Teminiai! - 16%

ENGWE P275 ST

(1 klientų peržiūra)

Pradinė kaina buvo: 1.899 €.Dabartinė kaina: 1.599€.

(-16%)
Produktas įvertintas kaip #9 kategorijoje Elektriniai dviračiai

Patirkite miesto dviračių viršūnę su Engwe P275 ST. Elegantiškas dizainas, tvirtas 250 W sukimo momento jutiklio variklis ir pritaikytas komfortas iš naujo apibrėžia jūsų važiavimą, siūlydami stilių, galią ir našumą kaip niekada anksčiau.

Engwe P275 ST E-dviratis: revoliucinis judėjimas mieste

Pakelkite savo važiavimą, kur stilius susitinka su našumu miesto džiunglėse.

Atraskite miesto tyrinėjimus kaip niekada anksčiau su Engwe P275 ST. Šis elektroninis dviratis sujungia vientisą dizainą ir pažangiausias funkcijas, užtikrinančias patogų ir universalų važiavimą. Nuo Ananda sukimo momento jutiklio iki elegantiško ergonomiško rėmo Engwe P275 ST yra jūsų bilietas į be streso ir malonų važiavimą dviračiu mieste.

Pažangiausia_elegancija_Engwe_P275_ST_Modern_Delight Sleek_Urban_Elegance_Engwe_P275_ST_Elegance Trailblazing_Adventure_Engwe_P275_ST_Atrakinti_Jaudulys Komfortas_Įkūnytas_Engwe_P275_ST_Visos dienos_Elegance

Engwe P275 ST Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Sukimo momento jutiklis Vidutinės pavaros variklis: važiavimas be pastangų, 250 W, 70 N.m sukimo momentas, 10 laipsnių kilimas.
 • Samsung 19.2Ah baterija: 260km atstumas, 36V, 3-5h įkrovimas.
 • SHIMANO 9 greičių transmisija: Užkariaukite kalvas su universalia 9 greičių sistema.
 • Tektro hidrauliniai diskiniai stabdžiai: Pažangus tikslumas, optimalus veikimas įvairiais orais.
 • Daugiafunkcis LED ekranas: informacija realiuoju laiku, Ananda® TFT D18 LED, patogi sąsaja.
 • Padangos nuo pradūrimo ir atspindinčių ratlankių: 27.5×2.4“, atsparus pradūrimui, sugeriantis smūgius, patikima apsauga.
 • Integruoti priekiniai ir galiniai žibintai: Lengvas apšvietimas, aiškus matomumas, nuimamas galinis žibintas.
 • Ergonomiškas žingsnis per žingsnį rėmas: Aliuminis, lengvai įjungiamas/išjungiamas, važiuojama vertikaliai, IPX6 atsparus vandeniui.
 • Selle Royal balnas ir reguliuojamas oro sėdynės stulpas: Patikimas, ergonomiškas balnas, reguliuojamas Air sėdynės stulpas.
 • Tvirtas galinis laikiklis: Tvirtas dizainas, saugus transportavimas, patvarus važiavimui be rūpesčių.
 • Comfort City vairas: Reguliuojamas, individualus važiavimas, puikus komfortas važiuojant miesto dviračiu.

Ananda_Mid Motor Ecstasy_with_Torque_Sensor_Engwe_P275_ST

Ananda sukimo momento jutiklis Vidutinės pavaros variklis

Mėgaukitės važiavimo dviračiu patirtimi su Engwe P275 ST Ananda sukimo momento jutiklis. Su 250 W varikliu ir 70 N.m sukimo momentu įveik kalvas be vargo ir pasiek 25 km/h maksimalų greitį. Mėgaukitės važinėjimu be streso, nes Ananda variklis sklandžiai sinchronizuojasi su jūsų pedalų mynimu. Be to, Engwe P275 ST palaiko 10 laipsnių kopimą, padidindamas jo universalumą įvairiose vietovėse.

