Teminiai! - 9%

Kaabo Mantis 10 Pro+

(21 klientų atsiliepimai)

Pradinė kaina buvo: 2.199 €.Dabartinė kaina: 1.999€.

(-9%)

Šios Kaboo Mantis 10 Pro+ yra didelio našumo dviejų variklių pavaros, dvigubos pakabos e-paspirtukas, kuris miesto aplinkoje suteikia našumo bekelėje. Šis paspirtukas gali pasiekti iki 60 km/h greitį ir gali pasigirti optimaliu 90 km nuotoliu vienu įkrovimu.
Dabar galima įsigyti juodos spalvos.

Kategorija:

Kaabo Mantis 10 Pro+ 2000w 60v 24.5AH dviejų varomųjų ratų elektrinis paspirtukas 🏆

Tik 10 kg sveriantis Kaabo Mantis 30 yra tikras nugalėtojas didelio našumo vikrumo kategorijoje. Paspirtukas taip pat sulankstomas, kad būtų patogu laikyti ir transportuoti.

Šioje Mantis asortimento „Pro“ versijoje yra du 1000 W bešepetėliai 60 V varikliai, kurie tiekia iki 3200 vatų didžiausią galią ir gali pakilti 45 % įkalnių.
Dėl 70v 90Ah patobulintos LG / Samsung ličio baterijos didžiausias greitis yra 60 km/h, o optimalus – 24.5 km. Priekinė ir galinė svyruojančių svirčių pakaba užtikrina kontroliuojamą važiavimą nelygiu reljefu. Važiuoti purvo takais ir šokinėti per medžių šaknis nėra problema. Dvi projektoriaus LED lemputės priekyje ir gale įsitikinkite, kad pastebėjote, kaip ir šaunios LED denio juostos.
Šis aukščiausios klasės „Mantis“ komplektuojamas su LG / Samsung 24.5 AH akumuliatoriumi, visiškai hidrauliniais priekiniais ir galiniais diskiniais stabdžiais ir žinomu „Minimotors®“ valdikliu, leidžiančiu naudoti papildomas pažangias funkcijas, tokias kaip ABS ir regeneracinis stabdymas. 30 kg sveriantis paspirtukas taip pat susilanksto, kad būtų patogu laikyti ir transportuoti.

Kaabo Mantis 10 Pro+ pagrindiniai privalumai

 • 10 Inch Padangos įsitikinkite, kad važiavimas jaučiasi stabilus ir saugus, nes nedideli nelygumai ar kelio trūkumai yra praeities problema.
 • Smogiančios pakabos ginklai pastatytas aukštai virš žemės, niekada nelieskite ir neatsitrenksite į jokią kliūtį.
 • Spyruokliniai amortizatoriai papildomai sugeria bet kokį galimą smūgį ir siūlo daug sklandesnį bei saugesnį važiavimą.
 • Dvi 1000 vatų varikliai be šepetėlių, su didesne didžiausia galia, galima pajusti esant dideliam pagreičiui ir dideliam greičiui.
 • Sulankstomas dizainas užtikrina, kad visada galėsite sulankstyti Kaabo Mantis ir laikyti jį arba įdėti į automobilio bagažinę.
 • „Minimotors®“ išmanusis LCD ekranas yra žinomas kaip geriausias pasaulyje su nuostabiomis važiavimo galimybėmis.
 • Priekiniai ir galiniai hidrauliniai diskiniai stabdžiai siūlo greitą ir saugų stabdymą su papildoma ABS saugaus stabdymo parinktimi.
 • Elektroninė stabdžių sistema papildomai sulėtina elektrinį paspirtuką ir lėtėdamas įkrauna akumuliatorių.
 • Moderni stabdymo galia buvo profesionaliai lyginamas su rezultatais, rodančiais trumpiausią stabdymo kelią.
 • Priekiniai, galiniai ir šoniniai LED žibintai paspirtukas matomas naktį ir atrodo futuristiškai dėl mėlynų šoninių šviesos diodų.

10 Inch Kaabo Mantis 10 Pro+ padangos

Aukštos klasės 10-inch padangos užtikrina geresnį sukibimą ir kontroliuojamą važiavimą nelygiu reljefu. 10-inch padangos užtikrina, kad važiavimas būtų stabilus ir saugus, nes nedideli nelygumai ar kelio trūkumai yra praeities problema.

Smogiančios pakabos ginklai

Pirmiausia išsiskiria įspūdingos pakabos svirtys, jungiančios ratus su kėbulu. Šios pakabos svirties yra atremtos į dvigubus amortizatorius, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas, nesunkiai įveikiamas pačiais nelygiais keliais ir pasižymintis fantastišku valdymu, užtikrinančiu stabilų važiavimą.

