ENGWE® Įgaliotasis Lietuvos platintojas. Engwe Parduotuvė sveikina jus. ♡

Ličio jonų 12.8 Ah baterija, skirta Ep-2 Pro (12.8 Ah versija)

Pridėti Jūsų apžvalgą

299

Išlaisvinkite galią su 12.8 Ah ličio jonų akumuliatoriumi, skirtu EP-2 Pro. Patirkite ilgesnius važiavimus su didelės talpos 48 V, 12.8 Ah baterija.

Prekės kodas: 40034 Kategorija:

Engwe 12.8Ah baterija yra išskirtinai suderinama su EP-2 PRO 12.8Ah versija

Pristatome Engwe 12.8 Ah baterija – revoliucinis elektrinio dviračio maitinimo šaltinis, pasirengęs iš naujo apibrėžti jūsų e-dviračių patirtį. Dėl savo pažangių technologijų ir įspūdingos 12.8 Ah talpos šis akumuliatorius žada neprilygstamą našumą ir patikimumą, o tai užtikrina didesnį atstumą sklandžiam važiavimui tolimais atstumais. Be to, jo lengvas ir supaprastintas dizainas užtikrina lengvą montavimą ir valdymą, todėl puikiai tinka tiek keliaujant mieste, tiek bekele.

Ilgas baterija

Išlaisvinkite visas savo elektroninio dviračio galimybes su Engwe EP-2 Pro – an enginedidelės talpos 48 V 12.8 Ah ličio jonų jėgainė, užtikrinanti išskirtinį ilgaamžiškumą. Be to, patirkite greitą maždaug 5–6 valandų įkrovimo laiką, todėl daugiau laiko praleisite kelyje ir mažiau laukdami.

Optimalus važiavimo atstumas

Mėgaukitės laisve tyrinėti toliau su kiekvienu važiavimu, nes EP-2 Pro su vienu kroviniu įveikia idealų 30–50 km atstumą. Engwe 12.8 Ah Akumuliatorius ir raktai yra apgalvotai įtraukti jūsų patogumui (įkroviklis nepridedamas).

Sauga ir aplinkos apsauga

Jūsų saugumas yra svarbiausias. The Engwe EP-2 Pro 12.8 Ah baterija yra pagaminta su aukštos kokybės elementais ir tvirta integruota apsaugos plokšte, apsaugančia nuo perkrovimo, perkrovimo, perkrovos ir trumpojo jungimo. Be to, būkite tikri, kad su šiuo gerai suprojektuotu akumuliatoriumi esate gerose rankose.

Puikus dizainas

Patirkite nesudėtingą surinkimą ir išmontavimą su lengvu ir lengvai valdomu dizainu. Be to, paslėptą rėmelyje, akumuliatorių galima be vargo užrakinti, išimti ir įkrauti jums patogiu metu – namuose ar biure.

Parametrai

 • Įkraunama baterija: ličio jonų
 • Montavimas: rėmas
 • Svoris: 5 kg
 • Talpa: 12.8 Ah baterija
 • Įtampa: 48 V
 • Dydis: 42cm x 11.3cm x 6cm
 • Komplekte: baterija, 2x raktai

Dėmesio

Elektrinio dviračio akumuliatorius yra suderinamas tik su EP-2 PRO 12.8Ah versija

 1. Tinkamas įkrovimo protokolas: norėdami užtikrinti maksimalų našumą ir ilgaamžiškumą, nedelsdami įkraukite savo elektroninio dviračio akumuliatorių naudodami rekomenduojamą 54.6 V įtampą. Įkrovimas baigtas, kai raudona lemputė užgęsta ir užsidega žalia lemputė.
 2. Venkite per didelio išsikrovimo: apsaugokite savo investicijas – per didelis akumuliatoriaus išsikrovimas gali sukelti rimtų sugadinimų. Visada laikykite aukštesnę nei 39 V iškrovimo įtampą, kad apsaugotumėte akumuliatoriaus sveikatą.
 3. Prieš naudojimą: optimalaus veikimo garantija – laikant ir transportuojant gali šiek tiek sumažėti elektros krūvis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, prieš naudodami akumuliatorių įkraukite jį, kad užtikrintumėte maksimalų efektyvumą.

Užsisakykite ličio jonų 12.8 Ah bateriją, skirtą Ep-2 Pro (12.8 Ah versija)

Vartotojo apžvalgos

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Rašyti atsiliepimą

Nėra albumų dar.

Būkite pirmas, įvertinęs „Lithium-ion 12.8Ah Battery For Ep-2 Pro(12.8Ah Version)“

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

299

Išparduota

Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 4
Pridėti palyginimui
Ličio jonų 12.8 Ah baterija, skirta Ep-2 Pro (12.8 Ah versija)
Ličio jonų 12.8 Ah baterija, skirta Ep-2 Pro (12.8 Ah versija)
klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
 • Iš viso (0)
palyginti
0
Prekių krepšelis