Samsung 19.2Ah baterija

Su visiškai įkrauta 36 V 19.2 Ah SAMSUNG baterija Engwe P275 ST užtikrina puikų važiavimą, įveikdamas iki 260 kilometrų (161 mylios) Eco pedalo pagalbiniu režimu. Be to, efektyvus akumuliatorius visiškai įkraunamas tik per 3–5 valandas, o tai suteikia greitą apsisukimą ilgesniems dviračių nuotykiams.

Shimano 9 Speed ​​Urban_Explorer_Elegance_Engwe_P275_ST

SHIMANO 9 greičių transmisija

Kruizuokite su pasitikėjimu Engwe P275 ST su patikima ir universalia Shimano 9 greičių sistema. Lengvai užkariaukite kalvas ir miesto gatves, sklandžiai perjungdami devynias pavaras. Ši pažangi pavarų technologija sklandžiai prisitaiko prie skirtingų reljefų, užtikrindama be vargo ir malonų važiavimą.

Tektro hidraulinio disko lūžimai

Padidinkite savo važiavimo dviračiu patirtį naudodami Engwe P275 ST su pažangiais Tektro hidrauliniais diskiniais stabdžiais. Be to, šie stabdžiai ne tik užtikrina tikslų valdymą efektyviam paleidimui ir sustojimui, bet ir užtikrina optimalų veikimą įvairiomis oro sąlygomis. Be to, naudodami patikimą stabdymo jėgą galite užtikrintai naršyti bet kokioje vietovėje ir ore, o tai padidina saugumą ir valdymą.

Modern_Tech_Chic_Engwe_P275_ST_Advanced_Features_EbikesDiscount_Multifunctional_LED_Display

Daugiafunkcis LED ekranas

Būkite informuoti važiuodami naudodami Ananda® TFT D18 LED ekraną Engwe P275 ST. Lengvai stebėkite esamą greitį, režimą ir akumuliatoriaus įkrovos lygį, iš karto pasiekite svarbią informaciją. Intuityvus ekranas užtikrina patogią patirtį, leidžia valdyti ir būti informuotas visos kelionės metu.

Padangos nuo pradūrimo ir atspindinčių ratlankių

27 padangos Stilingas_Sensacija_Engwe_P275_ST_E-Bike_Delight

Mėgaukitės prabangiu pasivažinėjimu Engwe P275 ST su 27.5 × 2.4 colių stipininėmis padangomis. Šios nepramušamos ir smūgius sugeriančios padangos užtikrina sklandų važiavimą duobėtose gatvėse ar nelygiuose dviračių takais, efektyviai amortizuojančios nuo akmenų ir šiukšlių. Taigi, su patikima apsauga nuo spyglių, šios padangos užtikrina važiavimą dviračiu be rūpesčių bet kokioje vietovėje.

Comfort City vairas

Mėgaukitės patogia ir individualiai pritaikyta važiavimo patirtimi su Engwe Patogus P275 ST miesto vairas. Pritaikykite vairo aukštį ir padėtį pagal savo ergonominius pageidavimus, užtikrindami atsipalaidavimą ir malonų važiavimą miesto kraštovaizdžiu. Nesvarbu, ar jums labiau patinka atsipalaidavusi, ar vertikali, patogi reguliuojama miesto vairo rankena sklandžiai prisitaiko prie jūsų poreikių, suteikdama puikų komfortą ir valdymą, kad galėtumėte mėgautis važinėjimu dviračiu mieste.

Integruota LED šviesa _Eco_Friendly_Elegance_Engwe_P275_ST_Sustainable_AdventureIntegruoti priekiniai ir galiniai žibintai

Lengvai apšvieskite savo kelią su integruotais priekiniais žibintais Engwe P275 ST, vientisai sukurtas, kad būtų gerai matomas. Lengvai naršykite bet kokiomis apšvietimo sąlygomis, o galinis žibintas suteikia universalumo ir patogumo. Jo nuimamas dizainas užtikrina lengvą reguliavimą ar pakeitimą, suteikiant lankstumo, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

Ergonomiškas žingsnis per žingsnį rėmas

Lengvai įlipkite ir nulipkite su Engwe P275 ST aliuminis laiptinis rėmas, leidžiantis lengvai manevruoti pirmyn arba atgal. Mėgaukitės komfortu visą dieną dėl ergonomiškos vertikalios važiavimo padėties. P275 ST dizainas, nepriekaištingas paprastumo ir grožio derinys, suteikia nuostabų važiavimą. Be to, su IPX6 hidroizoliacija P275 ST užtikrina patvarumą įvairiomis oro sąlygomis ir pagerina jūsų važiavimo dviračiu patirtį.

