams.

Hidrauliniai stabdžiai

reaguojanti stabdžių sistema patikimaengwe-p20_300x300

Dėmesys motociklininkų saugumui ir kontrolei Engwe P20 aprūpintas didelio našumo hidrauliniais stabdžiais, garsėjančiais išskirtine stabdymo galia ir reagavimu. EngineŠie stabdžiai užtikrina tikslią posūkį ir reguliarų stabdymo efektyvumą, taip pat esant žalingoms problemoms, todėl šie stabdžiai padidina pasitikėjimą ir stabilumą važiuojant didmiesčių aplinkoje. Su patikima stabdžių sistema Engwe P20 užtikrina saugų ir malonų važiavimą, suteikiantį galimybę dviratininkams pasitikėti savimi ir užtikrintai apžiūrėti miesto vaizdą.

Magnetinis laikiklis

magnetinis_laikiklio_mechanizmas_300x300

Motociklininkų komforto ir saugumo didinimas, Engwe P20 yra magnetinio laikiklio mechanizmas, sukurtas saugiai pritvirtinti abi padangas stovint. EngineDėl naudojimo paprastumo ir patikimumo ši pažangiausia apsaugos priemonė suteikia dviratininkams papildomos ramybės, atgraso nuo įsilaužimo ir garantuoja saugumą, kai dviratis nepaisoma. Dėl patvarios konstrukcijos ir paprasto išdėstymo magnetinis savininkas sustiprina Engwe P20, kaip patikimos, saugomos didmiesčių transporto vietos, reputacija internete.

Hidroizoliacija IP6

Šios Engwe P20 pasižymi IP6 hidroizoliacija, užtikrinančia apsaugą nuo kritulių, drėgmės ir aplinkos nešvarumų. Enginesukurtas dėl atsparumo, jis apsaugo svarbiausius elementus ir leidžia užtikrintai važiuoti bet kokiu oru. Nesvarbu, ar keliaujate lyjant, ar šlapiomis gatvėmis, Engwe P20 siūlo neprilygstamą apsaugą saugiam ir maloniam važiavimui.

Reguliuojamas kotas ir sėdynė

Engwe_P20_Reguliuojamas_Stiebas_50

Šios Engwe P20 siūlo pritaikomą komfortą dėl lankstaus koto ir sėdynės, atitinkančios individualius pageidavimus ir kūno geometriją. EngineŠios savybės optimizuoja efektyvumą važiuojant į darbą ir atgal arba važiuojant neskubant. The Engwe P20 su asmeniniu dizainu užtikrina ergonomišką patirtį visų dydžių motociklininkams. Tai padidina bendrą pasitenkinimą ir našumą miesto gatvėse ar vaizdinguose maršrutuose.

SR sėdynė

prabangus-sr-sėdimas-patogus važiavimas-engwe-p20_300x300

Motociklininko komforto pakėlimas iki aukščiausių reikalavimų Engwe P20 turi aukščiausios kokybės SR sėdynę, garsėjančią prabangiu paminkštinimu ir ergonomišku dizainu. Be to, engineŠi prabangi sėdynė, skirta ilgiems potyriams ir optimaliai pagalbai, užtikrina nepaprastą komfortą ir saugumą net ilgų važiavimo dviračiu metu. SR sėdynė, sukurta siekiant sumažinti streso taškus ir nuovargį, suteikia dviratininkams išskirtinį patogumą ir atramą. Jis padidina bendrą pasitenkinimą važiavimu ir ištvermę dėl savo išskirtinio komforto ir ergonomiško dizaino.

Lengvas pastatas

Optimizuojant mobilumą ir manevringumą, Engwe P20 puikuojasi lengvu pastatu, sveriančiu vos 18.5 kg.EngineLengva konstrukcija, skirta nesudėtingam tvarkymui ir transportavimui Engwe P20 leidžia dviratininkams lengvai pakelti, nešti ir laikyti dviratį. Be to, nesvarbu, ar keliaujate laiptais, ar įlipate į viešąjį transportą, ar sandėliuojate kompaktiškose erdvėse, jo lengva konstrukcija suteikia neprilygstamą judrumą ir patogumą. Dviratininkai skatinami tyrinėti miesto kraštovaizdį be vargo ir užtikrintai su Engwe P20.

Pramuštos padangos

atsparios pradurimui-padangos-patvarios-engwe-p20_300x300

Enginepasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu Engwe P20 turi nepradurtas padangas, sukurtas taip, kad atlaikytų važiavimo mieste sunkumus. Pagamintos iš patvarių medžiagų ir sustiprintos pažangia nepraduriama technologija, šios padangos suteikia dviratininkams papildomo pasitikėjimo ir komforto važiuojant nelygiu reljefu ar šiukšlių pilnomis gatvėmis. Be to, išskirtinis jų ilgaamžiškumas užtikrina nenutrūkstamą važiavimo malonumą, sumažina įdubimo riziką ir padidina bendrą patikimumą bei našumą.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe P20 Į paketą įeina

 1. P20 elektroninis dviratis (75 % iš anksto surinktas)
 2. Viena keičiama 36V9.6Ah ličio baterija
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe P20 Sąlygos ir politika

miesto-gyvenimo būdas-dviratis-modernus-engwe-20 p

9.5Eksperto balas
Patirkite geriausią važinėjimą mieste su Engwe P20 elektrinis dviratis. EngineDėl efektyvumo ir patikimumo jis sujungia galingą našumą su naujoviškomis funkcijomis, užtikrinančiomis sklandų ir malonų važiavimą miesto gatvėmis.
Pakaba
9.5

Specifikacija: ENGWE P20

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

36V9.6 Ah

Didžiausia variklio galia (WATT)

250W

Didžiausias greitis (KM/H)

25 km / h

Stabdžių sistema

Hidrauliniai diskiniai stabdžiai

Svoris (kg)

18.5kg

rato dydis (inch)

20 × 1.95 "

Engwe Spalva

Juoda, balta, žalia

Shimano pavaros

Vienintelis įrankis

Įkrovimo laikas (valanda)

5–6 val

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

30

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

100

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

/

Matmenys (cm)

158 * 21.5 * 113cm

Sulenkti matmenys (cm)

90 * 42 * 62cm

Balnelio aukštis (cm)

76-102cm

Vairo aukštis (cm)

104-120cm

Didžiausia apkrova (KG)

120

Tinkamas aukštis (cm)

155-190cm

Amortizatorius (priekyje)

/

Amortizatorius (galinis)

/

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IPX6

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

Vartotojo apžvalgos

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą

Nėra albumų dar.

Būkite pirmas atsiliepimas “ENGWE P20“

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Pradinė kaina buvo: 1.299 €.Dabartinė kaina: 1.099€.

Išparduota

Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 228
Pridėti palyginimui
ENGWE P20

Pradinė kaina buvo: 1.299 €.Dabartinė kaina: 1.099€.

ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
 • Iš viso (0)
palyginti
0
Prekių krepšelis