Spyruokliniai amortizatoriai

Šie du amortizatoriai su spyruokline pakaba užtikrina puikų važiavimą nelygioje vietovėje, todėl važiuoti purvo takais ir šokinėti per medžių šaknis nėra jokių problemų.

Dvi 1000 vatų varikliai be šepetėlių

Abu ratai turi stebulės variklius, kuriuos vairuotojas gali pasirinkti nuo vienos iki dviejų pavarų. Šie du 1000 vatų varikliai be šepetėlių tiekia 3200 vatų didžiausią galią ir gali pakilti 40 % įkalnių. Dėl 70v 90Ah ličio akumuliatoriaus didžiausias greitis yra 60 km/h, o optimalus atstumas yra 24.5 km.

Sulankstomas Kaabo Mantis 10 Pro+

Maksimalus motociklininko svoris yra iki 120 kg, o neto svoris - tik 30 kg, todėl paspirtuką taip pat galima sulankstyti, kad būtų patogu laikyti ir transportuoti.

Išmanusis LCD ekranas

Originaliame „Minimotors® EY3“ ekrane / valdiklyje yra akumuliatoriaus indikatorius, spidometras, pavarų nustatymas, kelionės rida, ODO (viso gyvenimo rida), šviesos valdymas, įtampos lygis, elektros srovės lygis ir klaidų kodai.

Priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai

Tiek priekiniai, tiek galiniai diskiniai stabdžiai suteikia puikią stabdymo jėgą ir atlaiko sunkiausias sąlygas.

Elektroninė stabdžių sistema

2000w Mantis hidrauliniai stabdžiai taip pat yra su elektronine stabdžių sistema, o tai reiškia, kad šiek tiek bakstelėjus stabdžius išjungs galinį variklį. Tai saugos funkcija, kuri padeda labai sumažinti stabdymo kelią ir apsaugo variklį nuo per didelės apkrovos.

Šiuolaikinė stabdymo galia

Labai svarbu turėti vienodo dydžio stabdymo sprendimą, kuris atitiktų variklio galią. Todėl Mantis 2000w 24.5AH modelyje sumontuota hidraulinė aukšto slėgio stabdžių sistema, kuri atlieka 2000 vatų neapdorotos abiejų variklių galios sustabdymo užduotį.

Priekiniai, galiniai ir denio LED žibintai

Kaabo Mantis Pro yra su priekiniais, galiniais ir denio žibintais, todėl vairuotojas puikiai matomas bet kokiomis važiavimo sąlygomis ir užtikrina papildomą saugumą.

Specifikacija: Kaabo Mantis 10 Pro+

detalizavimas
Svoris (kg)

30 kg

detalizavimas
Spalva

Juoda, mėlyna, raudona, sidabrinė

Baterija

LG Li-ion 60V 24.5Ah

Baterijos padėtis

po lenta

Stabdžiai

Pilnai hidrauliniai stabdžiai + ABS

Matmenys

126.7x56x23 cm

displėjus

Minimotorų ekranas / droselis

Varantieji ratai

priekinių ir galinių ratų pavara

Numatomas diapazonas

115 kilometrų (ekologiškas / vienkartinis važiavimas)*, 90 kilometrų (ekologiškas / vienas važiavimas)*

Matmenys (sulankstyti)

126x56x48cm

Žibintai

LED priekinis žibintas+LED denio apšvietimas+Posūkio apšvietimas+Priekiniai žibintai su garsiniu signalu

Variklis

2x 60V 1000W BLDC

Pakaba

priekinės ir galinės spyruoklės

Padangos dydis

10" x 2,5" pneumatinės padangos

Maksimalus greitis

60 km / h

Svorio riba

120 kg / 265 kg

21 Atsiliepimai už Kaabo Mantis 10 Pro+

4.9 iš 5
19
2
0
0
0
Rašyti atsiliepimą
rodyti visus Labiausiai naudinga aukščiausias įvertinimas Mažiausia įvertinimas
 1. Paulius98 -

  Geras motoroleris atkeliavo labai greitai. Iki šiol jokių problemų, aš rekomenduoju tai Engwe Kaabo parduotuvė!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 2. Malikas Q -

  Motoroleris geresnis nei tikėtasi, kokybė aukšto lygio, važiuoja ir važiuoja puikiai. Siuntinys atkeliavo į namus per 6 darbo dienas

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 3. Mario Mulleris -

  Turiu klausimą, ar galite tiekti papildomą bateriją mano paspirtukui? Man reikia 24.5H

  naudingas(2) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 4. Aamir -

  3 nap alatt megjott! Puiku! Csak agentas Lani tudom less eladot!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 5. LOREAN B. SONI -

  Rekomenduoju kaabomantis.com parduotuvę

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 6. Rudolfas Kiršas -

  Paspirtukas atkeliavo per kazkaip senokai, nes pirktas isankstiniu uzsakymu, labai patikimas pardavejas.. Po vienos dienos turejau problemu su valdikliu, bet operatyviai atidavė pakeitimą pagal garantiją.. Puikus pardavėjos kontaktas, pasiruošęs uzduok bet kokius klausimus.. Nieko blogo nepasakysi..

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 7. Johanas Johys -

  Mielas KAABO, ačiū, kad atnešei man šį žvėrį. Anksčiau turėjau Zero10, bet jūs negalite jo palyginti su šiuo greitu žvėrimi. Tai kažkaip beprotiška. Netgi greitį mėgstantys žmonės jo bijo. TIKSLAI KAIP NORIU. Dėkoju. Johy

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 8. Mamytė  -

  4 dienos atvyko į mano namus, motoroleris yra geros būklės. Visiškai naujas Mantis 10 Plus su Minimotors ekranu. Tobulas motoroleris gera kaina. Labai džiaugiuosi šiuo paspirtuku. Aukščiausia parduotuvė!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 9. MARIJA M. M. -

  Važiuoja gerai, gana greitai. Reikalingas ilgesnis galinis purvasaugis lietui. Man buvo sunku surinkti tiek pinigų. Tai geras paspirtukas, bet reikia sutaupyti daug pinigų. Tikimasi, kad tai tęsis daugelį metų. Parduotuvė buvo greita, ačiū! M

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 10. sara w. <3 -

  Dėkojame panelei Loidai už greitą atsakymą ir palaikymą el. Aš nesupratau kai kurių skirtumų tarp Mantis PRO plus ir mantis plus, bet manau, kad aš jį gavau ir tiesiog užsisakiau savo motorolerį. Nuoširdžiai dėkoju. Sara

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 11. WinSTONE -

  Puikus ir galingas. Rekomenduoju pirkti platesnį purvasaugį gale

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 12. Davidoffas -

  Parduotuvės pardavėjų komanda buvo kantri ir paslaugi, prieš užsakydami paspirtuką atsakė į kiekvieną mano užklausą apie paspirtuką. Pakuotė atkeliavo greitai ir geros būklės, nekantrauju dabar juo važiuoti! Rekomenduoju šį elektroninį paspirtuką!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 13. YRA  -

  skiriu 5 žvaigždutes, bet laukiu naujo valdiklio, nes šis turėjo problemų

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 14. žavisi BB -

  Verta pažymėti mažiau nei 10 žvaigždučių! Labai ačiū už GREITĄ pristatymą. Visi pardavėjai nori siųsti kaip "išankstinis išpardavimas", bet kaabomantis.com turi jį sandėlyje ir per kelias dienas gausite nuostabų

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 15. Javier Molinoqe -

  Kaabo yra puikus, atkeliavo per 5 dienas. Puikus bendravimas su parduotuve, jie man atsiliepė skambučiu. Labai rekomenduoju šią parduotuvę!!!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 16. dieteris  -

  Labai gražus ir dailus motoroleris, kuris važiuoja greitai. Parduotuvės aptarnavimas tikrai geras .. gerai informuotas ir patikimas su mokėjimais. Po 4 dienų motoroleris stovėjo prie mano namų ir aš galėjau džiaugtis .. storas 5 žvaigždutės

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 17. Mitja Kovac -

  Mėgaujuosi pasivažinėjimais. Man pasisekė, kad mano mieste policijai nerūpi, jei pasninku. Taigi panaikinau 25KMH ribą ir galiu važiuoti labai greitai. Mitja

  naudingas(1) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 18. Sara Kovac -

  kaip aprašyta, greitas pristatymas labai patenkintas, labai rekomenduoju!!!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 19. AndreW -

  labai gera parduotuve ir motoroleris! Motoroleris greitai atkeliauja, geros būklės, kaip sakė pardavėjas, atkeliauja per 3 dienas, nei tikėjausi. Puikus!

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 20. Sp00cky -

  mantis 10 gautas per 5 darbo dienas. Po pardavimo viskas puikiai. labai gera parduotuve. vienas geriausių.

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai
 21. Antonio Levine'as -

  Kaip aprašyta. Patikima parduotuvė. Motoroleris atrodo tvirtas ir geros kokybės. Nekantrauju jį išbandyti ilgoje kelionėje

  naudingas(0) Nenaudinga(0)Jūs jau balsavote už tai

  Pridėti atsiliepimą

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  Pradinė kaina buvo: 2.199 €.Dabartinė kaina: 1.999€.

  Pridėti pageidavimų sąrašąĮtrauktas į pageidavimų sąrašąPašalinta iš noro sąrašo 3
  Pridėti palyginimui
  Kaabo Mantis 10 Pro+

  Pradinė kaina buvo: 2.199 €.Dabartinė kaina: 1.999€.

  klaida:
  ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
  logotipas
  Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
  palyginti
  0
  Prekių krepšelis