30 dienų grąžinimo ir pinigų grąžinimo politika

1. Įvadas

1.1 Suprantame, kad kartais galite norėti grąžinti mums prekę.

1.2 Sukūrėme šią politiką, kad galėtumėte grąžinti gaminius mums tinkamomis aplinkybėmis.

1.3 Ši politika taikoma visiems mūsų klientams, nepaisant jų geografinės padėties.

1.4 Ši politika taikoma visiems užsakymams, pateiktiems per mūsų svetainę.

1.5 Šis dokumentas neturi įtakos jokioms įstatyminėms teisėms, kurias galite turėti kaip vartotojas (pvz., teisėms pagal 2013 m. vartotojų sutarčių (informacijos, atšaukimo ir papildomų mokesčių) reglamentus arba 2015 m. Vartotojų teisių įstatymą).

2. Grąžinimai

2.1 Jei neturite kitos juridinės teisės grąžinti gaminį ir gauti pinigų grąžinimą arba keitimą, vis tiek turėsite teisę grąžinti mums prekę ir susigrąžinti pinigus pagal šią politiką, jei:

(a) grąžintą prekę gauname per 30 dienų nuo prekės išsiuntimo jums dienos. Mūsų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politika galioja 30 dienų. Jei nuo pirkimo praėjo 30 dienų, mes negalime jums pasiūlyti pinigų grąžinimo ar keitimo. Kai kuriomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, atokiose šalyse, grąžinimo laikas gali būti pratęstas;

(b) Grąžinama prekė yra nenaudota, neišbandyta originalioje neatidarytoje arba nepažeistoje pakuotėje (su nepažeista plomba arba susitraukiančia plėvele), su visomis etiketėmis ir kitos būklės, leidžiančios parduoti prekę kaip naują. Kad būtų galima grąžinti, jūsų prekė turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kokia ją gavote.

(c) laikotės šioje politikoje nustatytos procedūros, susijusios su gaminio grąžinimu; ir

(d) netaikoma nei viena iš šioje politikoje nurodytų išimčių.

3. Grąžinimo tvarka

3.1 Norėdami pasinaudoti savo teisėmis pagal šią politiką, turite susisiekti su mumis ir gauti grąžinimo leidimo numerį, o tada ant gaminio įdėti lydraštį, kuriame nurodomas tas numeris. Užpildykite šį dokumentą, pasirašykite ir atsiųskite mums per kontaktinę formą arba el.
- Atsisiųskite (.pdf) 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos formą

3.2   Pagal mūsų grąžinimo politiką, mes suteiksime jums vietą, kur galite grąžinti prekę. Informuosime, kur reikia nunešti visiškai supakuotą prekę. Paprastai ši vieta bus artimiausia jūsų adresui esanti DPD arba DHL įstaiga.

3.3 Jūs būsite atsakingas už savo siuntimo išlaidų, susijusių su prekės grąžinimu, apmokėjimą. Siuntimo išlaidos negrąžinamos ir svyruoja nuo 60 EUR iki 200 EUR, priklausomai nuo jūsų geografinės padėties. Jei gausite grąžinamąją išmoką, grąžinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžintos sumos.

4. Pinigų grąžinimas

4.1 Mes grąžinsime jums kainą, kurią sumokėjote už bet kokį tinkamai grąžintą produktą pagal šią politiką. Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad gavome grąžintą prekę. Taip pat pranešime apie jūsų pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą. Jei būsite patvirtintas, jūsų lėšos bus apdorotos ir per 30 dienų jūsų kredito kortelei arba pradiniam mokėjimo būdui bus automatiškai pritaikytas kreditas.

4.2 Mes negrąžinsime jums pradinių pristatymo mokesčių, susijusių su grąžinta preke.

4.3 Mes negrąžinsime jums jokių išlaidų, kurias patiriate grąžindami mums prekę.

4.4 Mes paprastai grąžinsime visus iš jūsų gautus pinigus tuo pačiu būdu, kurį iš pradžių naudojote mokėdami už pirkinį.

4.5 Mes grąžinsime jums priklausančią sumą kuo greičiau ir bet kuriuo atveju per 30 dienų nuo tos dienos, kai gausime jūsų grąžintą prekę.

5. Lėšų grąžinimas pavėluotai arba jų nėra

5.1 Jei mes patvirtinome jūsų grąžinimą su pinigų grąžinimu ir jūs jo negavote per 30 dienų, nepradėkite mokėjimo ginčo, nes tai gali sukelti papildomą vėlavimą. Vietoj to atlikite šiuos veiksmus:

(a) Pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą arba Paypal sąskaitą.;

(b) tada susisiekite su kredito kortelę išdavusia įmone. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol jūsų lėšos bus oficialiai paskelbtos,

(c) Tada susisiekite su savo banku. Prieš grąžinant lėšas, dažnai prireikia šiek tiek laiko.

(d) Jei visa tai padarėte ir vis dar negavote pinigų, susisiekite su mumis.

6. Netinkamas grąžinimas

6.1 Jei grąžinate gaminį pažeisdami šią politiką ir neturite jokios kitos juridinės teisės į pinigų grąžinimą ar keitimą už tą produktą:

(a) negrąžinsime pirkimo kainos ir nekeisime produkto;

(b) mes galime pasilikti grąžintą prekę tol, kol sumokėsite mums tokią papildomą sumą, kurią galime apmokestinti už grąžintos prekės pakartotinį pristatymą; ir

(c) jei negausime tokios papildomos sumos mokėjimo per 14 dienų nuo mokėjimo prašymo pateikimo, mes galime sunaikinti arba kitaip sunaikinti grąžintą prekę savo nuožiūra be jokios atsakomybės prieš jus.

7. Mūsų duomenys

7.1   
Gtwo Group Limited
RM 7B One Capital Place 18
Luard Road Wanchai HK
Honkongo 999077

7.3 Su mumis galite susisiekti:

a) paštu aukščiau nurodytu pašto adresu;

(b) naudojant mūsų svetainės susisiekimo formaArba

(c) el. paštu, naudojant mūsų svetainėje paskelbtą el. pašto adresą.

klaida: Oi! Jokių vagysčių. Susisiekite su mumis dėl leidimo.
ENGWE Internetinė parduotuvė | Pirkite EP2 Pro ir 750W Engine Pro
logotipas
Palyginti daiktus
  • Iš viso (0)
palyginti
0
Prekių krepšelis