Royal_Ride_Elegance_with_Engwe_P275_ST

Selle Royal balnas ir reguliuojamas oro sėdynės stulpas

Šios Engwe P275 ST balnas sukurtas taip, kad būtų jūsų patikimas važiavimo mieste palydovas, sklandžiai prisitaikantis prie to, kur jūsų diena. Jo ergonomiškas dizainas užtikrina komfortą visos kelionės metu. Be to, „Air“ sėdynės stulpą galima lengvai reguliuoti, todėl galite pritaikyti savo vairavimo patirtį ir rasti idealią komforto zoną.

Tvirtas galinis laikiklis

Tvirtas galinis laikiklis ant Engwe P275 ST sukurtas lengviems nuotykiams mieste. Saugiai nešiokitės būtiniausius daiktus, todėl tai bus idealus kasdienės kelionės į darbą ir atgal palydovas. Sukurtas ilgaamžiškumui, jis užtikrina stabilią platformą, užtikrinančią važiavimą be rūpesčių. Su šiuo tvirtu galiniu laikikliu, Engwe P275 ST paverčia jūsų kasdienį transportą sklandžiai ir patikimai.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe Į paketą įeina P275 ST

 1. P275 ST e-dviratis (75 % iš anksto surinktas)
 2. Viena 36V19.2Ah ličio baterija
 3. Akumuliatoriaus įkroviklis
 4. Surinkimo įrankiai
 5. Vartotojo vadovas

Engwe P275 ST sąlygos ir politika

Engwe P275 ST reklamjuostė

9.5Eksperto balas
Patirkite miesto dviračių viršūnę su Engwe P275 ST. Elegantiškas dizainas, tvirtas 250 W sukimo momento jutiklio variklis ir pritaikytas komfortas iš naujo apibrėžia jūsų važiavimą, siūlydami stilių, galią ir našumą kaip niekada anksčiau.
Pakaba
9.5

Specifikacija: ENGWE P275 ST

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

Samsung 19.2Ah

Didžiausia variklio galia (WATT)

250W vidutinis variklis

Didžiausias greitis (KM/H)

25 km / h

Stabdžių sistema

180 mm priekiniai ir galiniai Tektro hidrauliniai diskai nutrūksta

rato dydis (inch)

27.5 × 2.4 "

Engwe Spalva
Shimano pavaros

9 spartos

Įkrovimo laikas (valanda)

3-8 valandos

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

60-80km

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

150-260km

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

25 kg

Matmenys (cm)

187x69x117.5cm

Sulenkti matmenys (cm)

/

Balnelio aukštis (cm)

84.5-99cm

Vairo aukštis (cm)

117.5cm

Didžiausia apkrova (KG)

100

Tinkamas aukštis (cm)

175-200cm

Amortizatorius (priekyje)

/

Amortizatorius (galinis)

/

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IPX6

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, EN 15194, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

1 apžvalga ENGWE P275 ST

5.0 iš 5
1
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. Christophe -

  Est ce que le feu arriere s allume lorsque l on freine ?

  naudingas(3) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   "Bonjour Christophe,

   La lumière reste allumée, elle est detachable et vous pouvez la pensionar facilement ou l'éteindre.

   Ačiū!

   naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  Pradinė kaina buvo: 1.899 €.Dabartinė kaina: 1.599€.

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 184
  Pridėti palyginimui
  ENGWE P275 ST

  Pradinė kaina buvo: 1.899 €.Dabartinė kaina: 1.599€.

  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis