Ličio jonų 15Ah baterija, skirta T14

Pridėti Jūsų apžvalgą

399

Išlaisvinkite galią su 15 Ah ličio jonų akumuliatoriumi, skirtu T14. Patirkite ilgesnius važiavimus su didelės talpos 48 V 15 Ah akumuliatoriumi.

Prekės kodas: 40036 Kategorija:

tai Engwe 15 Ah baterija yra išskirtinai suderinama su Engwe T14

Džiaugiamės galėdami pristatyti Engwe T14 10.4 Ah baterija – pažangiausias sprendimas, suteikiantis galimybę nuotykiams su e-dviračiais su didelės talpos 15 Ah ličio jonų technologija. Mėgaukitės ilgais važiavimais užtikrintai, nes šis pažangus akumuliatorius vienu įkrovimu siūlo įspūdingą iki 45 km atstumą grynai elektriniu režimu. Sukurta taip, kad būtų suderinama su Engwe T14 elektrinis dviratis užtikrina optimalų našumą, efektyvumą ir patikimumą.

Didelio tankio ličio technologija

Patirkite revoliucinį energijos šaltinį, užtikrinantį išskirtinį elektros sistemos saugumą ir suteikiantį jums jėgų jaudinančiai važiuoti su didžiausiu pasitikėjimu.

Greitas įkrovimas, begalinis jaudulys

Sutrumpinkite laukimo laiką, nes greitas įkrovimas trunka maždaug 7 valandas. Greitai grįžkite į kelią ir patirkite beribius nuotykius.

Išplėstinis diapazonas, neribotas tyrinėjimas

Leiskitės į ilgas keliones, nes šis galingas akumuliatorius įkrauna jūsų e-dviratį iki 37 mylių pagalbinio važiavimo vienu įkrovimu. Atraskite naujus horizontus be kompromisų!

Patogu ir saugu

Pasinaudokite paslėptu rėmelyje dizaino patogumu, kuris leidžia be vargo užrakinti, išimti ir įkrauti akumuliatorių namuose ar biure. Supaprastinta, sudėtinga ir be streso.

Patobulintas suderinamumas

Pritaikytas išskirtinai Engwe T14 e-dviračiai, šis galingas akumuliatorius sklandžiai integruojasi į jūsų važiavimą ir suteikia neprilygstamą patirtį, sukurtą kaip tik jums.

Parametrai

  • Įkraunama baterija: ličio jonų
  • Montavimas: rėmas
  • Talpa: 15 Ah baterija
  • Įtampa: 48 V
  • Dydis: 36 * 9 * 13cm
  • Komplekte: baterija, 2x raktai

Dėmesio

tai Engwe 10.4 Ah baterija yra išskirtinai suderinama su Engwe T14

  1. Tinkamas įkrovimo protokolas: norėdami užtikrinti maksimalų našumą ir ilgaamžiškumą, nedelsdami įkraukite savo elektroninio dviračio akumuliatorių naudodami rekomenduojamą 54.6 V įtampą. Įkrovimas baigtas, kai raudona lemputė užgęsta ir užsidega žalia lemputė.
  2. Venkite per didelio išsikrovimo: apsaugokite savo investicijas – per didelis akumuliatoriaus išsikrovimas gali sukelti rimtų sugadinimų. Visada laikykite aukštesnę nei 39 V iškrovimo įtampą, kad apsaugotumėte akumuliatoriaus sveikatą.
  3. Prieš naudojimą: optimalaus veikimo garantija – laikant ir transportuojant gali šiek tiek sumažėti elektros krūvis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, prieš naudodami akumuliatorių įkraukite jį, kad užtikrintumėte maksimalų efektyvumą.

Užsisakykite ličio jonų 15 Ah bateriją, skirtą T14

Vartotojo apžvalgos

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą

Nėra albumų dar.

Būkite pirmas, įvertinęs „Lithium-ion 15Ah Battery For T14“

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

399

Išparduota

Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 6
Pridėti palyginimui
Ličio jonų 15Ah baterija, skirta T14
Ličio jonų 15Ah baterija, skirta T14
klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
palyginti
0
Prekių krepšelis