Išankstinio užsakymo pristatymo politika

At Engwe, siūlome išankstinio užsakymo parinktis, kad klientai galėtų iš anksto užsitikrinti savo užsakymus geresne kaina ir užtikrinti, kad jie būtų prieinami, kai tik bus atsargos. Štai kaip veikia mūsų išankstinio užsakymo pristatymo politika:

 1. Užsakymo pateikimas:
  • Kai pateikiate išankstinį užsakymą, prekę (-es) rezervuojate, kol jos nepasieks mūsų atsargų. Išankstinis užsakymas dažnai taikomas su nuolaida arba kitais privalumais.
 2. Numatomas pristatymo laikas:
  • Pateikiame numatomą laikotarpį, kada tikimės gauti atsargas, paprastai per 2 savaites nuo išankstinio užsakymo datos. Tačiau atminkite, kad šis laikotarpis yra apytikslis ir gali keistis.
 3. Galimi vėlavimai:
  • Neretai numatoma pristatymo data nukeliama vieną ar kelis kartus dėl nenumatytų aplinkybių, pavyzdžiui, gamybos vėlavimo ar siuntimo problemų. Iš anksto užsisakę klientai turi sutikti, kad numatoma pristatymo data negarantuojama ir gali būti atidėta. Numatomas prekių pristatymas gali būti atidėtas iki 8 savaičių, o klientai sutinka su šiuo laukimo laiku pateikdami išankstinį užsakymą.
 4. Pranešimas apie vėlavimą:
  • Apie bet kokius numatomo pristatymo termino vėlavimus informuosime jus kuo greičiau. Mūsų tikslas yra jus informuoti viso išankstinio užsakymo proceso metu.
 5. Lankstumas ir parinktys:
  • Jei pasirenkate išankstinį užsakymą, turite galimybę palaukti, kol prekė (-ės) bus pristatyta (-os) pagal atnaujintą laikotarpį, arba atšaukti išankstinį užsakymą, kad būtų grąžintos visos lėšos, kol prekė (-ės) bus išsiųsta.
 6. Atšaukimas ir pinigų grąžinimas:
  • Išankstinį užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu prieš prekės (-ių) išsiuntimą, kad būtų grąžinta visa suma. Kai prekė (-ės) bus išsiųsta, bus taikoma standartinė grąžinimo ir pinigų grąžinimo politika.
 7. Kliento sutartis:
  • Pateikdami išankstinį užsakymą, jūs pripažįstate ir sutinkate su šiomis sąlygomis dėl numatomos pristatymo datos ir galimo vėlavimo.
 8. Klientų aptarnavimas:
  • Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl išankstinio užsakymo pristatymo politikos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Esame pasirengę jums padėti ir paaiškinti bet kurį išankstinio užsakymo proceso aspektą.

Dėkojame, kad pasirinkote Engwe. Dėkojame už supratingumą ir paramą, nes stengiamės jums pasiūlyti aukštos kokybės produktus ir puikų aptarnavimą.

klaida:
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
 • Iš viso (0)
palyginti
0
Prekių krepšelis