ENGWE® Įgaliotasis Lietuvos platintojas. Engwe Parduotuvė sveikina jus. ♡
- 19%

ENGWE S6

(6 klientų atsiliepimai)

649

(-19%)
Produktas įvertintas kaip # 11 kategorijoje Elektriniai dviračiai

S6 geriausias 10 inches Offroad Scooter by Engwe®. Padidinkite savo kasdienę kelionę į darbą ir atgal su Engwe S6 elektrinis paspirtukas, siūlantis jaudinantį važiavimą, išmanias funkcijas ir šiuolaikišką estetiką, kuri yra drąsi.

Priimkite miesto transporto ateitį su Engwe S6 elektrinis paspirtukas🏆

Atraskite geriausią kelionės mieste kompanioną ir patirkite asmeninio mobilumo ateitį Engwe S26 elektrinis paspirtukas!

Šis galingas paspirtukas, sukurtas miesto gyventojams, siekiantiems efektyvumo ir stiliaus, turi ilgai veikiančią bateriją, didelio našumo variklį ir aptakų, akį traukiantį dizainą. Įrengtas 10-inch pradurimui atsparios padangos, be vargo slysta bet kokiu reljefu. Mėgaukitės S6 patogumu, ekologiškumu ir laisve ir pakeiskite kasdienę kelionę į darbą ir atgal. Pakelkite savo kelionę šiandien!

engwe-s6-ekooteris su sėdyne_optimizuotas engwe-s6-prieinama-10-inches-electric-scooter_optimized engwe-s6-offroad-scooter_optimized engwe-s6-offroad-escooter_optimized

Engwe S6 Pagrindinės savybės ir privalumai

 • Didelio našumo 48V 500W bešepetėlis variklis užtikrina nuolatinį ir tvirtą pagreitį ir didelį galutinį 25 km/h greitį.
 • 15.6 Ah didelės talpos baterija leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 60 km.
 • 10-inch visureigių padangos patogiam ir sklandžiam važiavimui įvairiomis vietovėmis.
 • Daugiapakopė pakabos sistema su priekiniu amortizatoriumi ir galiniu judesio amortizatoriumi, kad padidintų komfortą.
 • Vieno žingsnio sulankstomas dizainas lengvam transportavimui ir sandėliavimui.
 • Priekiniai žibintai ir galinis žibintas didesniam matomumui ir saugumui.
 • Stabdžių žibintas kuris aktyvuojasi nuspaudus stabdžius ir pagerina bendrą saugumą.
 • Šoniniai atšvaitai padidina matomumą iš šonų, padidina saugumą prasto apšvietimo sąlygomis.
 • IPX4 atsparumas vandeniui įvertinimas, leidžiantis važiuoti lietingomis ir šlapiomis sąlygomis.
 • Išmanus ekranas teikiant realaus laiko informaciją apie greitį, elektros kiekį, ridą ir kt.
 • Spalvingos šviečiančios lemputės šoniniuose deniuose, suteikiant stiliaus ir matomumo naktinio pasivažinėjimo metu.

engwe-s6-elektrinis paspirtukas-10-inch-visurinė padanga-(500w)---eu-sandėlis_optimizuotas

9.4 inches išplėstas pedalas

Padidinkite važiavimo komfortą su Engwe Išskirtinis S6 elektrinis paspirtukas 9.4 inches praplatintas pedalas. EngineDėl optimalaus komforto ši specialiai sukurta funkcija suteikia erdvią platformą jūsų kojoms, užtikrinančią patogų ir malonų važiavimą kiekvieną kartą.

10-inch Visureigių padangos

Priimk bet kokį iššūkį su Engwe S6 elektrinis paspirtukas ir jo pažangiausi 10-inch bekamerės padangos. Sukurtos siekiant maksimalaus atsparumo pradūrimams ir didesnio patvarumo, šios padangos pasižymi puikiu sukibimu, todėl kiekvienas pasivažinėjimas yra vėjas. Išlaisvinkite savo nuotykių dvasią ir pasimėgaukite be vargo žvalgydamiesi bekelėje su S26.

engwe-s6-elektrinis-paspirtukas--700w-15_optimizuotas.6ah

Daugiapakopė pakabos sistema

Šis kruopščiai suprojektuotas paspirtukas, turintis priekinį amortizatorių ir galinį judėjimo amortizatorių, užtikrina sklandžią ir patogią kelionę net ir nelygioje vietovėje. Patirkite sklandaus važiavimo džiaugsmą ir mėgaukitės didžiausiu komfortu Engwe S6.

48V 15.6Ah didelės talpos baterija

Engwe S6 elektrinis paspirtukas su tvirta 48V 15.6Ah didelės talpos baterija. Įspūdingas maksimalus 60 km atstumas vienu įkrovimu leidžia tyrinėti toliau ir nuvažiuoti dar daugiau. Patirkite ilgų važiavimų jaudulį ir atrakinkite neribotų galimybių pasaulį su S6.

engwe-s6-elektrinis paspirtukas-10-inch-visureigės padanga-500w-(peak-700w)-variklis be šepetėlių--48v-15.6

Apšviesti priekinį žibintą

Ryškūs priekiniai žibintai skleidžia galingą spindulį, užtikrinantį aiškų matomumą ir saugų važiavimą, ypač prastai apšviestose arba nakties kelionėse.

Galingas 500 W variklis

Padidinkite savo važiavimo patirtį su Engwe S6 elektrinis paspirtukas, turintis didžiulį 500 W stebulės variklį ir įspūdingą didžiausią 700 W galią. Didelio našumo 48 V bešepetėlis variklis užtikrina nuolatinį ir tvirtą įsibėgėjimą, leidžiantį lengvai įveikti įkalnes ir važiuoti gatvėmis 18–45 km/h greičiu (įprastas lygis – 25 km/h). Su nepaprasta atrama Gradeability 15 laipsnių, Engwe S6 suteikia jums galimybę be vargo įveikti kalvotas vietoves ir mėgautis jaudinančiu važiavimu be jokių kompromisų.

engwe-s6-500w-10-inch-visureigio padanga-elektrinis-paspirtukas-15_optimizuotas.6ah-baterijaIntuityvus LCD ekranas

Šios Engwe S6 savo pažangiu LCD ekranu nustato naują važiavimo mieste standartą. Patirkite patogumą, kai svarbi važiavimo informacija, įskaitant greitį, atstumą ir akumuliatoriaus įkrovos lygį, yra lengvai pasiekiama vienoje vietoje. The Engwe S6 skystųjų kristalų ekranas užtikrina, kad visą kelionę palaikysite ryšį ir būtumėte informuoti, todėl galėsite priimti pagrįstus sprendimus ir mėgautis prijungtu važiavimo patirtimi kaip niekada anksčiau.

Vieno žingsnio sulankstomas dizainas

Padidinkite savo kelionės į darbą ir atgal patirtį naudodami Engwe S6 elektrinis paspirtukas ir patogus vienu žingsniu sulankstomas dizainas. Dėl greito ir vientiso sulankstymo mechanizmo šį paspirtuką galima be vargo akimirksniu sulankstyti, todėl jį galima lengvai laikyti ir transportuoti bagažinėje arba viešuoju transportu.

engwe-s6-mobilumo paspirtukas su-unikalaus sulankstomo dizaino_optimizuotu

Ryškūs galiniai LED žibintai

Išsiskirkite iš minios su Engwe P26 akį traukiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai. Jie ne tik pagerina dviračio estetiką, bet ir užtikrina esminį matomumą važiuojant naktimis. Nesvarbu, ar keliaujate į darbą ir atgal mieste, ar tyrinėjate miesto kraštovaizdį, Engwe S6 LED lemputės užtikrina, kad jus matytų kiti eismo dalyviai, todėl pirmenybė teikiama jūsų saugumui, nepakenkiant stiliui.

Trijų greičių lygio parinktys

Išlaisvinkite savo greičio poreikį su Engwe S6 elektrinis paspirtukas ir jo universalūs trijų greičių lygio nustatymai. Keliaukite ekologiniu režimu su Eco Level, pasiekdami 11.1 MPH / 15 km/h greitį, taupydami energiją. Perjunkite į įprastą lygį, kad subalansuotai važiuotumėte 18.6 MPH / 25 km/h greičiu. Tiems, kurie trokšta didžiausio skubėjimo, įjunkite „Sports Level“, leisdami jums pasiekti įspūdingą 27.9 MPH / 45 km/h greitį.

engwe-s6 - optimizuotas ilgo nuotolio elektrinis paspirtukas pagal biudžetą

Išmanioji stabdžių lemputė

Važiuokite su papildomo saugumo ir ramybės dėka Engwe S6 elektrinio paspirtuko reaguojanti stabdžių lemputė. Kai įjungiate stabdžius, įsižiebia integruota stabdžių lemputė, efektyviai pranešdama vairuotojams ir pėstiesiems, kad lėtinate arba sustojate. Ši aktyvi saugos priemonė padidina bendrą supratimą apie kelią ir užtikrina saugų vairavimo patirtį Engwe S6.

3 važiavimo režimai ir 5 greičio lygiai

Patirkite galutinį valdymą ir pritaikymą Engwe Įvairios S6 E-Bike važiavimo galimybės. Nesvarbu, ar ieškote jaudinančio elektrinio režimo, subalansuoto pagalbinio režimo ar tradicinio rankinio režimo, Engwe P26 jus apėmė. Padidinkite savo vairavimo patirtį, pasirinkdami iš 5 skirtingų greičio lygių, nuo 10 iki 40 km/h, todėl galėsite lengvai prisitaikyti prie įvairių reljefų ir norimų greičių.

engwe-s6--spalvingi-šviečiantys-šviesos_optimizuotiSpalvingos šviečiančios lemputės

Uždegkite savo naktinius pasivažinėjimus su Engwe S6 elektrinio paspirtuko žavingi spalvingi šviečiantys žibintai. Mirksinčios šviesos juostelės abiejuose šoniniuose deniuose jūsų vakaro nuotykiams suteikia dinamiško ir vizualiai stulbinančio elemento. Būkite dėmesio centre važiuodami su stiliumi ir nuojauta, palikdami ryškių šviesų pėdsaką. Patirkite pasivažinėjimą, kuris ne tik išsiskiria, bet ir apšviečia naktį Engwe S6 žavūs šviečiantys žibintai.

IPX4 atsparumas vandeniui

Mėgaukitės laisve važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis su Engwe S6 elektrinio paspirtuko įspūdingas IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimas. Ši funkcija užtikrina, kad lietingomis dienomis ar šlapiomis kelio sąlygomis galėsite keliauti laisvai nepakenkiant paspirtuko veikimui. Pasinaudokite oro sąlygoms atsparaus paspirtuko patogumu, kuris leidžia lengvai įveikti kasdienes keliones, lyjant ar šviečiant. Išlikite pasitikintis ir nesustabdomas su Engwe S6 išskirtinis atsparumas vandeniui.

Aukščiausia kokybė su išskirtiniu prieinamumu ir pigia kaina!🏆

Engwe® yra skirta gaminti pažangiausius elektrinius dviračius pagal naujausias technologijas ir aukščiausius kokybės bei gamybos standartus. Supratimas, kad geras elektroninis dviratis nėra svarbiausia, Engwe® sukūrė nepaprastai pigų kainų modelį. Patariame patiems atlikti tyrimą ir palyginti Engwe® e-dviračiai su konkurentų modeliais. Esame įsitikinę, kad nerasite kitų pažangių dviračių tokioje prieinamoje kainų kategorijoje. Pažangaus dizaino laimėtojas, kainos laimėtojas! 🏆

Engwe Aukščiausios kokybės EP-2 Pro

Engwe Į S6 paketą įeina

 1. S6 e-paspirtukas
 2. Akumuliatoriaus įkroviklis
 3. Surinkimo įrankiai
 4. Vartotojo vadovas

Engwe S6 sąlygos ir politika

engwe-s6-scooter_optimized

9.5Eksperto balas
S6 geriausias 10 inches Offroad Scooter by Engwe®. Padidinkite savo kasdienę kelionę į darbą ir atgal su Engwe S6 elektrinis paspirtukas, siūlantis jaudinantį važiavimą, išmanias funkcijas ir šiuolaikišką estetiką, kuri yra drąsi.
Pakaba
9.5

Specifikacija: ENGWE S6

Akumuliatoriaus talpa (Ah)

48V 15.6Ah

Didžiausias greitis (KM/H)

45

Stabdžių sistema

Mechaninis stabdys

Svoris (kg)

25

rato dydis (inch)

10 × 2.75

Engwe Spalva
Shimano pavaros

/

Įkrovimo laikas (valanda)

6-8

Elektrinio režimo diapazonas (KM)

50 - 60

Pedal Assist maksimalus nuotolis (KM)

/

Maksimali galinio laikiklio apkrova (KG)

/

Matmenys (cm)

110x25x110

Sulenkti matmenys (cm)

110x25x55

Balnelio aukštis (cm)

77-86

Vairo aukštis (cm)

98-110

Didžiausia apkrova (KG)

120

Tinkamas aukštis (cm)

150-200

Amortizatorius (priekyje)

Mechaninis amortizatorius

Amortizatorius (galinis)

Didelio našumo judesio amortizatorius

Atsparumo vandeniui įvertinimas (IPX)

IPX4

Energijos atkūrimo sistema

/

Sertifikuotas

CE, RoHS

Garantija (mėnesiais)

12

3 Atsiliepimai už ENGWE S6

5.0 iš 5
3
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. Carlosas De Oliveira -

  Trés bonne trotinete=Geriausias, 3º Vitesse ne passe pas et je suis limité á 21km-h

  - MINUSAI: 3º vitesse ne passe pas ?
  naudingas(0) Nenaudinga(1)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Bonjour Carlos,

   Merci pour votre avis! Nous apprécions votre įnašas et nous excusons pour tout inconvénient. Veuillez contacter notre équipe d'assistance à palaikymas @engwe. Grynasis afin que nous puissions vous aider davantage.

   Pagarbiai,
   Pagalba Engwe

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 2. Němecas Jaroslavas -

  koupil jsem k vanocum a jsem velmi spokojen

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Dobrý den
   Němče, děkujeme vám za sdílení vaší zpětné vazby. Jsme rádi, že jsme věděli, že to udělalo vaši vánoční událost ještě lepší. S pozdravem.

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 3. Kleitonas Pinheiro Vazas -

  GOSTARIA DE SABRE SE CONSIGO COMPRAR APENAS O PNEU ?
  O MEU PNEU TRASEIRO FUROU E NÃO CONSIGO ENCONTRAR EM MINHA CIDADE

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
  • PayHelp (parduotuvės vadybininkas) -

   Olá Kleitonas,

   Obrigado por compartilhar seus commentários. Lamento que no momento não estejamos vendendo pneus sobressalentes. Eu Recomendaria Verificar na Amazon arba no seu Mercado local.

   Por favor, deixe-me saber se você tem alguma dúvida!

   mikrofonas

   naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  649

  Juodas

  Užsakymo suma:
  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 134
  Pridėti palyginimui
  klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis